Přejít na obsah


Fotka

GC3KQBF Chroustni chrastala


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
217 odpovědí na toto téma

#121 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 6:40

Existuje spousta oblastí, kdy veřejné mínění bylo úplně mimo. Takže pokud se nedá zdokumentovat průnik do systému, tak nejde brát za jisté, že tam ty souřadnice čte a chovat se podle toho. Moc se nelišíte od žen z Vysočan, co žádaly exemplární tresty v procesech padesátých let .... A nic na tom nezmění délka a beletrická hodnota příspěvku.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#122 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 7:04

wabicek napsal/a:

tak ja pisu:
1) nebyla resitelna bez toho aby byl hrac sankcionovan
2) nebyla udelana tak aby fungovala minimalni dobu (tusim ze 3 mesice)


Njn, když oni tam ale jasně napsali, že keš byla takto vytvořena po domluvě s GS, že ano. Ale to ti stejně nevysvětlím, dál budeš omílat kraviny. Tak si je omílej.
  • 0

#123 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 7:04

Ivank napsal/a:
Krindapaní, to je křiku!
Jeden "mladej utřinos" vám všem zasloužilým, nejchytřejším a neomylným vytřel zrak a "nakopal" páníčky do pozadí! :D Chlapeček si dovolil hrábnout neomylným do jejich písečku, což nemohou vydýchat!
Ondro, to se neodpouští! V tom tkví Tvůj problém, dráždíš hada bosou nohou! Tvoje odvaha a schopnosti jsou pro mnohé neodpustitelné!
"No to by bylo, aby nám nějakej vosumnáctiletej blbeček komplikoval život, no ne!?!


Sorry, ale tohle je tedy hloupý blábol!
  • 0

#124 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 7:05

vop.cz napsal/a:


+1
  • 0

#125 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 7:26

co mají prosím společného keše s obecní pokladnou? nějak jsem to nepochytil... Pročetl jsem logy na keši, pročetl jsem tento topic, ale pořád ještě nerozumím tomu, proč byl Tiskař zabanovaný? Za to, že ukázal díru v systému? Za to byste ho přece měli pochválit, ne? Pak by vám pravděpodobně tu díru ukázal a mohla by se zalepit. Kdyby byl Tiskař takové chro-chro-hovado, jak ho líčíte, mohl vám vybrat řešení většiny mysterek a pak s nimi vesele obchodovat...
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#126 lubbez

lubbez

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 527 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 7:42

Já si myslím, že tohle jsou kecy vo ho... Že by Tiskař byl moje krevní skupina to tedy není. Kdyby archivoval moje keše, tak ještě teď tráví čas na JIP, ale toto co se děje teď je divné. Že by on jediný byl ten zlej, ale taky nejšikovnější ? Dost často si čtu FTF logy na keškách, které mne zajímají, nebo jsou tak absurdní, že je dávám hned na BL. A jeden příklad za všechny, keš, která má několik řešení, publikace 0,30 "při cestě od ... tam ... rychlý výpočet a FTF po 20-ti minutách od publikace. Ostatní družstva luštění v řádech hodin a dnů. A tak to jde dál. Pokud by si někdo dal práci to vysondovat blíže, věřím že by podobných výsledků bylo mnohem víc. Co z toho plyne? Že by čistě náhodou sem tam někde něco prosáklo? Mě osobně je to úplně jedno, protože já si hraju hru na poklady. A na závěr mého blábolu? Nesuďme bez důkazů.
  • 0
Kde je vůle, tam je cesta.
Udělátka na kešky, GEO díly: www.geotools.cz

#127 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 7:42

Bruca napsal/a:
Kdyby byl Tiskař takové chro-chro-hovado, jak ho líčíte, mohl vám vybrat řešení většiny mysterek a pak s nimi vesele obchodovat...


Což o to, předávání mysterek na server finálky, to on asi dělá :-)

Jenže, pokud se nedá u listingu Chřástala říci tehdy a tehdy byl neautorizovaný přístup, který přešel odtud tak mi přijde, že je ta akce s pastí zvoraná a jsou to všechno jen dohady.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#128 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 7:50

Bruca napsal/a:
nerozumím tomu, proč byl Tiskař zabanovaný? Za to, že ukázal díru v systému?

Ale on na díru v systému neukázal, pravděpodobně byl spíš nachytán při tom jak tuto díru zneužívá k vlastnímu prospěchu.

Kdyby byl Tiskař takové chro-chro-hovado, jak ho líčíte, mohl vám vybrat řešení většiny mysterek a pak s nimi vesele obchodovat...

Myslím že někde na foru už Tiskař zmiňoval že s finálkami obchoduje :)

edit:A nezapomínejte že akce revirniku už byla zalozena na nejakem podezreni, nevim sice z ceho to podezreni plynulo, ale bezduvodne by asi takovouhle akcicku neprovadeli.
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#129 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 8:13

Hamerinski napsal/a:

sobikovi napsal/a:
jejda to je keců. zamkněte to už někdo.

Copak, ze by vadilo to, ze se tu zacalo probirat logovani od stolu? :D

+1
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#130 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 8:15

:Lanc - co víš, třeba to zrovna vyluštil :D a jestli s nimi obchoduje? co z toho. když to někomu za to stojí... proč bych si měl finálku kupovat? jen proto, abych měl dalšího smajlíka na mapě? ccc..
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#131 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 9:00

stanny_Tigo napsal/a:

Ivank napsal/a:
Krindapaní, to je křiku!
....


Sorry, ale tohle je tedy hloupý blábol!


Hele, človíčku, na rozdíl od přespolních kecalů, my se tady skoro všichni známe. Takže O se vyjadřujě k někomu koho zná a ty tady komentuješ lidi, o kterých víš jen z doslechu.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#132 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 9:02

kolombo napsal/a:

Hele, človíčku, na rozdíl od přespolních kecalů, my se tady skoro všichni známe. Takže O se vyjadřujě k někomu koho zná a ty tady komentuješ lidi, o kterých víš jen z doslechu.


A?
  • 0

#133 TLukanCS

TLukanCS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 14:28

stanny_Tigo napsal/a:

kolombo napsal/a:

Hele, človíčku, na rozdíl od přespolních kecalů, my se tady skoro všichni známe. Takže O se vyjadřujě k někomu koho zná a ty tady komentuješ lidi, o kterých víš jen z doslechu.


A?

Bé, asi...to bude tim, že soudíš někoho, o kom víš kulový ;-) proto komentuješ zcestně
  • 0

#134 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 15:23

Ze zvědavosti jsem se podíval na poslední logy u Chřástala a nestačil jsem se divit.
Darklord píše, že:

Jak vidno, když podáš prst, seberou ti celou ruku, stále platí. Aneb domníval jsem se, že všichni pochopili, že když už jsem zverejnil souradnice, takže keš je možné bez problému odlovit, a pouze jsem PODOTKNUL (nikoliv vybízel), že nikdo kontrolovat logbook nebude, že si vetšina tu keš pujde skutecne nalézt do terénu. A ne, že si budete pres celou republiku logovat Found it od stolu - k tomu jsem opravdu nenabádal.
Protože tedy evidentne body jsou duležitejší, než zážitky, nezbývá mi, než keš zarchivovat dríve, než bylo v úmyslu...


Ovšem předtím jsem četl něco jiného - dle mě to bylo jasné nabádání k tomu, že si keš může zalogovat každý, i když ji nenajde (psal to tedy owner, nevím, jestli to byl přímo DarkLord):

Co se týce této keše, jak jsme již psali, nemá žádné exaktní rešení - vodítka, na které mnoho z vás príšlo, byla jen slepými ulickami bez jakéhokoliv smyslu. Protože nám však príjde nespravedlivé, aby ti z vás, co nad keší strávili dlouhé hodiny, si z ní nic neodnesli, tak zverejnujeme její skutecné souradnice. A dokonce ani nebudeme kontrolovat zápis v logbooku - pokud si chcete zalogovat Found it log bez fyzického nálezu v terénu, mužete tak ucinit.
Keš bude následne zhruba po týdnu až dvou zarchivována.


Tento text mi tedy přijde jako nabádání k logu klidně přes celou republiku, i když člověk neluštil... Samozřejmě, možná DarkLord myslel na ty, kteří kešku opravdu zkoušeli luštit a nestlihli by dojet pro keš fyzicky, ale vyznělo to trochu jinak.
Pak se nedivme, že se někdo ozve proti podobnému postupu.
  • 0

#135 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 15:31

Roman_Jaromer napsal/a:

... aby ti z vás, co nad keší strávili dlouhé hodiny, si z ní nic neodnesli...

...i když člověk neluštil....

Tak ja jsem to pochopil jinak, viz. vyse.... Tedy: "ti z vas co nad lustenim stravili cas, klidne si zalogujte i bez fyzickeho nalezu..."

Nejak tam nevidim to, co pises: "i kdyz clovek nelustil"
  • 0

#136 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 15:46

bender-king napsal/a:

Roman_Jaromer napsal/a:

... aby ti z vás, co nad keší strávili dlouhé hodiny, si z ní nic neodnesli...

...i když člověk neluštil....

Tak ja jsem to pochopil jinak, viz. vyse.... Tedy: "ti z vas co nad lustenim stravili cas, klidne si zalogujte i bez fyzickeho nalezu..."

Nejak tam nevidim to, co pises: "i kdyz clovek nelustil"


No, k souřadnicím se dá dojít různě. Některé mysterky mají souřadnice třeba ve Final Waypointu... A co když to je podobná "vychytávka" a s obtížností je to chyták? Jak to někdo pozná, kdo si otevře kešku nově, jak byly souřadnice ukryty původně? Řekne si - hele - souřadnice - vyluštil jsem to...

Krom toho problém je právě vždy v interpretaci. Vše se dá interpretovat různě.

Protože nám však príjde nespravedlivé, aby ti z vás, co nad keší strávili dlouhé hodiny, si z ní nic neodnesli, tak zverejnujeme její skutecné souradnice.

- jedna věta, která končí.

A dokonce ani nebudeme kontrolovat zápis v logbooku - pokud si chcete zalogovat Found it log bez fyzického nálezu v terénu, mužete tak ucinit.

- druhá věta, která se dá lehce vyložit, že se týká všech, nejen těch, kteří luštili, protože těch, se týká ta první věta...

Samozřejmě, já osobně bych si ji nelogoval, pokud tam někdy nedojedu a nenajdu si ji (což teď už stejně nepůjde), protože mě to ani nenapadne. Jen poukazuji na to, že podobná vyjádření jsou lehce zneužitelná, protože já když si to vyjádření přečetl, tak jsem si taky zapamatoval hlavně tu druhou větu.
  • 0

#137 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 15:55

já to taky nejprve pochopil jako Roman_Jaromer, ale když to pak DLR upresnil, tak je to snad jasny. Ale i kdyby to tam napsal papež nebo dokonce Václav Klaus (to se mi líbí tohle přirovnání), tak by mě to nenapadlo logovat od stolu. Přece platí, že i když je něco dovolený, tak to ještě neznamená, že je to správný.
  • 0

#138 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 16:20

TLukanCS napsal/a:

Bé, asi...to bude tim, že soudíš někoho, o kom víš kulový ;-) proto komentuješ zcestně


Komentuju lidi na základě toho, jak se projevují. Na to je nepotřebuju znát osobně.
  • 0

#139 TLukanCS

TLukanCS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 16:41

stanny_Tigo napsal/a:

Komentuju lidi na základě toho, jak se projevují. Na to je nepotřebuju znát osobně.

Dle toho si o někom můžeš něco myslet...ne vědět.
  • 0

#140 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 17:23

TLukanCS napsal/a:

Dle toho si o někom můžeš něco myslet...ne vědět.


Já jsem někde psal, že o někom něco vím? Pokud si dobře vzpomínám, tak jsem napsal, že Tiskař je na přesdržku a pak jsem jeden hloupý blábol označil jako hloupý blábol. Vše samozřejmě vyjadřuje můj názor, který jsem si utvořil z toho, co mi je k dispozici, čili z prezentace dotyčných zde na fóru, nebo i jinde - pokud o jejich skutcích vím. Na to, abych mohl prohlásit, že někdo napíše kravinu není potřeba, abych jej znal od mateřské školky nebo abychom spolu od malička stavěli sněhuláky.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama