Přejít na obsah


Fotka

GC3KQBF Chroustni chrastala


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
217 odpovědí na toto téma

#101 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 19:41

Jarous1 napsal/a:
OT:

Na to, za jakého hackera tady Tiskaře máte, mi docela nesedí ten obrázek z RW webového rozhraní. On snad neumí udělat obyčejný screenshot obrazovky ? Takhle to vypadá, že někomu koukal přes rameno a cvaknul to mobilem :D

jo to mně taky napadlo. nevěřím, že je to obrázek z jeho monitoru. Třeba ho stáhnul někde na webu. To spíš bych věřil tomu SQL injection, jak psal někdo výše.
  • 0

#102 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 20:12

Jarous1 napsal/a:
OT:

Na to, za jakého hackera tady Tiskaře máte, mi docela nesedí ten obrázek z RW webového rozhraní. On snad neumí udělat obyčejný screenshot obrazovky ? Takhle to vypadá, že někomu koukal přes rameno a cvaknul to mobilem :D

A další - vy nečtete malý písmenka? To si na vás pojišťovny a podobní vydřiduši smlsnou. Tam je totiž to nejdůležitější. Pro ty co špatně viděj - pod obrázkem je malým bílým písmem napsáno "Fotka je podvrh - screen z tohoto videa: (1:53). Doufám však, že již přinese klid, a ti co pouze chtěli potvrdit to co si myslí již dají pokoj."
  • 0

#103 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 20:36

To tam ale v době vložení tohoto příspěvku s obrázkem nebylo :o Četl jsem to v té době, ale napsal svůj názor na to až teď večer...
  • 0

#104 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 20:39

LudaL napsal/a:

Jarous1 napsal/a:
OT:

Na to, za jakého hackera tady Tiskaře máte, mi docela nesedí ten obrázek z RW webového rozhraní. On snad neumí udělat obyčejný screenshot obrazovky ? Takhle to vypadá, že někomu koukal přes rameno a cvaknul to mobilem :D

A další - vy nečtete malý písmenka? To si na vás pojišťovny a podobní vydřiduši smlsnou. Tam je totiž to nejdůležitější. Pro ty co špatně viděj - pod obrázkem je malým bílým písmem napsáno "Fotka je podvrh - screen z tohoto videa: (1:53). Doufám však, že již přinese klid, a ti co pouze chtěli potvrdit to co si myslí již dají pokoj."


nehraj si na machra kdyz Ti to tiskar beztak taky napsal:-D
tam zadny na pohled viditelny pismenka nejsou:-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#105 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 21:01

Tak jsem učinil jak jsem slíbil :) celkem 7 měření u keše. 4x oregonem 450, 3x htc hd2 s adrake. Vždy po zprůměrování jsem se zařízením cca 30 metrů poodešel a pak se vrátil zpět ke keši pro nové měření. Oregon vždy spolehlivost (nebo jak to tam je) souřadnic 100% každé měření trvalo 7-9 minut. Síla signálu : full 50°46.015 15°06.937 50°46.015 15°06.935 50°46.018 15°06.930 50°46.020 15°06.935 Telefon: přesnost 2-3m počet měření: první cca 400, druhý 200, třetí 300, odchylka 1-2m 50°45.852 15°06.285 50°46.021 15°06.938 to třetí jsem si neuložil ale bylo to taky tak nějak. Na finální souřadnice jsem se nedostal ale to první a druhé měření oregonem bylo hodně blízko a dokážu si i představit že to třeba tiskarovi napsalo správné souřadnice, sice by to byla klika (nebo spíše pro něj smůla), ale i takové věci se stávají. Vím že to nic nedokazuje ale psal jsem že to zkusím tak jsem to i udělal.
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#106 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 22:07

wabicek napsal/a:
tak si rikam kolik ze reviewer porusil pravidel touhle kesi. napadaj me minimalne dve. nemluve o eticke rovine. krasne to ukazuje jak pravidla plati jen pro nekoho ...


Tak schválně, kolik? Piš.
  • 0

#107 Saturnin

Saturnin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 22:15

wabicek napsal/a:
tak si rikam kolik ze reviewer porusil pravidel touhle kesi. napadaj me minimalne dve. nemluve o eticke rovine. krasne to ukazuje jak pravidla plati jen pro nekoho ...


Práce pro komunitu byla, je a bude nevděčná. Tady je alespoň pole pro chytráky, aby se zde realizovali. Už se těším do revírnického důchodu.
  • 0

#108 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 22:18

Saturnin napsal/a:
Práce pro komunitu byla, je a bude nevděčná. Tady je alespoň pole pro chytráky, aby se zde realizovali.


+1
  • 0

#109 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 22:39

wabicek napsal/a:

stanny_Tigo napsal/a:

Tak schválně, kolik? Piš.


tak ja pisu:
1) nebyla resitelna bez toho aby byl hrac sankcionovan
2) nebyla udelana tak aby fungovala minimalni dobu (tusim ze 3 mesice)


To však nebyla normální cache, ale "honeypot" na jednoho blbíska.
Policejní auto při pronásledování zločince taky nemusí dodržovat předepsanou rychlost.
Chápeš? Asi ne, viď. Kdo nechce, nepochopí.
edit: Tím ale neříkám, že se mi tento způsob chytání blbíska nějak extra zamlouvá.
  • 0

#110 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 22:40

jejda to je keců. zamkněte to už někdo.
  • 0

#111 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 22:44

sobikovi napsal/a:
jejda to je keců. zamkněte to už někdo.

A já pořád, že mi tu někdo chybí :).
  • 0

#112 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 23:57

Krindapaní, to je křiku! Jeden "mladej utřinos" vám všem zasloužilým, nejchytřejším a neomylným vytřel zrak a "nakopal" páníčky do pozadí! :D Chlapeček si dovolil hrábnout neomylným do jejich písečku, což nemohou vydýchat! Ondro, to se neodpouští! V tom tkví Tvůj problém, dráždíš hada bosou nohou! Tvoje odvaha a schopnosti jsou pro mnohé neodpustitelné! "No to by bylo, aby nám nějakej vosumnáctiletej blbeček komplikoval život, no ne!?!
  • 0
1.

#113 vop.cz

vop.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 0:26

V jedne male dedine daleko od krajskeho mesta meli problem. Cas od casu se totiz z obecni kasy ztratily penize. Neslo o nic velkeho, sem tam korunka. Starostu to dost stvalo, protoze vzdycky zkontroloval, ze je vse zamceno. Ale pak znenadani zase - nekdo si zase z kasy vzal. I kdyz malo, proste ukradl obecni penize. Starosta se sveril radnim a ti kroutili hlavou a rikali, ze nic takoveho neni mozne. Pak ale i oni museli uznat, ze ma starosta pravdu. Starosta volal na krajsky urad. Tem ale byla lapalie s par korunami nekde na okrese, nota bene hodne daleko od krajskeho mesta, takrka ukradena. Pry ze to neni zasadni problem a konec-koncu kdo vi, jestli je to vubec pravda. Pry at napred nekoho chyti, driv se tim nebude na krajskem urade nikdo zabyvat... Radni meli na vybranou. Mohli se tvarit, ze se nic nedeje - vzdyt kdykoliv mohli rict, ze o nic nejde a na kraji to prece taky nikomu prilis nevadilo. Ale oni se na to podivali jinak - kdyz vedi o zlodeji, ktery potajmu bere jen po korunce, nemohou prece alibisticky tvrdit, ze je to "jen po korunce". Po kolika korunkach to ale bude zitra? A pozitri zmizi treba cela kasa. A tak radnim, pokud si chteli zachovat ciste svedomi nejen pred sebou ale i pred celou obci za jejiz budoucnost byli odpovedni, nezbylo, nez si pomoci s tim, co jim zbyvalo. Vzali z kasy vsechny drobne a dali tam jen bankovky, od kterych si poznamenali cisla. Po par dnech cekani se dockali... Jisty mistni vykuk Gutenberg, prosluly nekolika lumparnami, platil v mistnim kolonialu bankovkou jejiz cislo meli radni na svem seznamu. "Nechytili jste me pri cinu," hajil se Gutenberg. "Ale jinak jsi se k te bankovce nemohl dostat," argumentoval starosta. "Ale mohl, nahodou jsem ji dostal v jednom baru v New Yorku. Pravdepodobnost, ze tam tu bankovku dal nekdo, kdo ji pred tim ukradl na radnici, je nenulova". "A jak jsi se dostal do New Yorku?" "Secetl jsem druha pismena nazvu souboru... vlastne nepovazuju za dulezite to vysvetlovat!" Radni ale dali na svuj zdravy rozum a Gutenbergovi zakazali vstup do mesta. Ten se rozciloval, ojoj! I nekteri jeho kamaradi prispechali na pomoc: "Nas pravni rad nepovazuje provokaci k trestnemu cinu za legalni!" "Je amoralni chytat nekoho do pasti!" "Vzdyt ho nakonec ani nechytili, sami jsou neschopni a timto to maskuji!" Atd. Objevili se i taci, co radnim vyjadrili za jejich odvahu podporu. Radni pak chteli ukazat, ze spolecnost obecne uznava myslenku, ze normalni je nekrast a ridit se zakony. A tak rekli, ze v nasledujicich dnech nebude obecni kasu nikdo hlidat. Aby vsichni videli, ze lide chteji, aby se zakony dodrzovali. Co se pak strhlo, to vam vsak mile deti snad ani nebudu vypravet. Kolik lidi povazovalo za NORMALNI jit a z kasy si vzit JENOM PROTO, ZE NEBYLA HLIDANA. A nekteri dokonce i korespondencne, byli totiz lini ke kase dojit... Tot originalni zprava o stavu geocachingove spolecnosti. A diky za ni radnim. Radnim, kteri meli tu odvahu podniknout cestu, ktera byla neproslapana a na jejimz konci ciha... Ale to jiz vsichni vime kdo a s jakymi nazory...
  • 0

#114 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 1:05

Saturnin napsal/a:
Práce pro komunitu byla, je a bude nevděčná. Tady je alespoň pole pro chytráky, aby se zde realizovali. Už se těším do revírnického důchodu.


Domluv se na jediném kraji se slušnými lidmi a nemusíš do důchodu. Přeci bys své místo nepřepustil nějakému chytrákovi, aby to kazil, ne?
  • 0

#115 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 4:34

sobikovi napsal/a:
jejda to je keců. zamkněte to už někdo.

Copak, ze by vadilo to, ze se tu zacalo probirat logovani od stolu? :D
  • 0

#116 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 5:40

vop.cz napsal/a:

+1
Pěkně napsáno
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#117 MAP523

MAP523

    MAP523

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 5:55

vop.cz napsal/a:
V jedne male dedine ...


Hezky shrnuto, moc pěkné.
  • 0

MIO P560 / Oregon 600 / TomTom Via135


#118 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 6:11

zámek....
  • 0

#119 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 6:21

Premyslel jsem jestli po ranu se zalepenyma ocima takovy dlouhy elaborat cist.Ale nakonec jsem neodolal.a precetl, moc hezky napsana paralela:-) myslim ze sedne presne +1
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#120 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 6:38

vop.cz +1
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama