Přejít na obsah


Fotka

pomoc při bakalářce


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
39 odpovědí na toto téma

#21 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 23:52

Rielka napsal/a:
Ahoj, potřebuji pomoci při Bc. práci.

Nejenže tady někdo vyleze s jakýmsi stupidním tématem bakalářské práce, ale ještě chce, aby to za něj někdo napsal.
Řítíme se do ř..i. Vysokoškolák, nic neumí, má jen papír. Hlavně že jsem předevčírem četl, že jsou rozumní - chtějí jen 22500 nástup.
Jj prázdný sud ... (nejvíce zní - to je pro trumpety)
  • 0

#22 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 5:14

Co kdybyste se zdrželi dementních komentářů nesouvisejících s tématem?
  • 0

#23 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 5:39

Jak se zdržet dementních reakcí, když je samo téma dementní? Že. Tak to zamkni nebo smázni, pokud se ti zdají reakce OT nebo uráží toto fórum.
  • 0

#24 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 5:46

Náhodou, okurková sezona :-) Docela mě to baví číst :-) Ale jak už tady bylo řečeno, výsledek toho "výzkumu" je předem jasný. Myslím, že bohatě stačí průzkum Kladna: http://geokladno.cz/...ho-geocachingu/
  • 0

#25 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 7:26

no ne, zase pekne... jak muzete vedet, ze ta Bc, prace bude spatna? A jak vite, ze to bude dotaznik? Zkoumani fyzicke zateze muze byt docela peknym vyzkumnym zamerem. Pochopil jsem zadost tak, ze hleda "laboratorni krysy" ( :) ), ktere bude moci ruznymi zpusoby zkoumat. To, co v tomto vlakne nekteri predvedli, opravdu nema obdoby. Hnus, velebnosti. Vrcholem vseho jeste oblibene vykriky do tmy : "Geocaching je tajna hra!!!" OMG!? WTF?! prosim autora vlakna, aby jej zamkl...
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#26 l_ucie

l_ucie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 8:02

MV napsal/a:
l_ucie: jaké chyby? Rád se poučím.

"Dnes 70% národa neumí správně česky"

70% = sedmdesátiprocentní
  • 0

#27 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 8:16

Možná by se už ozvalo pár lidí s pomocí, kdyby ta "pomoc" byla nějak konkrétněji specifikovaná.
(A jinak...copak bakalářka, ale žárovky...! http://www.geocachin...ort=&rowstart=0)
  • 0

#28 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 10:06

l_ucie napsal/a:

MV napsal/a:
l_ucie: jaké chyby? Rád se poučím.

"Dnes 70% národa neumí správně česky"

70% = sedmdesátiprocentní

wow, sto bodov. Tomu se říká důkaz kruhem nebo tak nějak.
  • 0

#29 l_ucie

l_ucie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2012 - 8:40

poohDA napsal/a:

l_ucie napsal/a:

MV napsal/a:
l_ucie: jaké chyby? Rád se poučím.

"Dnes 70% národa neumí správně česky"

70% = sedmdesátiprocentní

wow, sto bodov. Tomu se říká důkaz kruhem nebo tak nějak.

Nevím, jestli mám vysvětlovat definici kruhem, ale tohle je něco úplně jiného..
  • 0

#30 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2012 - 10:12

Znám jedno moudré přísloví: "Hloupý si myslí, že to je správně a chytrý to přehlédne ..."
Proč si vždy, když zcela náhodou a omylem dorazím na tyto stránky připadám jako kdybych byl na stránkách českého pravopisu? To nejste schopni těch několik drobných chyb přehlédnout a řešit oč vás prosí tazatel? Je mi z vás zle ...
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#31 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 0:32

mike007 napsal/a:
To nejste schopni těch několik drobných chyb přehlédnout a řešit oč vás prosí tazatel? Je mi z vás zle ...


Já osobně ne, ačkoliv tak obvykle dělám. Proč? Protože to, jak byl dotaz vznesen, není "pár drobných chyb", ale prasárna první třídy, obzvlášť, když jde o uchazeče o titul Bc. a těch vět zas nebylo tolik. Přehlížet může spíše absolutní ignorant, který nenávidí svou mateřštinu. Pochybuji o kvalitě školy, která přijímá studenty na takové úrovni. Takže nějak nemám zájem tu bakalářskou práci nijak podporovat. Nejprv se doučit základy a teprv pak se vrhat na něco náročnějšího. ;-)
  • 0

#32 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 7:15

Zerthe napsal/a:
Já osobně ne, ačkoliv tak obvykle dělám. Proč? Protože to, jak byl dotaz vznesen, není "pár drobných chyb", ale prasárna první třídy, obzvlášť, když jde o uchazeče o titul Bc. a těch vět zas nebylo tolik. Přehlížet může spíše absolutní ignorant, který nenávidí svou mateřštinu.

Asi bych ti doporučil jít dělat učitele na základku a exhibovat tam, tady tyhle výkřiky fakt nikoho nebaví. Nejsme ve fóru o českém jazyce ani o úrovni českého školství (ne, že by stím jeden překlep, nebo hrubka chceš-li, nějak souvisel).
Nebo to s autorem vlákna prosím aspoň řeš osobně, jsou tu od toho soukromé zprávy. Dík.
  • 0

#33 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 7:45

Zerthe: hele ty chytrolíne, když už ti jde o pravidla, tak teď tu porušuješ pravidla serveru. Takže za další OT bude ban do konce mojí dovolené. Platí i pro ostatní.
  • 0

#34 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 7:58

alkes napsal/a:
...Nebo to s autorem vlákna prosím aspoň řeš osobně, jsou tu od toho soukromé zprávy. Dík.

Pokud je dotaz vznesen veřejně, veřejně i diskutuji. Od toho fóra jsou, nebo se pletu?

pepa.z.pocernic napsal/a:
Zerthe: hele ty chytrolíne, když už ti jde o pravidla, tak teď tu porušuješ pravidla serveru. Takže za další OT bude ban do konce mojí dovolené. Platí i pro ostatní.


Pepíku, ber to tak, že to porušování pravidel serveru být nemusí, protože je otázkou, co lze považovat za OT. Když se nad tím tak zamyslím, svým způsobem tazateli pomáhám tím, že mu doporučuji, aby si nejprv prostudoval ZÁKLADY. Pokud chceš a uznáš-li za vhodné, klidně mě zabanuj, vlasy si z toho rvát nebudu ;-).
Pěkný den.
  • 0

#35 hajdan

hajdan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 9:32

[quote]Zerthe napsal/a:
[quote]alkes napsal/a:
...Nebo to s autorem vlákna prosím aspoň řeš osobně, jsou tu od toho soukromé zprávy. Dík.[/quote]
Pokud je dotaz vznesen veřejně, veřejně i diskutuji. Od toho fóra jsou, nebo se pletu?

Tak diskutuj o dotazu a ne o tom, kde je jaká pravopisná chyba .... chytrolíne:D
  • 0

#36 Zerthe1

Zerthe1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 9:58

hajdan napsal/a:
Tak diskutuj o dotazu a ne o tom, kde je jaká pravopisná chyba .... chytrolíne:D

Víš, já jsem k dotazu diskutovala. Poukazovala jsem na to, že na bakalářku není připraven ten, kdo neovládá gramatiku. V běžných diskuzích chyby přehlížím a tohle byl jediný případ, kdy jsem se ozvala. Dobře; byla jsem nazvána "chytrolínem" a nijak mě to neuráží (což bylo asi účelem), protože si myslím své - i to, že obvykle mezi prvními zastánci bývají ti, kteří si jsou vědomi, že také gramatikou nevládnou. Jak se říká: "potrefená husa..." Ale v některých případech to chce trošku soudnosti. Nejde o běžnou diskuzi, ale o bakalářku. A je škoda, když sebelepší práce narazí jen kvůli obyčejnému pravopisu. :-)
  • 0

#37 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 10:39

Za mých mladých let s tímhle přístupem k češtině člověk neprolezl ani základní školu... Pokud tedy neměl diagnostikovánu nějakou dys- poruchu... Pak se nemáme divit jak na tom naše školství je :|
  • 0

#38 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 11:22

Taky si vzpomínám, že jsem dělal podobnou práci. Tenkrát se jí říkalo "diplomová". Myslím, že je vcelku šumák, jak dotyčný člověk ovládá češtinu. Když si přečtu příspěvek někoho, kdo naseká v jedné větě několik hrubek, můžu si leccos myslet. Vím ovšem prd, je-li to tím, že dotyčný je třeba disgrafik. Na druhou stranu - geniální matematik může psát jako prase. A neměl by mít vysokoškolské vzdělání? Asi to nebude aktuální problém. Už jsem tu napsal pár příspěvků, kde jsem autora odkázal na Wiki nebo první stránku tohoto webu. Chápu, že někdo odpoví podobně, nechápu ale, že se tu pitváte v ptákovinách. Osobně mám raději ty, co sekají ty hrubky, ale ve srovnání s jejich pravopisem je jejich chování v normě. To Rielka: Nemíním tím strávit x hodin, ale pokud budeš mít zájem a dotazy, ozvi se mi přes SZ, pak mi můžeš zavolat a já Ti odpovím na otázky, které budeš mít. Geocaching provozuji 4 roky, mám děti 5, 18 a 22, nicméně co se týká zátěže, je to obdobné jako při turistice nebo cykloturistice. A tam mám zkušenosti s přůřezem všech věkových kategorií ;). Jen nechápu tu specifikaci jihočeského kraje B)
  • 0

#39 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 11:39

Jarous1 napsal/a:
Za mých mladých let s tímhle přístupem k češtině člověk neprolezl ani základní školu... Pokud tedy neměl diagnostikovánu nějakou dys- poruchu...

Pak se nemáme divit jak na tom naše školství je :|


Za mých mladých let to do nás nadřeli a s poruchou učení se nikdo nezatěžoval. Za sebe musím říct, že se to naučit dá, jen je to víc práce. S dys- je to jednodušší a podle toho se někteří chovají.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#40 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 11:44

Je docela směšné, jak tu mudrují lidé, kterým činí problém pochopit psaný text v délce pár vět. Zámek.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama