Přejít na obsah


Fotka

pomoc při bakalářce


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
39 odpovědí na toto téma

#1 Rielka

Rielka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 8:25

Ahoj, potřebuji pomoci při Bc. práci. Mám téma fyzická zátěž při geocachingu v jihočeském kraji ve věkových skupinách 6-10, 11-15, 16-20, 20-30,31 a víše. Nejvíce by se mi hodila nějaká rodina kačerů z Českých budějovic :-). Kdo by měl zájem mi pomoci budu mu velmi vděčen. Zatim ahoj a hodně uspěšných odlovů.
  • 0

#2 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 11:15

Omlouvám se, bohužel nepomůžu, ale přispět musím, páč už na to nemůžu koukat, a to nejen zde. Jsem člověk vcelku tolerantní, ale to už může vejšku opravdu studovat každý? Tolik gramatických chyb v pár větách a hned se vrhat na bakalářskou práci? Tady mi totiž nepřijde, že by mohlo jít o dysgrafii či něco podobného. Proboha kam ten svět spěje??? :(
  • 0

#3 DejfR

DejfR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 13:48

Zerthe napsal/a:
Omlouvám se, bohužel nepomůžu, ale přispět musím, páč už na to nemůžu koukat, a to nejen zde. Jsem člověk vcelku tolerantní, ale to už může vejšku opravdu studovat každý? Tolik gramatických chyb v pár větách a hned se vrhat na bakalářskou práci? Tady mi totiž nepřijde, že by mohlo jít o dysgrafii či něco podobného. Proboha kam ten svět spěje??? :(


Myslím, že tohle ještě jde. Mám v notebooku super soubor týkající se bakalářských prací, respektive jejich chyb. Kdybys viděl, čeho všechno jsou vysokoškoláci schopní, tak bys tady napsal "super, bez chyb". :D
  • 0

#4 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 26 červen 2012 - 19:13

Neotklánějte se ot tématu a nevimíšlejte si jakésy nesmisle :@:@
  • 0

#5 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 19:13

Zkus to mozna i tady http://www.geojih.cz/news.php. Jinak mas pod nickem "Slany", nechces to zkoumat treba s geokladnem? :) (http://geokladno.cz/)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#6 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 19:49

Toho geocachingu v diplomkách už je nějak moc. Na to, že je to tajná hra...
  • 0

#7 MV

MV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 20:34

To Zerthe: ano, dnes může vysokou školu studovat opravdu každý. Stačí se přihlásit. To Smrk: souhlas Fascinuje mě, že v tomhle státě mohou studovat VŠ pologramotní lidé. To je snad možné jen u nás a taky to podle toho vypadá. A studentům VŠ vzkazuju: jděte už s těma vašima dotazníkama a bakalářkama do glutea maxima! Pardon, asi netušíte, co to je, takže do prdele neboli do řiti. Jinak proti vysokoškolákům nic nemám, ale nechápu přínos prací na téma geocaching pro společnost.
  • 0
M.V.

#8 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 20:42

Naprostá většina diplomek dneska vzniká z dotazníků. Jako by nebyly jiné prameny.
  • 0

#9 hapjbc

hapjbc

    hapjbc

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 20:44

To M.V.: Bez ohledu na to, jak byl gramaticky napsan ten uvodni prispevek, tak to byla slusna zadost. To ty jsi se ukazal jako naprosty ubozak a hulvat svym prispevkem.
  • 0

#10 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 20:51

OFFTOPIC: Co se divíte. Jak známo, mezi VŠ vzdělanými je nejnižší nezaměstnanost. Když budeme mít 100% VŠ vzdělaných, zatočíme s nezaměstnaností.
  • 0

#11 MV

MV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 20:57

No tak byly tam asi 2 chyby, ale o to nejde. Dnes 70% národa neumí správně česky. Jde o to, že už těch dotazníků tady bylo opravdu hodně a nikdy jsme se nedozvěděli výsledky. Prostě si myslím, že je geocaching zneužíván ke snadnějšímu studiu. To Smrk: jediným výstupem dotazníku je statistika. Asi zřejmě všichni autoři dotazníků budou posléze zaměstnáni na Českém statistickém úřadu :)
  • 0
M.V.

#12 MV

MV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 21:15

noe1: vím, že je to sval. Ale jde o tu tělesnou partii nikoliv o ten otvor. Můžeš tomu říkat zadek, pr**l , řiť, dupa ... Ale pořád jde o tu část těla, kde končí nohy. Jinak slušný OT :-D
  • 0
M.V.

#13 l_ucie

l_ucie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 22:16

MV napsal/a:
No tak byly tam asi 2 chyby, ale o to nejde. Dnes 70% národa neumí správně česky. Jde o to, že už těch dotazníků tady bylo opravdu hodně a nikdy jsme se nedozvěděli výsledky. Prostě si myslím, že je geocaching zneužíván ke snadnějšímu studiu.
To Smrk: jediným výstupem dotazníku je statistika. Asi zřejmě všichni autoři dotazníků budou posléze zaměstnáni na Českém statistickém úřadu :)

Když tu kážeš něco takového, neměl bys sám mít v textu chyby. ;)
  • 0

#14 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 22:18

Přemýšlím, jak ještě do diskuze nalít trochu benzínu, aby byl lepší fajrák, ale takhle pozdě večer mě už nic nenapadá :D Sbohem, jdu spát.
  • 0

#15 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 22:26

Mně spíš šlo hlavně o to, jakou to vrhá vizitku na tu "vzdělanější" část národa. Překlep se stane a nikdo není neomylný, ale já těch hrubých chyb konkrétně tady napočítala pět. Nejsem puntičkář a nad leccos se povznesu, ale tohle je úroveň druhého stupně základní školy a číst odborné práce v tomhle stylu - prostě se za Česko začínám silně stydět a otvírá se mi z toho kudla v kapse. Jinak - omlouvám se za OT.
  • 0

#16 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 22:26

Rielka napsal/a:
Ahoj, potřebuji pomoci při Bc. práci. Mám téma fyzická zátěž při geocachingu v jihočeském kraji ve věkových skupinách 6-10, 11-15, 16-20, 20-30,31 a víše. Nejvíce by se mi hodila nějaká rodina kačerů z Českých budějovic :-). Kdo by měl zájem mi pomoci budu mu velmi vděčen. Zatim ahoj a hodně uspěšných odlovů.

Vložený obrázek
  • 0

#17 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 23:06

Chjo, chjo. Další bakalářská práce. Docela by mě zajímal její cíl - co se dozvíme jiného, než že nejaktivnější jsou lidé mezi 20 a 40 lety :-) Btw, doufám, že jsi si vědoma, co znamená slovo "cache" - (tajný vojenský) úkryt zásob/zbraní. A proto s každým, kdo toto tajemství vyzradí, bude nakládáno jako s každým obžalovaným s vojenské špionáže :D:D:D
  • 0

#18 Novaci_KH

Novaci_KH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 23:09

OT: Jak se dela tajny megaevent, kdyz teda je GC tajna hra ?
  • 0

#19 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 23:21

Víš jak to myslím :) - ale dobrá reakce, to je za bludišťáka :D Nejsem z jižních Čech (ale od Plzně), klidně bych s BP pomohl, ale prostě jsem si musel rýpnout. Té publicity kolem GC mi přijde nějak moc - a hlavně zírám, na co všechno se dá psát bakalářka :D
  • 0

#20 MV

MV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 23:34

l_ucie: jaké chyby? Rád se poučím. Nezvládám interpunkci, to je fakt vážná chyba, které jsem si vědom. Ale už s tím asi bohužel nic nenadělám. Pokud jsi soudružka učitelka českého jazyka, rád se nechám poučit. Vzhledem k tomu, že půl národa si myslí, že název skupiny Holki je pravopisně správný a nechápe ten vtip, bych to neřešil. Už mi nevolej, nech mě blít :D
  • 0
M.V.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama