Přejít na obsah


Fotka

dotazník z www.omnigeo.cz ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 acrossforester

acrossforester

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2012 - 15:37

Není tu někdo se zkušeností s agenturou OmniGeo? Po návratu z dovolené jsem našel mail ve kterém mně žádají o účast na nějakém výzkumu vyplněním dotazníku. Mám absolutní nedůvěru k lidem, kteří nedokáží ve svém podnikání uvést jiný kontakt než nekonkrétní e-mail kancelar@domena.cz a P.O.Box.
Díky za případné reakce.
viz. www.omnigeo.cz
  • 0

#2 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2012 - 16:23

Omnigeo je podvod. Za dlouhy vyzkum, ktery je v jinych agenturach placeny dostane ucastnik "voucher na ubytovani zdarma". Problem je v tom, ze musi zaplatit vystaveni toho voucheru a zaslani (za cca 200Kč). A ubytování ve vybraném zařízení je "zdarma", ale musí zaplatit povinný stravovací poplatek, který svou výší zhruba odpovídá ceně za ubytování s polopenzí...
  • 0

#3 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2012 - 19:06

Hedgehog_Family napsal/a:
Omnigeo je podvod. Za dlouhy vyzkum, ktery je v jinych agenturach placeny dostane ucastnik "voucher na ubytovani zdarma". Problem je v tom, ze musi zaplatit vystaveni toho voucheru a zaslani (za cca 200Kč). A ubytování ve vybraném zařízení je "zdarma", ale musí zaplatit povinný stravovací poplatek, který svou výší zhruba odpovídá ceně za ubytování s polopenzí...

Chodí mi to průměrně jednou měsíčně. Je fakt, že i přes ty poplatky a povinnou stravu bude uživatel v plusu oproti běžné ceně, ale je otázkou zda není v daném místě výhodnější možnost. Takže souhlas.
  • 0

#4 lubbez

lubbez

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 527 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2012 - 21:52

No já si myslím, že jsou to obyčejní hajzlové. Poplatek není 200 ale 300 korun, ale hlavně bez toho čísla voucheru se nemůžeš podívat na žádné nabídky, tedy myslím na ceny těch nabídek. Jinými slovy, vysolíš tři stováky a dozvíš se, že s tebou opět někdo vyje......, ale to je v současné době prakticky pravidlem. Všechny nabídky, infa, výhry a jiné podobné okamžitě mažu bez čtení.B)
  • 0
Kde je vůle, tam je cesta.
Udělátka na kešky, GEO díly: www.geotools.cz

#5 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2012 - 14:50

lubbez napsal/a:
No já si myslím, že jsou to obyčejní hajzlové. Poplatek není 200 ale 300 korun, ale hlavně bez toho čísla voucheru se nemůžeš podívat na žádné nabídky, tedy myslím na ceny těch nabídek. Jinými slovy, vysolíš tři stováky a dozvíš se, že s tebou opět někdo vyje......, ale to je v současné době prakticky pravidlem. Všechny nabídky, infa, výhry a jiné podobné okamžitě mažu bez čtení.B)


Aha, tak to se koukám změnilo. Já jsem jim kdysi naletěl a průzkum vyplnil. A když jsem zjistil, že bych za "voucher" měl dát 200,- tak jsem kouknul na ty nabídky (tenkrát to ještě šlo předem) a pochopil jsem... Představa, že pro někoho vykonám nějakou práci a ještě za to zaplatím mi přijde dost úsměvná. Zkusím tohle říct truhláři, až zítra přijde. Kolik mi zaplatí za to, že mi může udělat skříň :-)
  • 0

#6 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2012 - 19:53

Hedgehog_Family napsal/a:

lubbez napsal/a:
No já si myslím, že jsou to obyčejní hajzlové. Poplatek není 200 ale 300 korun, ale hlavně bez toho čísla voucheru se nemůžeš podívat na žádné nabídky, tedy myslím na ceny těch nabídek. Jinými slovy, vysolíš tři stováky a dozvíš se, že s tebou opět někdo vyje......, ale to je v současné době prakticky pravidlem. Všechny nabídky, infa, výhry a jiné podobné okamžitě mažu bez čtení.B)


Aha, tak to se koukám změnilo. Já jsem jim kdysi naletěl a průzkum vyplnil. A když jsem zjistil, že bych za "voucher" měl dát 200,- tak jsem kouknul na ty nabídky (tenkrát to ještě šlo předem) a pochopil jsem... Představa, že pro někoho vykonám nějakou práci a ještě za to zaplatím mi přijde dost úsměvná. Zkusím tohle říct truhláři, až zítra přijde. Kolik mi zaplatí za to, že mi může udělat skříň :-)


já má dojem, že ta možnost prohlédnutí zdarma jsem jednou našel, kdesi byl napsaný nějaký spešl vstupní kod pro prohlížení.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama