Přejít na obsah


Fotka

Pořiďte si pomocníka na hledání keší - nabídka geoštěňat


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 baarbuchaCZ

baarbuchaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 9:27

Naší Barušce se začátkem června narodilo 7 štěňat, některé už mají zajištěn nový domov, 3 fenky hledají nové pánečky. Plemeno je voříšek, čili geopes přiměřené velikosti (podle rodičů předpokládaná váha v dospělosti 10-15kg), matka štěňat vypadá jako minilabrador, otec je znám, má v předcích bígla a teriéra. Bára miluje geocaching, má z mých keší cca 850 úlovků s aktivní účastí (včetně takových perliček jako Styx). Štěňata daruji do dobrých rukou, k odběru budou koncem července. Bydlíme v Praze na Smíchově, můžete si přijít osobně vybrat. Přikládám fotku Báry, další mám v profilu, na rajčeti jsou aktuální fotky štěňat. http://zaken.rajce.net/stenata_23.6. Edit - obrázek se mi nedaří nahrát :(
  • 0

#2 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 14:44

Album nenalezeno Nechtěli jste zobrazit některé z těchto alb? stenata 23.6. stenata 10.6 štěnata 4.6 RSD 16.5.2012 Obrázek se dá vložit až při editace toho samého příspěvku pomocí tačítka "Vybrat soubor".
  • 0

HW: Samsung Galaxy S3 Neo _ Garmin eTrex Legend HCx  _ Nokia N95 8GB _ PDA Mio P560 _ QStarz BT-Q818

SW: c:geo _ Locus Map Free _ WhereYouGo _ GCDroid _ GDAK


#3 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 14:57

ubuster napsal/a:
Album nenalezeno
Nechtěli jste zobrazit některé z těchto alb?
stenata 23.6.
stenata 10.6
štěnata 4.6
RSD 16.5.2012
Obrázek se dá vložit až při editace toho samého příspěvku pomocí tačítka "Vybrat soubor".

protoze sis nezkopiroval tu posledni tecku
http://zaken.rajce.i...z/stenata_23.6.
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#4 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 14:58

Aha, dík.
  • 0

HW: Samsung Galaxy S3 Neo _ Garmin eTrex Legend HCx  _ Nokia N95 8GB _ PDA Mio P560 _ QStarz BT-Q818

SW: c:geo _ Locus Map Free _ WhereYouGo _ GCDroid _ GDAK


#5 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 16:44

ahoj štěnata jsou moc krásná , bohužel bydlím v paneláku nicméně jsem fotky ukazoval kolegini , která má baráček a zahrádku a mají jednoho pejska kterej je už hodně starej a tak se poohlížej pomalu po dalším aby jim nebylo smutno ,je nějakej kontakt na Tebe (ještě ji to musej schválit doma)
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#6 baarbuchaCZ

baarbuchaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 17:14

to Lanc - děkuji za úpravu odkazu to Spadi - kontakt je ajusska@post.cz, pokud má zájem ať napíše nebo přes SZ můžu poslat telefonní kontakt Večer až přijdu z práce, zkusím fotku vložit znovu a lépe :)
  • 0

#7 baarbuchaCZ

baarbuchaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 21:45

Co dělám špatně? chci vložit do příspěvku fotku a nejde mi to. Zadám upravit příspěvek, dole u políčka příloha dám procházet, najdu fotku, kterou jsme zmenšila na 100kB, potvrdím otevřít, adresa skočí do políčka. A když si spustím náhled příspěvku, tak tam obrázek není. Zkoušela jsem adresu zkopírovat mezi symboly img a taky nic
  • 0

#8 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 5:51

Ohlídej si, abys v názvu souboru měla jen písmena bez háčků a čárek (anglická abeceda), případně číslice a spojovníky; žádné mezery ani jiné znaky. Některé verze redakčních systémů jsou na tohle hodně háklivé. Případně opravdu na jistotu - jen písmena anglické abecedy a max. 8 znaků. To by mělo projít... V náhledu obrázek asi nebude, ten se připojuje jako příloha až pod příspěvek po jeho uložení. EDIT: Malá zkouška - název souboru "Otisk-razitka-upraveny.jpg" prošel bez problémů, ale v náhledu příspěvku opravdu vidět není.
  • 0

#9 baarbuchaCZ

baarbuchaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 7:08

dik za radu, zkusím vložit obrázek znovu Edit - zase nic, obrázek se neukáže a neukáže, případným zájemcům ho pošlu do mailu
  • 0

#10 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 7:57

Tady máte slibovanou Báru... :)
  • 0

#11 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 9:43

Před dvěma měsícma jsme si pořídili novou geopsici k tomu dědkovi, co už občas stávkuje a nevyleze z gauče... Doporučuju všem novým majitelům budoucího geopsa začít hned od kolíbky výcvikem keškování - kdykoli najdete kešku, strčte do ní nějaký hodně voňavý psí bonbón či piškot a za halasného "hledej kešku, kešku, kešku" nechte psa učit se své budoucí poslání :) To by bylo, aby nezačal dohledávat... B)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#12 Sablunka

Sablunka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 11:17

Mít geopsíka je super, to musím potvrdit. Ač jsem začala s hledáním keší, když měla moje hafinka 2 roky, tak pokaždé, když jsem byla v nouzi a nemohla najít tu cestu ke krabce, tak moje hafinka mi ji našla aj s krabou. A na povedl "Jdeme na kešky", se začne radovat a usmívat. Takže určo doporučuji pořídit geokámoše hafoše. ;)
  • 0

#13 baarbuchaCZ

baarbuchaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 18:53

Nikdo nemá zájem?
  • 0

#14 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 10:48

tak mi kolegyně napsala že bohužel jí to rodina neschválila,jsou krásní kdybych nebydlel v paneláku určitě byc měl zájem, tak at je udáte hodným lidem...
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#15 l_ucie

l_ucie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 11:38

baarbuchaCZ napsal/a:
Nikdo nemá zájem?

Není se čemu divit. V dnešní době je totálně přepsováno. Kdo psa chtěl, už ho má. Těžko se udávají i čistokrevní psi a útulky jsou narvané k prasknutí. Nechápu, proč se pořád produkují další a další štěňata, když stejně nemají odběr..
  • 0

#16 lasyma

lasyma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 12:56

Škoda že je to tak daleko, uvažuji o pořízení menšího společníka, koček doma plno, ale na výlet za keškami se mnou žádná nechce
  • 0

#17 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 17:43

l_ucie napsal/a:
Není se čemu divit. V dnešní době je totálně přepsováno. Kdo psa chtěl, už ho má. Těžko se udávají i čistokrevní psi a útulky jsou narvané k prasknutí. Nechápu, proč se pořád produkují další a další štěňata, když stejně nemají odběr..


Ano s tímto naprosto souhlasím. Psů je všude dost, na odbyt nejdou skoro už ani vzácná plemena s PP natož kříženec či voříšek. Lidi nemnožte již další psy. Než podpořit množitele či nepoctivého chovatele, raději si vyberte pejska z útulku, je tam spousta krásných hafanů!
  • 0

#18 lasyma

lasyma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 18:30

Taky s tím souhlasím, až přijedem z dovolené mám v úmyslu obejít okolní útulky a snad si s někým padnu do oka
  • 0

#19 l_ucie

l_ucie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 19:23

lasyma napsal/a:
Taky s tím souhlasím, až přijedem z dovolené mám v úmyslu obejít okolní útulky a snad si s někým padnu do oka

Škoda, že tu není smajlík "palec nahoru". :-)
  • 0

#20 baarbuchaCZ

baarbuchaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2012 - 23:17

Jen pro informaci pro některé diskutující (lucie, labyorkie..) ohledně nezodpovědných chovatelech kříženců. Báru máme z útulku, myslím že každá fenka má právo mít štěňata, zvláště když jsme ještě před zabřeznutím jsme měli domluvené čtyři zájemce o štěně. Narodilo se jich sedm, další dvě už mají také domluvený nový domov a teď zbývá jedno poslední štěňátko. Dříve jsme měli čistokrevné psi dvou různých plemen a po několika málo absolvovaných výstavách a bonitacích jsem byla z lidí okolo naprosto znechucená a rozhodnuta, že dalšího psa s PP už nikdy více. Bohužel je tam velká část pseudochovatelů včetně rozhodčích, kteří psi chovají jenom pro peníze. Samozřejmě ne všichni, ale já už součástí toho nechci být. Takže jsme před třemi lety šli do útulku v Troji, vybrali si Báru a teď pro jedno její štěně - fenku hledám hodné lidi.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama