Přejít na obsah


Fotka

80 CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 CWGMistr

CWGMistr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 9:42

Nabízím 80 CWG http://www.2i.cz/a8e66b4192 Cenu nabídněte, minimum je 800 Kč
  • 0

#2 nasamoteulesa

nasamoteulesa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 13:35

To si opravdu myslíš, že se mezi kačery někdo sníží k tomu, aby koupil takovouto sbírku a tím podporoval vykrádání CWG z keší? Netvrdím, že směna nabízených CWG neproběhla v duchu fair trade (ikdyž popravdě tomu moc nevěřím vzhledem k tvé hostorii na tomto fóru). V každém případě takovéto obchodování původnímu záměru CWG neprospívá. Bohužel, kde je poptávka, tam je i nabídka.
  • 0

#3 CWGMistr

CWGMistr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 14:41

Nevim, jak tim podporuji vykradani CWG z kesi... Ja je poctive menim, kdyz mi moje dojdou, tak je prodam a za ziskanou castku nakoupim nove.
  • 0

#4 rr

rr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 17:47

@nasamoteulesa: špatnej den..??
  • 0
nás a naše geopříhody naleznete na www.rrota.cz

#5 Spagetka

Spagetka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 18:19

Ahoj, byla by možnost osobního převzetí např. v Praze? Nabízím 801 kč ;)
  • 0

#6 CWGMistr

CWGMistr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 18:50

Spagetko osobni predani v Praze by bylo idealni, ale bohuzel uz mam lepsi nabidku. Zitra jedu na prechod Sumavy. Zatim mam nabidku 1000 Kc. Ve stredu, az se vratim vlakno a prodej uzavru. Predani bude mozne od patku do nedele v Praze, potom Brno... Pripadne postou s platbou predem, postovne je 79 Kc.
  • 0

#7 nasamoteulesa

nasamoteulesa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 20:21

CWGMistr napsal/a:
Nevim, jak tim podporuji vykradani CWG z kesi... Ja je poctive menim, kdyz mi moje dojdou, tak je prodam a za ziskanou castku nakoupim nove.

A jaký to má smysl? Dostat svůj nick do povědomí kačerů? Podle mého neříkáš pravdu a protiřečíš si. V jiném vlákně tvrdíš, že prodáváš protože rušíš sbírku. Teď tvrdíš, že z toho máš vlastně výnosný obchod... No je to tvoje svědomí...
  • 0

#8 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 20:21

Nebylo by lepsi hodit to na Aukro?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#9 nasamoteulesa

nasamoteulesa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 20:22

rr napsal/a:
@nasamoteulesa: špatnej den..??

Ale vůbec ne. Naopak :)
  • 0

#10 CWGMistr

CWGMistr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 20:49

nasamoteulesa napsal/a:

CWGMistr napsal/a:
Nevim, jak tim podporuji vykradani CWG z kesi... Ja je poctive menim, kdyz mi moje dojdou, tak je prodam a za ziskanou castku nakoupim nove.

A jaký to má smysl? Dostat svůj nick do povědomí kačerů? Podle mého neříkáš pravdu a protiřečíš si. V jiném vlákně tvrdíš, že prodáváš protože rušíš sbírku. Teď tvrdíš, že z toho máš vlastně výnosný obchod... No je to tvoje svědomí...



CWG jsem prodaval trikrat, od roku 2009 do prvniho prodeje jsem je skutecne sbiral, ale to me omrzelo. Smysl vidim v tom ze menim CWG a nekomu tim treba udelam radost. Minule jsem za prodej ziskal 1000 Kc a za to koupil nejakych 116 CWG. Ted mam tusim 78 kusu kdyz nepocitam ty z eventu. Z toho mi vychazi, ze 38 CWG jsem dal jen tak do kesi co me zaujaly a nebo daroval kacerum co jsem potkal. Tobe v tom smysl chybi? A hovorit o vynosnem obchodu? Ja teda ten vydelek nejak nikde nevidim...
  • 0

#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 20:50

nasamoteulesa: mozna by ses mel vzpamatovat. Pokud je mi znamo, tak takove sbirky se doslova "prodavaji sami". Mas-li nejake konkretni informace ci dukazy o tom, ze dotycny kacer je kradl, tak to laskave uverejni. V opacnem pripade se radeji zacni starat o sebe. Mimochodem, tva "historie" na GC.com je taky ohromujici. Dalo by se rici, ze "za 14 dni to bude tyden, co kesujes".
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#12 CWGMistr

CWGMistr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 21:14

S474N napsal/a:
Nebylo by lepsi hodit to na Aukro?


Bylo, ale nejak jsem na aukro zanevrel a nechci tam prodavat...
  • 0

#13 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 21:53

Ahojky vsem, kdo tady rozebiraji prodej-neprodej CWG pro me je to tak trochu divnej pocit snazit se ze vseho a za kazdou cenu vydelavat penize ... sam vlastnim CWG smenarnu GC2JQ70, kde mam na smenu 108CWG a nikdy neresim jestli nekdo menil ferove (zatim ale vsechny navstevy prokazali fair hru) ... mam dalsi zasoby citajici pres dalsich 200 ne-stejnych CWG ... ale nikdy bych neresil jejich prodej protoze to beru jako hru a radost kdyz si nekdo najde to sve kolecko,ktere mu prave ve sbirce chybi ... ale jak vzdy rikam je to jen o lidech ... tedy pokud ma nekdo zajem o CWG smenu muze navstivit mou "silvermanova CWG smenarna" - GC2JQ70, kde si pro svou tradost kazdy urco vybere pro sebe nejake to kolecko a pritom si pripise i ten pomyslny bodik za navstevu ... nepisu to tady jen abych upoutal pozornost ... ale je to jen ma reakce na ruzne aukce prodej CWG ... lidicky vezte, ze nejhezci veci jsou delane hlavne pro radost.
  • 0

#14 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 22:12

Je to sberatelstvi jako kazde jine. Nekoho holt sbirka prestane nudit, tak proc by ji neprodal, zvlaste kdyz ho vlastni CWG taky neco staly.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#15 JohnyFK

JohnyFK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 23:08

CWGMistr: Proč jsem v katalogu nenašel Tvůj nick? Kde si je tedy za utržené peníze necháváš pokaždé dělat, když všechny eshopy to hned registrují? Nebo tenhle nick máš jen na prodej? http://www.svetgc.cz...h/node/cwgmistr
  • 0

#16 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 398 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2012 - 23:23

Taky jsem si nechal udělat CWG. Až je dovyměním tak to taky prodám protože mě to nebaví. Nevidím na tom nic špatnýho. Akorát si už další dělat nebudu.
  • 0

#17 nasamoteulesa

nasamoteulesa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 4:52

S474N napsal/a:
nasamoteulesa: mozna by ses mel vzpamatovat. Pokud je mi znamo, tak takove sbirky se doslova "prodavaji sami". Mas-li nejake konkretni informace ci dukazy o tom, ze dotycny kacer je kradl, tak to laskave uverejni. V opacnem pripade se radeji zacni starat o sebe.

Mimochodem, tva "historie" na GC.com je taky ohromujici. Dalo by se rici, ze "za 14 dni to bude tyden, co kesujes".

"SamI" se tY sbírky určitě neprodávají... Ale to je OT. Pokud hodnotíš kačery pouze dle bodů v profilu tak to je mi tě opravdu líto...:| Nejsme honiči bodů. Ani tady na fóru ani na GC.com. Nemáme to zapotřebí.
  • 0

#18 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 5:25

Nechat si udělat za tři stovky padesát CWG, vyměnit je a pak prodat, zase za utržené peníze nechat udělat CWG, zase je pak prodat, to mi přijde na palici. Navíc za 80 CWG dostat tisíc korun, to je 12,50 Kč za jedno. Přitom jedno se kupuje v obchodě za 5,40 Kč.
  • 0

#19 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 7:04

Smrk napsal/a:
Nechat si udělat za tři stovky padesát CWG, vyměnit je a pak prodat, zase za utržené peníze nechat udělat CWG, zase je pak prodat, to mi přijde na palici. Navíc za 80 CWG dostat tisíc korun, to je 12,50 Kč za jedno. Přitom jedno se kupuje v obchodě za 5,40 Kč.

Na palici? A proč? Takhle udělá radost těm, co jim svoje CWG vymění a pak tomu, komu všechny vyměněné prodá. To je hezké, ne?
Z toho musí mít taky radost.
Smrk, ty to vůbec nechápeš. :D
  • 0

#20 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 7:06

nasamoteuleda: dekuji za jazykove okynko. Pravda, na foru je to v bledemodrem, par prispevku, ale ve vsem naprosto jasno. Smrk: i kdyby to bral jako dobrej bysnys model, tak nikomu to neprislusi hodnotit (pokud opravdu poctive meni 1:1).
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama