Přejít na obsah


Fotka

Dakota - Ústí nad Labem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Muzzles

Muzzles

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 15:02

Ahoj, má někdo z ústeckých kačerů Dakotu (nejlíp 10) a byl by ochoten poradit? Díky
  • 0

#2 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 543 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 18:39

Ahoj, sice nemám Dakotu ale Oregon (vlastně to samý, jen umí něco navíc a je o něco větší) a jsem z Teplic (ale v Ústí jsem každý den), ale i tak pokud máš nějaký dotaz a zvládnu ho zodpovědět, poradím.
  • 0

#3 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 19:56

Muzzles napsal/a:
Ahoj,
má někdo z ústeckých kačerů Dakotu (nejlíp 10) a byl by ochoten poradit? Díky


Mám přímo 10 oco jde poradím
  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#4 Muzzles

Muzzles

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 8:38

Děkuji za nabídky oběma, asi spíš jen poradit. Abych objasnila o co jde: Kupuji mamince narychlo navigaci, příští víkend odjíždí na dovolenou a chce si ji brát s sebou. Ovšem musí se s ní do té doby naučit pracovat. Jedná se o Dakotu 10, já ji v životě neměla v ruce, ona také ne a navíc není moc technicky zdatná. Ovšem problém je ten, že Dakota přijde až příští týden, takže na učení nám zbyde minimum času. Proto mě napadlo, že kdyby třeba tady blízko někdo nějakou měl, mohl by mamince srozumitelně vysvětlit to, co potřebuje na keškování umět (GPX soubory jí tam nasypu já). Já mám Oregona 550, bude to asi dost podobné, tak v nejhorším jí to vysvětlím na něm a pak to nějak narychlo doladíme, ale nechtěla jsem jí dělat v hlavě guláš další navigací, když se to třeba bude v něčem lišit. Libochovice jsou, koukala jsem asi moc daleko. Děkuji za dašlí rady. Laďka
  • 0

#5 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 543 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2012 - 9:48

Jestli máš Oregona, tak je to co se týče ovládání úplně to samý. Jediný rozdíl je, že Oregon má i wherigo a foťák. Jinak ikonky by měly být taky stejný (záleží ale na firmwaru).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama