Přejít na obsah


Fotka

GC3KQBF Chroustni chrastala


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
217 odpovědí na toto téma

#61 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 12:54

Lanc napsal/a:
To že zná naprosto přesné souřadnice, ke kterým se nemohl žádným způsobem dopočítat nestačí?

A víš proč jsem se k nim nemohl dopočítat? Já ti to objasním - protože to nemělo řešení. Ale možnost zaměření při nálezu tu byla, a kdybys opravdu četl to co jsem psal, tak víš, že s nemalou praděpodobností strefení se.

Lanc napsal/a:
Co se týká banu tiskařova účtu, nezasloužil si ho už jen tím že zveřejnil finální souřadnice zde na fóru?

Ne, zveřejnění finálních souřadnic této mysterky v tom opravdu žádný význam nehraje.
  • 0

#62 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 13:04

Tiskar94 napsal/a:
A víš proč jsem se k nim nemohl dopočítat? Já ti to objasním - protože to nemělo řešení. Ale možnost zaměření při nálezu tu byla, a kdybys opravdu četl to co jsem psal, tak víš, že s nemalou praděpodobností strefení se.


Tak ja tam chci dnes nebo zitra jet, tak si to zkusim nekolikrat zprumerovat, schvalne kolikrat mi vyjdou spravne souradnice ano? :) Jsem na to opravdu zvědavy, jestli chceš, můžem se tam i sejít :)

Ne, zveřejnění finálních souřadnic této mysterky v tom opravdu žádný význam nehraje.

Myslím to tak že už jen za to zveřejnění by sis ten ban zasloužil.
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#63 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 13:11

Lanc napsal/a:
Myslím to tak že už jen za to zveřejnění by sis ten ban zasloužil.

To já si zase nemyslím. Už jen kvůli tomu, o souřadnice jaké keše se jednalo.

Lanc napsal/a:
Tak ja tam chci dnes nebo zitra jet, tak si to zkusim nekolikrat zprumerovat, schvalne kolikrat mi vyjdou spravne souradnice ano? :) Jsem na to opravdu zvědavy, jestli chceš, můžem se tam i sejít :)

Nezapomeň zde pak uvést přístroj kterým jsi zaměřoval a jeho aktuální přesnost. Sejít se tam nemůžem, protože mám až do zítřejšího večera jaksi obsazený program ;)
  • 0

#64 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 13:21

Tiskar94 napsal/a:
Nezapomeň zde pak uvést přístroj kterým jsi zaměřoval a jeho aktuální přesnost. Sejít se tam nemůžem, protože mám až do zítřejšího večera jaksi obsazený program ;)

Přístroje mám v podpisu, jiné nepoužívám. Můžeš napsat popis místa kde jsi měřil ty? Abychom se vyhnuli argumentu že jsi měřil jinde než já? ;)
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#65 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 13:28

Lanc napsal/a:
Přístroje mám v podpisu, jiné nepoužívám. Můžeš napsat popis místa kde jsi měřil ty? Abychom se vyhnuli argumentu že jsi měřil jinde než já? ;)

Stoupni si 174 milimetrů od kešky pod azimutem 265,4°.
.
.
.
Nebo cos čekal za popis místa? :D
Prostě si stoupni ke kešce, a s přesností 4 metry to budou minimálně první a maximálně devatenácté originální souřadnice, které naměříš.
  • 0

#66 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 13:33

Něco jsem přehlédl nebo je diskuse o tom jak na správných souřadnicích naměřit správné souřadnice?
Kde se píše o tom jak ty správné souřadnice zjistit? To je to, co bys měl Tiskaři94 říct, anebo radši mlčet.
  • 0

#67 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 13:36

Tiskar94 napsal/a:

Lanc napsal/a:
Přístroje mám v podpisu, jiné nepoužívám. Můžeš napsat popis místa kde jsi měřil ty? Abychom se vyhnuli argumentu že jsi měřil jinde než já? ;)

Stoupni si 174 milimetrů od kešky pod azimutem 265,4°.
.
.
.
Nebo cos čekal za popis místa? :D
Prostě si stoupni ke kešce, a s přesností 4 metry to budou minimálně první a maximálně devatenácté originální souřadnice, které naměříš.

:) přesně takový popis jaký jsi dal jsem potřeboval, takže sebou beru ještě kalibrovaný metr s certifikatem :D pro měření vzdálenosti od keše (následné přiložení certifikátu je samozřejmostí)
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#68 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 13:39

poohDA napsal/a:
Kde se píše o tom jak ty správné souřadnice zjistit?

Jsou veřejně přístupné ve finálním waypointu.

poohDA napsal/a:
Něco jsem přehlédl nebo je diskuse o tom jak na správných souřadnicích naměřit správné souřadnice?

Ano, přesně o tom tu je řeč.
  • 0

#69 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 14:28

Lanc napsal/a:

kolombo napsal/a:
Jenže v té pasti se nikdo nechytil a tak tam toho Tiskaře strčili ručně :-)

To že zná naprosto přesné souřadnice, ke kterým se nemohl žádným způsobem dopočítat nestačí?


Ale on tvrdí, že je naměřil u keše a to se na 100% vyloučit nedá.

A u ničeho jiného, než u zveřejnění souřadnic jedné debilní mysterky, přistižen nebyl.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#70 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 14:52

Možná by GS mohl Tiskařovi poskytnout doživotní PM členství za to, že jim prozradí díru... neřeším jeho jiné excesy, ale pokud našel díru a využil jí, tak ten BAN není vpořádku... Jinak celkově se mi ta akce s pastí nelíbí...
  • 0

#71 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 14:57

Jelikož mi jeden člověk nechce dát pokoj, dokud se nepřiznám, zveřejňuji zde tuto fotku:


Vložený obrázek
Fotka je podvrh - screen z tohoto videa: (1:53). Doufám však, že již přinese klid, a ti co pouze chtěli potvrdit to co si myslí již dají pokoj.
Doufám, že teď už bude klid.
Díky.
  • 0

#72 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 15:14

@Tiskař: a tos dostal ban na revírníckej účet nebo na hráčskej :)

Jestli tam má zeměmluv díru (a jako že to asi bude děravý jak řešeto dle funkčnosti) a řeší to takhle, jak jsem v rychlosti pročetl, tak to jsou pěkný kokotmedianti.
Měli byste se (hlavně teda oni s tebou) domluvit a zalátat to. Není to první banán, že ;)

Co asi budou dělat, pokud to Tiskař náhodou utrousí někde do prostoru a web bude hákovanej ve velkým? Tak velkou banánovou plantáž nemají.
  • 0

#73 Saturnin

Saturnin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 16:01

Tady je pár fotek, jak jsem se vydal za chřástalem http://aageo.k-servis.cz
  • 0

#74 TLukanCS

TLukanCS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 16:02

wabicek napsal/a:
ty prekombinovany dementni mysterky jsou stejne zlo :)

a vubec se mi nelibi jak se tady pise o pouziti nasili na tiskarovi nebo ze by mel byt vyvalen v hnoji. je to frajer, ktery se diky svym schopnostem stal trnem v oku (ne)mocnych.

TISKARI MAS MOJI PLNOU PODPORU A DRZIM PALCE B)


Správně, už dost dlouho jej všichni odsuzují a navrhují zabít (na našem společném eventu dokonce padl návrh lynčování), ale neví o něm v normálním praktickém životě nic...
Ale o to nejde, jde mi teď o to, že jako jediný z vás nachází díry v systému a upozorňuje na ně - i když, přiznávám, poněkud po svém
  • 0

#75 ViKoCZ

ViKoCZ

    ViKoCZ

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 16:12

TLukanCS napsal/a:
...že jako jediný z vás nachází díry v systému a upozorňuje na ně - i když, přiznávám, poněkud po svém

boze, na to se neda nereagovat - tiskar rozhodne nepusobi v tom pozitivnim slova smyslu ze by hledal a upozornoval, ale jednoznacne ZNEUZIVA nedostatky systemu ku svemu prospechu.
kdyz jdu kolem bytu kde nekdo zapomnel klice v zamku, tak je rozdil kdyz zazvonim a upozornim majitele, nebo je vezmu a druhej den byt vykradu!
dle meho nazoru je ban na miste a cenim si reviewerske snahy zabranit takovemu podvodnemu jednani.
  • 0

#76 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 16:13

TLukanCS napsal/a:
Ale o to nejde, jde mi teď o to, že jako jediný z vás nachází díry v systému a upozorňuje na ně - i když, přiznávám, poněkud po svém

A pak jsou taky tací, co když nějaké díry objeví a napíšou to rovnou služebním postupem na GS. Nijak to nevyužívají, nezneužívají, ani se tím nevytahují jací jsou hackeři. Jenže o těch se svět nikdy nedozví. Nemají takové mediální pokrytí, nestojí o něj a PR zanedbávají. A pak to vypadá, že Tiskař94 je jediný schopný hacker a ostatní jsou žabaři. Snadno se podléhá takové iluzi.
  • 0

#77 TLukanCS

TLukanCS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 16:14

ViKoCZ napsal/a:
...tiskar rozhodne nepusobi v tom pozitivnim slova smyslu ze by hledal a upozornoval, ale jednoznacne ZNEUZIVA nedostatky systemu ku svemu prospechu....

Hmm, a třeba na možnost vytvoření v té době již zakázané webcamcache nebo čeho vlastně taky upozornil, ale zneužil toho? Ne. A na tohle taky nemáš jasnej důkaz, furt jen doměnky ;)
  • 0

#78 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 16:15

Jestli by tu taky nekdo nemel rozebrat, jak byla ci nebyla poskozena povest samotnych chrastalu. Jen navrh.
  • 0

#79 JolaLuba

JolaLuba

    JolaLuba

  • Members
  • PipPipPip
  • 914 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 16:16

TLukanCS napsal/a:
Ale o to nejde, jde mi teď o to, že jako jediný z vás nachází díry v systému a upozorňuje na ně - i když, přiznávám, poněkud po svém


Právě že neupozorňuje! Nemám nic proti hackerovi, který odhalí díru, ale proti tomu, kdo si to nechává pěkně pod pokličkou a případně zneužívá ... tiskar se tím staví na opačnou stranu do pozice nepřítele komunity. A to rozhodně minimálně od letošního května, kdy evidentně "navštívil" naše nepublikované kešky.
  • 0

#80 TLukanCS

TLukanCS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 16:16

poohDA napsal/a:
A pak jsou taky tací, co když nějaké díry objeví a napíšou to rovnou služebním postupem na GS. Nijak to nevyužívají, nezneužívají, ani se tím nevytahují jací jsou hackeři. Jenže o těch se svět nikdy nedozví. Nemají takové mediální pokrytí, nestojí o něj a PR zanedbávají. A pak to vypadá, že Tiskař94 je jediný schopný hacker a ostatní jsou žabaři. Snadno se podléhá takové iluzi.

Viz. můj předchozí příspěvek :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama