Přejít na obsah


Fotka

Lezci s volnym casem - okres Chomutov a Most


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
16 odpovědí na toto téma

#1 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 13:17

Najde se tu nekdo, kdo leze po skalach, bydli v techto okresech a ma o vikendech cas na lezeni ?
  • 0

#2 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 16:11

Měl ses ozvat před 15 lety. Teď už svůj pupek nikam nevytáhnu :-)
  • 0

#3 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 16:20

Kdybych to ve 12ti vedel? :-D
  • 0

#4 kelisovka

kelisovka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 281 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 17:52

BlackReider napsal/a:
Kdybych to ve 12ti vedel? :-D

z této oblasti, co já vím, leze mesapita, ale nevím jak moc sem chodí, tak zkus napsat přímo jemu ;) :D
  • 0
Jo, a jsem chlap, ne žena, zdání klame.

#5 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 18:33

kelisovka napsal/a:

BlackReider napsal/a:
Kdybych to ve 12ti vedel? :-D

z této oblasti, co já vím, leze mesapita, ale nevím jak moc sem chodí, tak zkus napsat přímo jemu ;) :D


dekuji.. Zkusim kontaktovat
  • 0

#6 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 10:58

Profil nenalezen na GC.Com asi jsem looser nebo proste neexistuje :) (ze by tam byla chybka v nicku ?)
  • 0

#7 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 11:16

Ale goezabava.cz snad znáš ;-)
  • 0

#8 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 11:29

Stranger42 napsal/a:
Ale goezabava.cz snad znáš ;-)


diks ale to radsi ne :D .. nejak mi nemusi :D
  • 0

#9 Hillanti

Hillanti

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2012 - 13:35

A jak náročné lezení si představuješ a jakou výbavou disponuješ?
  • 0

#10 lubbez

lubbez

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 527 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2012 - 15:34

Co takhle Tisá a okolí. Jsem tam prakticky každý týden. Asi by nebyl problém zajet na Bořeň, ale mám stejný dotaz? Tvoje výkonnost a zkušenosti. Výbava není důležitá, mám vše. Lezu jen tak na pohodu, na písku do sedmy a na kameni 6 - 6+. Ale záleží na oblasti.
  • 0
Kde je vůle, tam je cesta.
Udělátka na kešky, GEO díly: www.geotools.cz

#11 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2012 - 15:49

Vybavu mam starsi a tak na ni moc nespoleham a chci si do jara zaridit vse nove. Mam sedak(neverim mu), 50lano(bohuzel statik), 8 karabin s pijistkou 3 obyc, osmu, 2 pouzitelne grigri zkusenosti velmi male, vse vycteno z knih ci drobne instruktaze zakladu od kamarada Co se vykonosti tyce tak jsem od mala sportovec nekurak s kondickou.. Kdo mi zna tak vi ze sportem ziju.. Tisa je pro me bohuzel dosti z ruky, jen prilezitostne ne pravidelne.. Na borni bych rad zacal kdyz tam jsou cesty od nejmizsi urovne
  • 0

#12 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2012 - 17:35

Blacku, blacku...psát někomu, že chceš s ním lézt po skalách a nevěřit svému vybavení, to je dost ošemetné. Předpokládám, že o původu a stáři výbyni toho moc nevíš a na to bych se fakt já osobně nepověsil. Ještě mám v živé paměti, jak si před necelým půlrokem sbíral své prvotní lezecké začátky na asi nejtěžší stromovce zde v okolí. Pokud ti mohu já osobně něco doporučit, kup si sedák, kterému budeš věřit (1000,-) 2 karabiny + osmu (cca 500). Pokud to objednáš v neděli u Hudáče, tak na to dostaneš ještě 20% slevici. Na statiku a skály zapomeň rovnou, neb to je skoro jistá smrt při vetším pádu. Osobně ti mohu doporučit vcleku levná a kvalitní lana Beal ( já kupoval 40m 10.5 za cca 1100,-) a využij zimní sezóny a začni lézt na umělé stěně. My lezeme v Kadani, ale letos díky těhotenství zimní lezeckou sezonu vynecháme. Netuším jak daleko je stavba lezeckého centra v jirkově. Každopádně byt ti fakt doporučil si sehnat výbavu, na kterou se může spolehnout i tvůj partner :-(
  • 0

#13 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2012 - 18:26

A+T napsal/a:
Blacku, blacku...psát někomu, že chceš s ním lézt po skalách a nevěřit svému vybavení, to je dost ošemetné. Předpokládám, že o původu a stáři výbyni toho moc nevíš a na to bych se fakt já osobně nepověsil. Ještě mám v živé paměti, jak si před necelým půlrokem sbíral své prvotní lezecké začátky na asi nejtěžší stromovce zde v okolí. Pokud ti mohu já osobně něco doporučit, kup si sedák, kterému budeš věřit (1000,-) 2 karabiny + osmu (cca 500). Pokud to objednáš v neděli u Hudáče, tak na to dostaneš ještě 20% slevici. Na statiku a skály zapomeň rovnou, neb to je skoro jistá smrt při vetším pádu. Osobně ti mohu doporučit vcleku levná a kvalitní lana Beal ( já kupoval 40m 10.5 za cca 1100,-) a využij zimní sezóny a začni lézt na umělé stěně. My lezeme v Kadani, ale letos díky těhotenství zimní lezeckou sezonu vynecháme. Netuším jak daleko je stavba lezeckého centra v jirkově. Každopádně byt ti fakt doporučil si sehnat výbavu, na kterou se může spolehnout i tvůj partner :-(


Rad bych upozornil nejen tebe ale i ostatni, kdo to ctou, ze na uplnem uvodu jsem shanel nekoho, kdo leze a bydli pobliz. Nenapsal jsem naprosto nic o tom, ze hodlam lezt jeste letos.. a uz vubec ne s tim vybavenim co mam :)

Veskerou novou vybavu jiz mam zajistenou novou u znameho a zajiste mam nastudovano, co potrebuji. Vse bych mel mit (kdyz vse pujde dle planu) jeste drive nez opadne snih a zacne jaro.

Za info o sleve na nedelni kup dekuji, novinka pro me.

Ze je statika na lezeni na skaly naprosto nevhodna vim (viz predchozi koment) jak jsem psal, dosti jsem toho procetl.

Pises o lezeckem centru v Jirkove, o zadnem nevim a to zde ziju 20 let a dele..
V kadani na lezeckou stenu bych rad, kord kdyz v kadani pracuji ale bez vybavy si letos jeste neskrtnu...
  • 0

#14 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2012 - 18:29

BlackReider napsal/a:
Pises o lezeckem centru v Jirkove, o zadnem nevim a to zde ziju 20 let a dele..
V kadani na lezeckou stenu bych rad, kord kdyz v kadani pracuji ale bez vybavy si letos jeste neskrtnu...


Chlape, ty nečteš noviny. :-)
  • 0

#15 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2012 - 18:32

Stranger42 napsal/a:

BlackReider napsal/a:
Pises o lezeckem centru v Jirkove, o zadnem nevim a to zde ziju 20 let a dele..
V kadani na lezeckou stenu bych rad, kord kdyz v kadani pracuji ale bez vybavy si letos jeste neskrtnu...


Chlape, ty nečteš noviny. :-)


PECKAAAAAA!!

Ctu co je v elektronicke.. a ne tistene.. toto mi uniklo :)

:) Dekuji!! je to ode me kousek :)

prvni lezci by mohli uz v lednu ? :D jupii.. akorat.. i s vybavou :D

:( jeste mit partaka :(
  • 0

#16 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2012 - 18:43

OK, považoval jsem pouze za nutné tě upozornit na závadnost lezeckého vybaveni " po strejdovi ". Pokud byla alespoň info o slevě a novém lezeckém centru v Jirkově přínosem, tak jsem rád. Osobně bych výbavu o které sám tvrdíš, že ji nevěříš neměl ani ve skříni, ale pakliže víš co děláš a máš to načtené, tak ať.
  • 0

#17 BlackReider

BlackReider

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2012 - 19:05

A+T napsal/a:
OK, považoval jsem pouze za nutné tě upozornit na závadnost lezeckého vybaveni " po strejdovi ". Pokud byla alespoň info o slevě a novém lezeckém centru v Jirkově přínosem, tak jsem rád. Osobně bych výbavu o které sám tvrdíš, že ji nevěříš neměl ani ve skříni, ale pakliže víš co děláš a máš to načtené, tak ať.


Zajiste dekuji za tve upozorneni :) Pratelska rada se vzdy hodi :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama