Přejít na obsah


Fotka

GC3KQBF Chroustni chrastala


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
217 odpovědí na toto téma

#21 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 8:37

MA-FI-AN napsal/a:
Cemu se ale nejvic smeju, je tem co si logovali bod bez navstevy cache a to jeste s povolenim rw.


A ty jsi tam byl ??

15.7. tam máš Found-it taky :-D

http://www.geocachin...f7-b9fc7892f381
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#22 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 8:39

MA-FI-AN napsal/a:
tady bych rad vedel jestli publikace mysterky bez reseni od RW bylo aspon po.konzultaci s GS a objasnenim situace. A ten ban taky.


Citace vyjádření u keše

Vec, kterou bychom vám pri schvalování vedomne neschválili, jsme zde se souhlasem vedení publikovali pod anonymním nickem, abychom si proverili naši teorii.

Takže se dá předpokládat že se jednalo o akci posvěcenou GS
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#23 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 8:46

kolombo napsal/a:

MA-FI-AN napsal/a:
Cemu se ale nejvic smeju, je tem co si logovali bod bez navstevy cache a to jeste s povolenim rw.


A ty jsi tam byl ??

15.7. tam máš Found-it taky :-D

http://www.geocachin...f7-b9fc7892f381

(On si posunul datum a myslel, že si toho nikdo nevšimne.)- omluva - omyl - přiznaný - potom by byla moje věta pomluvou. Takže upravuji a jakoby mažu.
Rovnou píšu, že já tam nebyl, logoval, datum jsem si posunul na 25.5., luštil cca 12h v kuse. a myslím, že nemám důvod nelogovat narozdíl od těch, kteří ani nikdy nebyli v Liberci.;)
  • 0

#24 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 8:46

Bobr_ napsal/a:
Nikdo z nálezců neměl souřadnice z jiného zdroje, než od tiskaře!!! A to je fakt - neoddiskutovatelný.


Tohle je nepopiratelná pravda a myslím, že by Tiskař měl zveřejnit kompletní postup, jak se mu podařilo dopočítat ty souřadnice.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#25 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 8:48

Otázku logování bez nálezu chlapci můžete rovnou utnout. Jak již bylo psáno v listingu - to, že si někteří vyloží větu, že listing nikdo kontrolovat nebude, v tom smyslu, že je povoleno automatické logování bez fyzického nálezu, je smutné, ale je to jen věcí svědomí každého. Kvůli nestandardní situaci u této keše bylo prostě deklarováno, že nikdo na kontrolu chodit nebude, ale to neznamená, že si tam celá republika má dát bodík - a pokud dá, něco to o ní vypovídá ;). Ale prosím rozlišujte dvě roviny - owner, byť je reviewerem, není to samé, co reviewer. Nicméně mnohem bych byl raději, kdyby někdo z vás zatlačil na Tiskaře a dostal z něj, jakým způsobem získával finálky či dokonce přístup do celého systému. Zda pouhým odhadem hesla či více sofistikovanějším postupem.
  • 0

#26 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 8:53

Vidím, že to byla past, ale chytráky, kteří tvrdili už předem, že to nemá řešení, bych chtěl upozornit, že do jednoho listingu jsem koukal rok, než jsem na řešení přišel. Ona pětka nemusí být jen šíleně překombinovaná, ale třeba taky jen hodně šikovně schovaná v listingu. A že jsem na to JÁ nepřišel ještě vůbec nemusí znamenat, že na to NIKDO nepřijde.
  • 0

#27 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 8:54

wabicek napsal/a:

Bobr_ napsal/a:
Ba ne, jistota bez důkazu.


coz je teda pekny oxymoron.


a i kdyby byla akce posvecena treba papezem ci snad dokonce vaclavem klausem, tak by to nic nemenilo na tom, ze to je svinarna.


ale pouze na nás nic netušících luštících kačerech bez znalostí přístupu k finálkám. :@

Ono Tiskař chodí i na jiné kešky, u nichž nemá souřadnice od nikoho, kdo je zná. :o
  • 0

#28 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 8:54

kolombo napsal/a:

MA-FI-AN napsal/a:
Cemu se ale nejvic smeju, je tem co si logovali bod bez navstevy cache a to jeste s povolenim rw.


A ty jsi tam byl ??

15.7. tam máš Found-it taky :-D

http://www.geocachin...f7-b9fc7892f381

Oops, mel to byt WN:-D
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#29 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 8:55

mpik napsal/a:
Vidím, že to byla past, ale chytráky, kteří tvrdili už předem, že to nemá řešení, bych chtěl upozornit, že do jednoho listingu jsem koukal rok, než jsem na řešení přišel. Ona pětka nemusí být jen šíleně překombinovaná, ale třeba taky jen hodně šikovně schovaná v listingu. A že jsem na to JÁ nepřišel ještě vůbec nemusí znamenat, že na to NIKDO nepřijde.


A kdo tvrdil předem, že to nemá řešení?
No?


:o Tiskař :o
  • 0

#30 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 9:06

Myslim ze mily Bobre meles pekny sra*ky touhle moji urazkou. Kdyz uz jsi tak schopny konspirator, tak si taky zjisti ze jsem chvili prredtim logoval cache z dovolene s tim samym datumem, a taky jsiurcite sikula a vis ze datum z predchozi cache Ti zusyava v novem logu dokad ho sam nezmenis. takze si bez logovat nenalezene krabky a neobhajuj se tady ze i ostatni sou honibodi;-) dekuji;-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#31 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 9:11

DarkLord Reviewer napsal/a:
Nicméně mnohem bych byl raději, kdyby někdo z vás zatlačil na Tiskaře a dostal z něj, jakým způsobem získával finálky či dokonce přístup do celého systému. Zda pouhým odhadem hesla či více sofistikovanějším postupem.

Tohle nemyslis vazne, ze ne? Koukam, ze jste jako Reviewri pekne v loji, kdyz napisete takovouto vyzvu. Kde je najednou ten vas nadhled?

edit: Vsak to je pruser Groundspeaku, ze tam ma diru. Ne vas.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#32 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 9:11

DarkLord Reviewer napsal/a:
Nicméně mnohem bych byl raději, kdyby někdo z vás zatlačil na Tiskaře a dostal z něj, jakým způsobem získával finálky či dokonce přístup do celého systému. Zda pouhým odhadem hesla či více sofistikovanějším postupem.


Myslím, že teď s ním bude ještě lepší domluva, než byla dříve :-(

Z čistě právního hlediska, to, že v případě pochybností se soud přikloní na stranu obžalovaného, to už v ČR neplatí ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#33 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 9:13

kolombo napsal/a:

DarkLord Reviewer napsal/a:
Nicméně mnohem bych byl raději, kdyby někdo z vás zatlačil na Tiskaře a dostal z něj, jakým způsobem získával finálky či dokonce přístup do celého systému. Zda pouhým odhadem hesla či více sofistikovanějším postupem.


Myslím, že teď s ním bude ještě lepší domluva, než byla dříve :-(

Z čistě právního hlediska, to, že v případě pochybností se soud přikloní na stranu obžalovaného, to už v ČR neplatí ?

Tady pochybnosti ale nejsou, jen se neví, jestli oběť uškrtil nebo zastřelil. :)
  • 0

#34 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 9:18

Pro dobro nás všech a našich nervů navrhuji vlákno uzavřít a Tiskaře zavést metrákem hnoje. To je totiž místo, kam přesně patří. Kdo je honibod, keš si zaloguje, ostatním je to stejně buřt.
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#35 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 9:23

kolombo napsal/a:

DarkLord Reviewer napsal/a:
Nicméně mnohem bych byl raději, kdyby někdo z vás zatlačil na Tiskaře a dostal z něj, jakým způsobem získával finálky či dokonce přístup do celého systému. Zda pouhým odhadem hesla či více sofistikovanějším postupem.


Myslím, že teď s ním bude ještě lepší domluva, než byla dříve :-(

Z čistě právního hlediska, to, že v případě pochybností se soud přikloní na stranu obžalovaného, to už v ČR neplatí ?


Jsem rád, že se alespoň někdy shodnem :). Ano, zásadou in dubio pro reo, tedy: v pochybnostech ve prospěch obviněného jsem ve své komunikaci ke GS argumentoval také. Nicméně jak už poznamenal kolega nade mnou, zde nejsou pochybnosti, že to Tiskař udělal, těch důkazů je více, než jen to, co se dostalo na veřejnost.
Pouze nám tedy zůstává otázka JAK to udělal a to by bylo vhodné zjistit. Ne však kvůli nám, ale kvůli vám - vy jste na tom nejvíce biti, vy se snažíte luštit těžké mysterky, které jiný má naprosto bez námahy ;).
  • 0

#36 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 9:30

To mi nerikejte ze Tiskar je chytrejsi nez vyvojari v zememluvu. A jesi jo, mel by tam.pracovat:-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#37 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 9:31

DarkLord Reviewer napsal/a:
Ale prosím rozlišujte dvě roviny - owner, byť je reviewerem, není to samé, co reviewer.

Ještě štěstí, že Needs Archived logy se zasílají reviewerovi, který to řeší tak, jak je dáno v pravidlech (jako tomu bylo třeba v případě GC11JMB) - bez rozlišení toho, kdo je owner ;)

kolombo napsal/a:
kompletní postup, jak se mu podařilo dopočítat ty souřadnice.

Bobr_ jej prý zná, tak se divím že jej ještě nenapsal, když měl čas zaspamovat mi listingy na mých keškách.
Groundspeak po mě mé řešení také žádal, z reviewerů to zjevně nikdo nepovažoval za důležité.
Seřadil jsem soubory a k druhým písmenům v názvu přiřadil čísla od jedničky do devítky. Od kolegů jsem dostal dvě řady písmen, k těm jsem čísla přiřadil, sečetl a s nulou přičetl k úvodním souřadnicím.

DarkLord Reviewer napsal/a:
vy jste na tom nejvíce biti, vy se snažíte luštit těžké mysterky, které jiný má naprosto bez námahy ;).

Souhlas! Viz logy Saturnina!

Jen mi prijde, že je to také forma BF

Důvodem zabanování který mám uvedený v mailu z Groundspeaku je "nalezení cache jiným způsobem".
  • 0

#38 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 9:44

Tiskar94 napsal/a: Důvodem zabanování který mám uvedený v mailu z Groundspeaku je "nalezení cache jiným způsobem".

Ze by tak konecne zavreli hubu tem, co tvrdi, ze podstatny je jen log na papire a kseftovani s finalkama je OK ?? :D
Jinak do cele problematiky moc nevidim, takze radeji mlcim ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#39 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 9:49

wabicek: ...do té doby, než ti jen tak z rozmaru něco zaarchivuje. Ale že v GS programují mantáci, je fakt. Něco zaflekují, ale jiné díry tam mají pořád. Ono velké globální databázové systémy se musí dělat jinak než na koleně. Já vím, tady jde o hru. Ale jak by asi dopadl takhle naprogramovaný platební systém?
  • 0

#40 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 9:53

DarkLord Reviewer napsal/a:
vy jste na tom nejvíce biti, vy se snažíte luštit těžké mysterky, které jiný má naprosto bez námahy ;).

Souhlas! Viz logy Saturnina!

Tak jsem si jen tak Saturnina maličko "prolustroval" a neshledal na lozích nic závadného. Můžeš to tedy nějak upřesnit???
  • 0
Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka