Přejít na obsah


Fotka

GC3KQBF Chroustni chrastala


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
217 odpovědí na toto téma

#81 TLukanCS

TLukanCS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 16:18

JolaLuba napsal/a:
Právě že neupozorňuje! Nemám nic proti hackerovi, který odhalí díru, ale proti tomu, kdo si to nechává pěkně pod pokličkou a případně zneužívá ... tiskar se tím staví na opačnou stranu do pozice nepřítele komunity. A to rozhodně minimálně od letošního května, kdy evidentně "navštívil" naše nepublikované kešky.

O dva příspěvky zpět jsem napsal něco k tomu upozorňování...
A k tomu, co píšeš Ty - Tys nikdy nenašel čekající kešku náhodou? Já sám pár mám!
  • 0

#82 TLukanCS

TLukanCS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 16:19

Slanecek napsal/a:
Jestli by tu taky nekdo nemel rozebrat, jak byla ci nebyla poskozena povest samotnych chrastalu. Jen navrh.

Myslíš to, jak někdo napsal, že již vymřeli a jsou mýtus? O_o či co?
  • 0

#83 JolaLuba

JolaLuba

    JolaLuba

  • Members
  • PipPipPip
  • 914 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 16:19

TLukanCS napsal/a:

JolaLuba napsal/a:
Právě že neupozorňuje! Nemám nic proti hackerovi, který odhalí díru, ale proti tomu, kdo si to nechává pěkně pod pokličkou a případně zneužívá ... tiskar se tím staví na opačnou stranu do pozice nepřítele komunity. A to rozhodně minimálně od letošního května, kdy evidentně "navštívil" naše nepublikované kešky.

O dva příspěvky zpět jsem napsal něco k tomu upozorňování...
A k tomu, co píšeš Ty - Tys nikdy nenašel čekající kešku náhodou? Já sám pár mám!


Navštívil - myslím tím listing na webu
  • 0

#84 TLukanCS

TLukanCS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 16:22

JolaLuba napsal/a:
Navštívil - myslím tím listing na webu

Jo tak...aha...tak o tom nic nevím, takže tu ho nebudu hájit, ale ani obviňovat ^_^
  • 0

#85 TLukanCS

TLukanCS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 16:24

Hihi koukám, další gratis log na této keši :D nepochopím...
  • 0

#86 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 16:24

Tiskar94 napsal/a:
Jelikož mi jeden člověk nechce dát pokoj, dokud se nepřiznám...

Nebud mekkej. Za to jakou kravinu napsal dneska rano DarkLord Reviewer si nezaslouzi GS ani Reviewri vedet ani hovno. Jak uz tu nekdo psal, chtej po nich za tu diru minimalne Charter Member. Hlavne se nenech zastrasit. Drzim palce.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#87 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 16:25

TLukanCS napsal/a:

Slanecek napsal/a:
Jestli by tu taky nekdo nemel rozebrat, jak byla ci nebyla poskozena povest samotnych chrastalu. Jen navrh.

Myslíš to, jak někdo napsal, že již vymřeli a jsou mýtus? O_o či co?


To je taky zajimava myslenka. Ze by jako mohli nekoho zazalovat pro pomlovu a nactiutrhani. Tedy za predpokladu, ze by takovy prumerny chrastal zalovat mohl.
  • 0

#88 TLukanCS

TLukanCS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 16:30

Slanecek napsal/a:

TLukanCS napsal/a:

Slanecek napsal/a:
Jestli by tu taky nekdo nemel rozebrat, jak byla ci nebyla poskozena povest samotnych chrastalu. Jen navrh.

Myslíš to, jak někdo napsal, že již vymřeli a jsou mýtus? O_o či co?


To je taky zajimava myslenka. Ze by jako mohli nekoho zazalovat pro pomlovu a nactiutrhani. Tedy za predpokladu, ze by takovy prumerny chrastal zalovat mohl.

Teoreticky by mohli ty zemědělci ;-) nebo naopak ti, jež jsou kvůli tomuto ptáčkoj omezováni
  • 0

#89 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 17:12

Myslím, že by DL měl povolit zalogovat lidem, co tam ještě vyrazí a zdokumentují to zápisem v logbooku. Jinak, je to podruhé, co vidím zamčený listing :-D
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#90 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 17:12

Díky vypatlancům a dementům nechápajícím psaný text je keš uzamčena proti logování. Nakopat vás do prdele málo...
  • 0

#91 Norbert_G

Norbert_G

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 430 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 17:15

Lépe kdyby zkontrolovali logbook a zpětně smazali log těm, co tam nebyli. Mě by teda nenapadlo logovat keš, kde jsem fyzicky nebyl.
  • 0

#92 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 17:29

Kdož mi prokáží fotografií zaslanou na můj mail, že tam byli do dnešního dne, listing odemknu pro zalogování, protože by bylo nefér, kdyby se kvůli těm nemálo logujícím od stolu nemohli zalogovat. Musím se ale přiznat, že jsem netušil, až co vše je možné udělat pro bod. Možná na tom mám část viny ne úplně vhodně zvolenou formulací, nicméně hlavní myslím je, jak říká staré přísloví, že příležitost dělá zloděje, že? ;)
  • 0

#93 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 18:14

A co ta fotka Tiskare o stranku vedle DLR? Nepriznal se Tiskar prave timhle ze zneuzil system? Pak uz se prece domenky mebi ve fakt. Protoze kdyz uz jako reviewer muzu videt FW, byl bych vul abych lustil, takze tim defuckto priznava ze ze si je zjistil proti pravidlum a taky dal vedet jak ze tedy:vlastni.prava rw..
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#94 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 18:18

Bobr_ napsal/a:

MA-FI-AN napsal/a:
Myslim ze mily Bobre meles pekny sra*ky touhle moji urazkou.
Kdyz uz jsi tak schopny konspirator, tak si taky zjisti ze jsem chvili prredtim logoval cache z dovolene s tim samym datumem, a taky jsiurcite sikula a vis ze datum z predchozi cache Ti zusyava v novem logu dokad ho sam nezmenis. takze si bez logovat nenalezene krabky a neobhajuj se tady ze i ostatni sou honibodi;-) dekuji;-)

Proč nečteš předchozí zápisy?
Možná si všimneš, že jsem se ti dávno před tímto tvým zápisem ( časově i místně) omluvil

Dobře udělám to znovu: Ma-fi-an se spletl a místo WN dal FI, toto už ale uvedl na pravou míru a tímto se mu podruhé omlouvám.


Omlouvam se tez, v te zaplave se mi to ztratilo..
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#95 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 18:25

Někteří se čílí na ty, co logovali bez fyzické návštěvy keše, ale těm samým zřejmě nevadí získávání finálek multin či mysterek různými neférovými cestami (např. z databáze finálek), luštění multin od PC apod.
  • 0

#96 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 19:11

noe1 napsal/a:

honzak83 napsal/a:
Někteří se čílí na ty, co logovali bez fyzické návštěvy keše, ale těm samým zřejmě nevadí získávání finálek multin či mysterek různými neférovými cestami (např. z databáze finálek), luštění multin od PC apod.


Pleteš hrušky z jabkama. Logovat keš, kde jsem nebyl je proti pravidlům, a dělají to jen největší zoufalci. Naopak získat souřadnice jinak než zamýšlel owner proti pravdidlům není. Za druhé vyluštit multinu je něco úplně jiného, než si koupit finálky.

Ale chápu, že když má někdo máslo na hlavě, potřebuje si své chování aspoń pro sebe ospravedlnit ;-) Zloděj rád volá "chyťte zloděje".


Proti pravidlům to v tomto případě není, revieweři coby owneři k této možnosti sami vyzvali. Naopak k tomu, aby někdo luštil např. 15 km multinu vedoucí např. terénem 3-4 k finálce v terénu 2-3 asi žáden owner nevyzývá (to by pak nedělal multinu, ale mysterku), o kupování souřadnic ani nemluvě!
  • 0

#97 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 19:26

Takže po mnoha stránkách diskuze jsme dospěli k tomu, že je normální logovat keš bez fyzického zápisu v logbooku. Zajímavé...
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#98 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 19:34

zlicinaci napsal/a:
Takže po mnoha stránkách diskuze jsme dospěli k tomu, že je normální logovat keš bez fyzického zápisu v logbooku. Zajímavé...

Pokrok nezastavíš.
  • 0

#99 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 19:34

OT: Na to, za jakého hackera tady Tiskaře máte, mi docela nesedí ten obrázek z RW webového rozhraní. On snad neumí udělat obyčejný screenshot obrazovky ? Takhle to vypadá, že někomu koukal přes rameno a cvaknul to mobilem :D
  • 0

#100 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 19:39

noe1 napsal/a:
Navíc to owneři nepovolili. Pouze konstatovali, že nebudou kontrolovat logy.
Odlovit multinu tak jak popisuješ je buď velké umění, nebo naprostá hloupost jejího tvůrce. Ale ani jedno neodporuje pravidlům.

Owneři to povolili, citace jejich logu u této kešky: "pokud si chcete zalogovat Found it log bez fyzického nálezu v terénu, mužete tak ucinit.". Věř timu, že udělat multinu při použití QA je někde ve městech, i mimo ně hodně obtížné... Ještě horší je situace u eventů, u těch nemusíš být zapsán v logbooku a owner ti log smazat nemůže... V Německu, USA by se nikdo k takovýmto praktikám nesnížil, u nás je to bohužel dosti častým jevem.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama