Přejít na obsah


Fotka

Tip na výlet - Wherigo "Na Blaník!"


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2012 - 11:50

ja05 napsal/a: a muzu se zeptat na casovou narocnost ty nejdelsi trasy? samo s odlovem okolnich tradicek...a tempo postupu pocitam spis rychlejsi, nebo prumerny...diky

No, ono je tam kesi celkem dost ale pokud nebudes luxovat uplne vsechno a zvolis takove nejake normalni tempo, tak to odhaduju na max 3 hodinky i s pivem na rozhledne a navratem zpatky na parkoviste. ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#22 Slashiik

Slashiik

    Slashiik

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2012 - 20:42

ja05 napsal/a:
a muzu se zeptat na casovou narocnost ty nejdelsi trasy? samo s odlovem okolnich tradicek...a tempo postupu pocitam spis rychlejsi, nebo prumerny...diky

volnou chuzí s odlovem nejbližších tradiček 2 hodinky ;)
  • 0

#23 Slashiik

Slashiik

    Slashiik

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2012 - 20:47

kapsa napsal/a:

Slashiik napsal/a: Vím, taky jsem ten clanek hned precet ;). Na vyhlidky se chystam uz dlouho, nemam to daleko, ale nemohu se nejak dokopat :(.

Tak na tohle snad ani "dokopavani" neni potreba, ta posledni vyhlidka je skoro drive-in .... ;)

o to drive in nejde, nejsem linej ujit par km, ale nejak me nebavi planovani vyletu, mam rad veci tzv. na blind :), ale na druhou stranu presne vidim jak jsem pod kopcem u vyhlidky ze spatne strany a nadavam si , ze jsem na to doma nekouk (no proste je to takovy, ze sam sebe odradim uz dopredu :D) proto jsem psal dokopat (ne tam dojet, dojit, ale pripravit) :(
  • 0

#24 pajaplusadam

pajaplusadam

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2012 - 5:30

Slashiik: tak pak už bych doporučil pořídit nějaké mobilní zařízení, do kterého natáhneš během cca 5 minut všechno v blízkém či vzdálenšjším okolí a seš připravenej téměř na všechno co tě tam může potkat. :)
  • 0

#25 Slashiik

Slashiik

    Slashiik

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2012 - 8:03

pajaplusadam napsal/a:
Slashiik: tak pak už bych doporučil pořídit nějaké mobilní zařízení, do kterého natáhneš během cca 5 minut všechno v blízkém či vzdálenšjším okolí a seš připravenej téměř na všechno co tě tam může potkat. :)

ja rikas, tak to vetsinou delam :)
  • 0

#26 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 6:35

pajaplusadam napsal/a: Slashiik: tak pak už bych doporučil pořídit nějaké mobilní zařízení, do kterého natáhneš během cca 5 minut všechno v blízkém či vzdálenšjším okolí a seš připravenej téměř na všechno co tě tam může potkat. :)

Tak na tohle je idealni treba c:geo, obcas to tak taky delam .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#27 Slashiik

Slashiik

    Slashiik

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 13:18

kapsa napsal/a:

pajaplusadam napsal/a: Slashiik: tak pak už bych doporučil pořídit nějaké mobilní zařízení, do kterého natáhneš během cca 5 minut všechno v blízkém či vzdálenšjším okolí a seš připravenej téměř na všechno co tě tam může potkat. :)

Tak na tohle je idealni treba c:geo, obcas to tak taky delam .... ;)

Tak určitě :), akorát já sem z jiný party ;) tak používám tohle : http://www.geocaching.com/iphone/, jinak na vyhlidce Homolka jsem byl v neděli, chtěl jsem ještě dát Skalisko Bednar a Tajomnou zem, ale nebyl čas... tak příště.
  • 0

#28 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 15:49

Slashiik napsal/a: .... jinak na vyhlidce Homolka jsem byl v neděli, chtěl jsem ještě dát Skalisko Bednar a Tajomnou zem, ale nebyl čas... tak příště.

Z Tajemne zeme se da na Skalisko Bendar v pohode prejit pesky, je to idealni spojit v jedno. Dojed do Teletina, bez na Maj (Tajomna zem) a odsud na Bednare a odsud zase do Teletina. Cely je to pohodova prochazka tak cca max 5km ....
Jinak Tajomna zem viz zde :
http://www.michalkup...dka-maj-45.html
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama