Přejít na obsah


Fotka

Stojan CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 forces1

forces1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2012 - 20:50

Chtěl bych se pozeptat, zda v současné době lze sehnat nějaký pěkný stojánek pro CWG. Většina příspěvků je již starého data a bez možnosti objednávky. Díky
  • 0
http://www.geocachin...yp=crkrajemesta Oregon + TopoCzech 3 Pro, Nuvi 765 City navigator NT 2013.10, Iphone + Geocaching v3.0.1

#2 VojtaBeton

VojtaBeton

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2012 - 13:29

Nevím, jaké máš možnosti, ale stojan by se dal lehce vyrobit. Koupíš dřevotříšku, lamino, nebo masiv. Je na tobě co si vybereš a v nějaké truhlářské dílně si pučíš vrták na vyvrtání děr právě na ty suky, když se zapravují vady v masivu. Vrtají se s tím běžně i díry na panty dvířek. Narýsuješ síť, záleží jak chceš mít kolečka daleko od sebe a při vrtání si už jen hlídáš hloubku. ;-) Dřevotřísku bych pověsil na stěnu a vkládal do ní vyměněná kolečka.
  • 0

#3 Str.Fido

Str.Fido

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2012 - 14:11

Ja to vyresil jednodussim zpusobem, ktery tu byl kdysi v nejakem vlakne prezentovan. A to jest korkova nastenka (Ikea cca 70,-) oboustranna lepici paska a hotovo. Na jednu nastenku se vleze 150 suku. Daji se k sobe pridelat i na panty (byl tu nekde i navod), ale ja je mam v chodbe jako obrazy vedle sebe...
  • 0

#4 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 14:51

Ahoj, mohl by mi sem někdo dát odkaz na obchod, kde mají nástěnné držáky na CWG? Stránek jsem prošel hodně, ale našel jsem jen jeden výrobek. Přitom před časem jsem jich viděl hodně a v různých tvarech. Jen už nevím, kde to bylo...
  • 0

#5 neelie_cz

neelie_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 14:57

většinou se prodávaj takový desky s otvory (taktéž můžeš vyrobit doma), do kterejch zapadaj CWG - mělo by to bejt pod příslušenstvím k CWG nebo někdo měl "měňárna CW" (nevím, jestli to je přesný název)
  • 0
dříve nick "eileen" - přejmenován kvůli sjednocení nicků na gc.cz a gc.com
neschovávejte mi pořád ty žaludy do různých kešek (už z toho šílím ...)

#6 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 15:16

Mě zbylo pár dlaždic podlahového korku. Jednu jsem rozvrtal tím sukovníkem a nalepil na sololit. Má to jednu nevýhodu. Vejde se jich tam jen 36 a už je plná. Příští rozvrtám blíže k sobě. A chtělo by to vykružovací vrták z plechu, aby z toho nebyl takový binec a ta vypíchlá korková kolečka by se taky na něco hodila. Uvidím.
  • 0

#7 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 16:06

Smrk: Vyrobíme držák libovolné velikosti na požádání :) tedy desku s otvory a péry. Respektive maximální velikost co máme laser je 1200 mm šířka, délka dvojnásobek.
  • 0

#8 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 16:42

neelie_cz napsal/a:
většinou se prodávaj takový desky s otvory (taktéž můžeš vyrobit doma), do kterejch zapadaj CWG - mělo by to bejt pod příslušenstvím k CWG nebo někdo měl "měňárna CW" (nevím, jestli to je přesný název)

Tu měnírnu jsem našel :-) Právě ty desky nemůžu najít, kromě jedné.
  • 0

#9 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 16:45

Geo Gadget napsal/a:
Smrk: Vyrobíme držák libovolné velikosti na požádání :) tedy desku s otvory a péry. Respektive maximální velikost co máme laser je 1200 mm šířka, délka dvojnásobek.


Já si moc nedovedu představit velikost. :-) Chtěl bych si CWGčka pověsit na chalupě, proto hledám něco ze dřeva. Když umíte vyrobit držák na požádání, tak si o víkendu změřím velikost ploch, na které by se daly držáky přidělat. Zatím mám koleček 365, takže bych počítal tak 400 děr.
  • 0

#10 benysek

benysek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 19:09

Smrk napsal/a:

Geo Gadget napsal/a:
Smrk: Vyrobíme držák libovolné velikosti na požádání :) tedy desku s otvory a péry. Respektive maximální velikost co máme laser je 1200 mm šířka, délka dvojnásobek.


Já si moc nedovedu představit velikost. :-) Chtěl bych si CWGčka pověsit na chalupě, proto hledám něco ze dřeva. Když umíte vyrobit držák na požádání, tak si o víkendu změřím velikost ploch, na které by se daly držáky přidělat. Zatím mám koleček 365, takže bych počítal tak 400 děr.


Tak já si za dlouhých zimních večerů vyrobil toto:
Vložený obrázek

CWG už je tam podstatně víc, tohle je testovací fotka... Jednoduché, ale krapet náročné na čas. Ale spokojenost maximální...
  • 0

#11 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 20:14

Benji vypada to zajimave, jen ty srouby, premyslim o kolik by bylo drazsi je nahradit drevenyma kolickama, aby to bylo takove prirodnejsi, ja mam zatim jen 15 cwg, ale furt resim co s TZ...
  • 0

#12 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2014 - 10:02

Tak se musím pochlubit, co jsem právě dneska ráno obdržela. Já ho miluju  :D  (myslím výrobce).

Přiložené miniatury

  • Stojan na CWG.JPG

  • 1

#13 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 10:04

Tak se musím pochlubit, co jsem právě dneska ráno obdržela. Já ho miluju  :D  (myslím výrobce).

A kde se to dá, prosím, objednat.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama