Přejít na obsah


Fotka

Za kešulemi do Francie - nabídka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
221 odpovědí na toto téma

#221 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2012 - 19:55

Jaké Slovinsko??? Kde je info?:o
  • 0

#222 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2012 - 22:49

No kóóóčky, to byla senzace!!! Naprosto úžasná výprava za hranice všedních dnů pro mně a Zuzku začala už na Zličíně, kdy jsme zavazadla naložily do nákupního vozíku a vydaly se na lov dvou keší. Kolemjedoucí řidiči nevěřili vlastním očím!:D Celou cestu přes Německo i Francii lilo jako z konve, ale na zastávkách jsme měli štěstí, nezmokli jsme. Nimes a následně Avignon nás přivítal polojasnou oblohou a vše, co jsme stihli navštívit, nás potěšilo, okouzlilo, prostě nádhera. Port de Gard jsme dosud znali jen z učebnic a z TV a k popsání jeho krásy a atmosféry se mi nedostává slov. Prostě splněný sen! O Marseille by se dalo vyprávět hodiny, její památky, architektura či okolí jsou nádherné, ale centrum je momentálně jedno velké otravné staveniště. Protože jsme chtěli stihnout shlédnout co nejvíc, zvolili jsme vyhlídkový autobus Hop in...Hop out. Vřele doporučuji, za 18 Euro získáte celodenní jízdenku s možností cestovat a vystoupit či nastoupit na kterékoliv zastávce. O Cannes by se daly popsat celé stránky, stavby jsou tu nádherné, ale červený koberec u festivalového paláce jsme už nezastihli.:D Jako ve všech přímořských městech se město roztahlo do kopců a tak nás ke keši přivedlo snad tisíc schodů. Za to jsme byli odměněni úchvatným pohledem na město, přístav a moře. Co říci o Monaku? To se nedá popsat, to se musí zažít! NÁDHERA! S chutí jsem si fotila šmouhy od kol v pověstné zatáčce, nezapomenutelný dojem zanechala návštěva casina.......! Celkový dojem z francouzských měst: čisto, spousta zeleně a květin, laviček a hospůdek, nádherných paláců a uzounkých uliček. Štvala nás jen jejich prodejní doba, po sedmé večer utrum! Ubytování bylo suprové, už první snídaně mě nesmírně potěšila voňavou překapávanou kávou, bez níž nestartuji!:D Sečteno a podtrženo: bylo to stoprocentní splnění snu a očekávání. MOJI MILÍ GEOPŘÁTELÉ, BYLO MI CTÍ S VÁMI STRÁVIT TĚCH NĚKOLIK NEVŠEDNÍCH DNÍ, ZA COŽ VÁM A JMENOVITĚ KATCE VELICE DĚKUJI:p
  • 0
1.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama