Přejít na obsah


Fotka

GEOCOINFEST EUROPE 2013 - Prague


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
146 odpovědí na toto téma

#21 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 10:36

Diky Jacko za upozorneni, ja uplne prehlednul ze je ME az v nedeli...mam uz naplanovanou celou sobotu se synkem v Praze...chteli jsem se stavit i ve Fucikarne, ale takhle asi zajdeme v klidu (snad :)) na Maze, pak za zubatou zabou a na Geonohec a vyhneme se tak nedelnimu navalu....pokud bude ve Fucikarne neco k videni, budu rad, ale absence davu mi rvat zily nebude...
  • 0

tarmara.png


#22 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 10:47

Jacka_dominikanka napsal/a:
Dotaz na organizátory:
Geocoinfest byl původně avízován jako víkendová akce s tím, že vstupné se bude platit jen na hlavní program. Nyní to z webových stránek vypadá, že vlastní megaevent se koná jen v neděli 9:00 - 17:00 a je de facto totožný s hlavním programem. Proto bych byla ráda, kdybyste to, prosím, mohli upřesnit: Bude někdy během víkendu, například v sobotu, dána nějaká možnost prohlédnout si stánky prodejců, případně výstavu cwg a geocoinů (které jsou vedené jako samostatné doprovodné eventy) a zalogovat se do logbooku megaeventu, aniž by se člověk musel zúčastnit hlavního programu a platit vstupné? Plně chápu, že pokud někoho zajímají koncerty a podobné akce, je v pořádku, že vstupné platí, ale zdá se mi podivné, aby bylo potřeba zaplatit za to, že se půjde člověk podívat na zboží, které si někdo přeje mu prodat [:D]!


divné Ti to možná příjde, ale takto to funguje všude.. ať už vezmeme invex, strojírenský veletrh, matku živitelku, či cannafest... všude zaplatíš vsutpné za to, aby ses mohla podívat na to, co ti kdo chce prodat.. jen občas je tam nějaký program a něco dostaneš zadarmo (třeba vzorek hnojiva, výhodnější ceny než v klasikém obchodě, živou hudbu, atd atd...) ;)

Ostatně pokud si dobře přečteš listing doprovodných eventů které zminuješ dočteš se tam:
Vstupné: 140 Kč, nebo je možné prokázat se vstupenkou na Mega-event GEOCOINFEST EUROPE 2013 - Prague
takže asi tak.. :-)
  • 0

#23 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 12:50

Pořád jsem se nějaknedočkala odpovědi organizátorů, zda bude někdy během ME dána možnost přijít do areálu mimo dobu konání hlavního programu a bez placení vstupného (např. v neděli od 16:00?), jak bylo původně (někdy na jaře) avizováno. Děkuji za odpověď.
  • 0

#24 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 12:53

Jacka_dominikanka napsal/a:
Pořád jsem se nějaknedočkala odpovědi organizátorů, zda bude někdy během ME dána možnost přijít do areálu mimo dobu konání hlavního programu a bez placení vstupného (např. v neděli od 16:00?), jak bylo původně (někdy na jaře) avizováno. Děkuji za odpověď.

NEBUDE, chceš-li megaikonu a atrakce s ní spojené, musíš zaplatit 140 Kč. Pokud si dala WA, tak ti dnes přišel announcment, co a jak.
  • 0

#25 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 12:56

KaMo_cz ty jsi organizátor? :D :D :D
  • 0

#26 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 13:02

Mě spíš mrzí, že je ME jen v neděli. Od rána až do večera mám službu ve stanu MAZE :-(
  • 0

#27 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 13:06

Já Vás nechápu. Geocaching je sport jako každý jiný. Když sportovec jede někam na závod platí startovné... aby se organizátorům uhradili náklady na pronájem prostor a další výdaje s tím spojené. Proč se lidé tady tomu diví? To jsme opravdu takový čecháčkové, že se všechno snažíme obcházet a na všem ušetřit? Kde chce navštívit megaevent, ať jde a kdo nechce, ať nechodí. Geocaching tím pro něj nekončí a hrát může dál. A pokud budu mluvit za sebe: Nejsem organizátor, jsem jedním z mnoha pořadatelů, nad věcmi kolem megaeventu jsem strávil už mnoho hodin a neviděl jsem a ani neuvidím ani korunu. A pokud si myslíš, že se z někoho po tomto megaeventu stane milionář, tak o tom těžce pochybuji.
  • 0

#28 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 13:12

Smrk napsal/a:
Mě spíš mrzí, že je ME jen v neděli. Od rána až do večera mám službu ve stanu MAZE :-(


Pojď - uděláme v domluvenou hodinu výměnný pobyt. Ty za mě půjdeš kroužkovat lidi do megaeventu a já budu hlídkovat MAZE :-D.
  • 0

#29 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 13:13

Alke04 napsal/a:
Já Vás nechápu. Geocaching je sport jako každý jiný. Když sportovec jede někam na závod platí startovné... aby se organizátorům uhradili náklady na pronájem prostor a další výdaje s tím spojené. Proč se lidé tady tomu diví?

To jsme opravdu takový čecháčkové, že se všechno snažíme obcházet a na všem ušetřit?

Kde chce navštívit megaevent, ať jde a kdo nechce, ať nechodí. Geocaching tím pro něj nekončí a hrát může dál.

A pokud budu mluvit za sebe: Nejsem organizátor, jsem jedním z mnoha pořadatelů, nad věcmi kolem megaeventu jsem strávil už mnoho hodin a neviděl jsem a ani neuvidím ani korunu.


A pokud si myslíš, že se z někoho po tomto megaeventu stane milionář, tak o tom těžce pochybuji.



Jeptisky nevydelavaj, vime? A pokud kdysi zminovali, ze ta moznost bude, tak se nedivim, ze se pta, ne?
  • 0

#30 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 13:16

Souhlasim s Alkem... Doba (jestli takova byla?) kdy mel kazdej pravo na vsechno je pryc...bud na megaevent chci jit a organizatorum prispeju anebo tam jit nechci tak neprispeju...a je taky moznost ze na to nemam... taky by se mi libilo chodit - ja nevim - treba do luxusnich restauraci, ale nemam na to a taky jim nepisu, ze to jsou smradi ze to maj drahy a at koukaj zlevnit....
  • 0

#31 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 13:16

Smrk napsal/a:
Mě spíš mrzí, že je ME jen v neděli. Od rána až do večera mám službu ve stanu MAZE :-(


HA, že bych měl konečně šanci Tě Smrku uvidět naživo? :-)
  • 0

#32 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 13:27

jakouback napsal/a:

Smrk napsal/a:
Mě spíš mrzí, že je ME jen v neděli. Od rána až do večera mám službu ve stanu MAZE :-(


HA, že bych měl konečně šanci Tě Smrku uvidět naživo? :-)


Smrk bude jedna z hlavních atrakcí MAZE... Možná tam s ním bude i borovice a jedle.
  • 0

#33 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 13:29

Alke04 napsal/a:

Smrk napsal/a:
Mě spíš mrzí, že je ME jen v neděli. Od rána až do večera mám službu ve stanu MAZE :-(


Pojď - uděláme v domluvenou hodinu výměnný pobyt. Ty za mě půjdeš kroužkovat lidi do megaeventu a já budu hlídkovat MAZE :-D.


To kroužkování jsem si musel přečíst dvakrát, už jsem se lekl, že zase budou nějaké volby :-)
  • 0

#34 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 13:30

Smrk napsal/a:

Alke04 napsal/a:

Smrk napsal/a:
Mě spíš mrzí, že je ME jen v neděli. Od rána až do večera mám službu ve stanu MAZE :-(


Pojď - uděláme v domluvenou hodinu výměnný pobyt. Ty za mě půjdeš kroužkovat lidi do megaeventu a já budu hlídkovat MAZE :-D.


To kroužkování jsem si musel přečíst dvakrát, už jsem se lekl, že zase budou nějaké volby :-)


Budou, ale za měsíc a půl.
  • 0

#35 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 13:30

jakouback napsal/a:

Smrk napsal/a:
Mě spíš mrzí, že je ME jen v neděli. Od rána až do večera mám službu ve stanu MAZE :-(


HA, že bych měl konečně šanci Tě Smrku uvidět naživo? :-)


A tys mě někdy viděl namrtvo? :-)
  • 0

#36 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 13:32

Smrk napsal/a:

jakouback napsal/a:

Smrk napsal/a:
Mě spíš mrzí, že je ME jen v neděli. Od rána až do večera mám službu ve stanu MAZE :-(


HA, že bych měl konečně šanci Tě Smrku uvidět naživo? :-)


A tys mě někdy viděl namrtvo? :-)


Být tebou, tak tuhle možnost tady nenabízím.... :DB)
  • 0

#37 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 13:33

Alke04 napsal/a:

Smrk napsal/a:

jakouback napsal/a:

Smrk napsal/a:
Mě spíš mrzí, že je ME jen v neděli. Od rána až do večera mám službu ve stanu MAZE :-(


HA, že bych měl konečně šanci Tě Smrku uvidět naživo? :-)


A tys mě někdy viděl namrtvo? :-)


Být tebou, tak tuhle možnost tady nenabízím.... :DB)


Já se nenabízím namrtvit :-) A text od jakoubacka tak vyzněl :-)
  • 0

#38 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 13:37

Alke04 napsal/a:

Smrk napsal/a:
Mě spíš mrzí, že je ME jen v neděli. Od rána až do večera mám službu ve stanu MAZE :-(


Pojď - uděláme v domluvenou hodinu výměnný pobyt. Ty za mě půjdeš kroužkovat lidi do megaeventu a já budu hlídkovat MAZE :-D.


Pánové a budete označení svými nicky?
Abych ty velké diskutéry odsaď nepřehlédl :-)
  • 0

#39 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 13:37

Smrk napsal/a:

A tys mě někdy viděl namrtvo? :-)


Ne, bohudík - bohužel (nehodící se škrtněte)
zatím sem viděl jen Tvé CWG, pak Tvé nemluvící většinou v lese stojící kolegy (jak naznačil Aleš),
a jedním z mých geomilníků je, vidět Ubercachcera naživo (tzv. na vlastní oči B) )
  • 0

#40 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2013 - 13:53

davidb11 napsal/a:

Alke04 napsal/a:

Smrk napsal/a:
Mě spíš mrzí, že je ME jen v neděli. Od rána až do večera mám službu ve stanu MAZE :-(


Pojď - uděláme v domluvenou hodinu výměnný pobyt. Ty za mě půjdeš kroužkovat lidi do megaeventu a já budu hlídkovat MAZE :-D.


Pánové a budete označení svými nicky?
Abych ty velké diskutéry odsaď nepřehlédl :-)


Podle toho, co dnes přišlo za instrukce, tak budou nicky označení i účastníci:D - a to jsem si myslela, že když si nevezmu své sváteční černé triko s ještěrkou a nickem, budu hodně nenápadná a sejdu se jen s pár lidmi.:D Mj. samozřejmě se Smrkem ( ale bohužel bez paní Smrkové a Slanečka). My, co máme zvědavost a zvídavost povinnou, jsme si vše zařídili dopředu.;)

Stejně největší atrakce by byl Š3 - známe jen jeho kolo a pihovatou ruku!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama