Přejít na obsah


Fotka

Příprava na kolaps civilizace


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
50 odpovědí na toto téma

#21 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 19:12

Hehe, tak si myslím, že to moc hrotíte, protože Mayové o konci se vůbec, ale vůbec nezmiňují. Myslím, že u těch co to vyvolali do světa, řádil nějaký šotek :D
  • 0

#22 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 479 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 19:30

Mayové konec světa ve svém kalendáři možná nepředpovídali, ale v Geokalendáři 2012 to je :)
  • 0

Chystá se Geokalendář 2016.
Můžete posílat fotky na vianney@volny.cz
www.facebook.com/geokalendar


#23 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 19:34

Mayové už vymřeli ne?
  • 0

#24 wolfien

wolfien

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 19:44

S474N napsal/a:
Vianney: pripravuji se tak nejak prubezne. Misto do zlata, tak investuji do jinych kovu. Ted mam kuprikladu zainvestovano do cca 1500 kusu 7.62x39, stejne mnozstvi 9x19 a pouhych 400 kusu 5.56x45. Myslim, ze na takovy to zakladni domaci zvykani to staci, aby clovek zbytecne nebyl nemile prekvapen :-)

To byl nekde vyprodej?:)
  • 0

#25 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 21:39

21.12. Udělám event „přežijeme”
  • 0

#26 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 23:46

Jo, tohle je dulezity tema. Bejt vama se ucim zachazet se sextantem, pac az prestanou fungovat druzice, tak bez nej nic nenajdete.
  • 0

#27 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 0:04

ach jo... rikal jsem si, kdy se objevy eventy na tema: prezijeme?, posledni event?, posledni den?, atd atd....... na takovy me nikdo nedostane....... kdyz uz clovek nevi co "se ma stat" a jen se ridi facebookovymi testy, medialnim "vtipem" to je pak tezke.... konci maysky kalendar.... konci jeden cyklus slunce. nic vic, nic min. je mozne, ze se slunce trosku rozbouri, coz se stalo uz pred asi 200 lety, kdy to postihlo telegrafy ... tentokrat to mozna postihne satelity a elektriku.... stane se to? nestane??? muze se to stat kdykoliv, z hodiny na hodinu..... ceho se bojim vic je pad celeho dnesniho systemu - politiky, ekonomiky, male penez, malo jidla, prelidneni, malo prace, lide budou vice krast...... dokud neprijde opet nekdo jako Hitler (omlouvam se slabsim povaham - snad me tu za to neukamenujete - NEOBDIVUJI HO!!!!) a neprinese lidem praci (to dalsi by nemusel) a nepomuze jim v teto dobe. vice uz bych se snad jedine bal valky a epidemie...... ale ze skonci 21.12. svet?? :-) musim se pousmat :-) presto se tesim na pocet eventu, venovanych tomuto dni. myslim ze bude obdobny jako pocty eventu na 11.11.11:-)
  • 0

#28 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 0:07

jeste si dovolim poznamku.... prisel k nam nedavno jakysi banker, nebo pojistovak a nabizel nejake jejich produkty... zabezpeceni se apod..... byl velice prekvapen, kdyz jsme ho dovedli na zahradu a sdelilimu ze zabezpeceni vidime v zasobe dreva na 4 zimy dopredu. chudak odesel s velice divnym vyrazem v obliceji :-)
  • 0

#29 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Publikováno 26 červenec 2012 - 6:09

Na konec světa se těším, ještě jsem ho nikdy neviděl. Co mě však udivuje, když buh stvořil lidi k obrazu svému, tak jaký vlastně on sám je (viz předchozí příspěvky)? Stvořil taky kačery, jak je vidět a tedy v posmrtném životě nejspíš keškování funguje taky, tak čeho se bát. Wetu
  • 0

#30 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 6:41

Wolfien: nikoliv, to jsou prubezne zalohy :)

Wettu: http://www.s474n.com...-henryho-prdel/
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#31 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 8:31

Já už pár konců světa zažil. To bylo v roce 1990 oblíbené téma. Na koleji jsme měli takového věrozvěsta, prý bude konec světa. Tak jsme se šli vožrat. Za týden: "Teď už opravdu bude konec světa." Tak jsme se šli vožrat. Takhle to bylo několik měsíců. Konec světa byl! Vždycky ráno.
  • 0

#32 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 10:56

20.prosince postahuju keše v republice a než je vsechny najdem,jiste to nekdo opravi ;)
  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#33 javla

javla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 11:33

Co se možná blíží je malý trénink konce světa. Podle některých vědeckých pramenů se cyklus sluneční aktivity dostal opět (teď nevím po kolika letech - asi 150 nebo tak nějak - četl jsem to nedávno) do stádia těsně před nějakou větší erupcí. Pro život na zemi jako takový to být ohrožení nemá, ale problém má být elektronika a elektrorozvodné sítě. A taky družice ;o) Má to šlehnout někdy ke konci tohoto, nebo začátkem příštího roku. Takže zálohujte listingy na hliněné tabulky a naučte se číst mapy (ty papírový), jinak je po hledání.
  • 0
Jana a Vlasta (JaVla) (PDA FS Loox N560)

#34 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 11:35

Nezapomínej na busoly ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#35 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 13:33

...a poštovní holuby...ty budou moc potřebný, daj se i sežrat.
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#36 torfi

torfi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 13:43

chose44 napsal/a:
21.12. Udělám event „přežijeme”

A co třeba event 22.12. "Buď jo, nebo ne" ??

:)
  • 0

#37 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 14:27

poohDA napsal/a:
Připravuji se - chodím po krajině a vyhledávám vhodné jeskyně, prolézám kanály ve městech, pohybuji se na bicyklu, abych nebyl závislý na ropě a tak, prostě normálka.


noo a k tomu zásobu řetězů a plášťů a duší a záplat :-)) a.... rozet atd..grr. :-))))

Jsem si tak o tom nedávno přemýšlela. A protože ojezdím dva páry plášťů a zhruba dva řetězy ročně, asi bch dlouho ten konec civilizace nepřežila :-)))
  • 0

#38 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 14:37

Vsara napsal/a:
noo a k tomu zásobu řetězů a plášťů a duší a záplat :-)) a.... rozet atd..grr. :-))))
Jsem si tak o tom nedávno přemýšlela. A protože ojezdím dva páry plášťů a zhruba dva řetězy ročně, asi bch dlouho ten konec civilizace nepřežila :-)))


Musíš se naučit ty řetězy vyrábět, no :D!
Já si je pak budu u tebe měnit za prasečí nožičky a pazourky, já měním tak jednou ročně. tak je budeš umět líp!
  • 0

#39 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 15:29

http://www.astro.cz/rady/2012/
  • 0

#40 wolfien

wolfien

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 18:37

Jacka_dominikanka napsal/a:

Vsara napsal/a:
noo a k tomu zásobu řetězů a plášťů a duší a záplat :-)) a.... rozet atd..grr. :-))))
Jsem si tak o tom nedávno přemýšlela. A protože ojezdím dva páry plášťů a zhruba dva řetězy ročně, asi bch dlouho ten konec civilizace nepřežila :-)))


Musíš se naučit ty řetězy vyrábět, no :D!
Já si je pak budu u tebe měnit za prasečí nožičky a pazourky, já měním tak jednou ročně. tak je budeš umět líp!

Kaucukovnik uz vam asi nevyroste ale zkusil bych vytahany retez namocit do vrouci vody, treba se srazi.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama