Přejít na obsah


Fotka

3000 CWG


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
27 odpovědí na toto téma

#1 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2012 - 19:41

Tak rušení větší části sbírky je aktuální. K mání je 3000ks CWG zapsaných na webu svetgc.cz pod nickem adam a veru. K tomu je jeste cca 160ks, ktere tam zapsane nejsou. Prodáno to bude jako celek. Pokud má někdo nějakou solidní nabídku, tak ji pošlete na adam_a_veru@centrum.cz. Prodej uzavřu 20.10.
  • 0

#2 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2012 - 20:04

Jako celek? řekněme že by bylo jedno cwg za 5,-...takže by někdo musel vytáhnout 15tisíc?
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#3 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2012 - 20:26

Cenu si urcuji zajemci... prave ted mam na mailu nabídku za 19 tis.
  • 0

#4 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2012 - 21:44

no...asi k tomu už nemám co dodat:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#5 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2012 - 22:13

Fuj velebnosti. Co to darovat kačerovi s 10 nálezy?
  • 0

#6 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2012 - 22:40

Je mi z toho smutno, kam se poděla ta radost, když v keši bylo CWG a vyměnilo se kus za kus. Kam se poděli časy, kdy jsem si CWG vyměnil jen s někým, koho jsem osobně potkal a měl CWG jen z těch eventů, kde jsem byl. ACH JO....
  • 0

#7 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2012 - 22:56

věřím že tohle téma bude co nevidět zamčeno, jen přidám svůj postřeh...udivuje mě, co s tím pak člověk dělá když koupí za 19tis 3tis dřevěných koleček, klidně i malé množství...vždyť to pro něj přeci nemůže mít žádnou hodnotu...pochlubit se s tím nemůže, kohokoliv napadne jak toho dosáhl, co pro to všechno musel udělat a tak, kam pro ně musel dojít a tak...tohle jde nějak úplně mimo mé chápání...já vidím cwg jako zcela neprodejnou komoditu už jen ve své podstatě jakési prezentace svého působení v gc...je to stejně divný jako když si lidi například prodávají turistické známky. Každopádně vůbec tu nenarážím na prodejce, udivuje mě, že je poptávka:p
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#8 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2012 - 22:57

sobikovi napsal/a:
Fuj velebnosti. Co to darovat kačerovi s 10 nálezy?


A proč by někdo měl takovouhle blbost dělat?
  • 0

#9 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2012 - 22:59

prazskychytrak napsal/a:
věřím že tohle téma bude co nevidět zamčeno, jen přidám svůj postřeh...udivuje mě, co s tím pak člověk dělá když koupí za 19tis 3tis dřevěných koleček, klidně i malé množství...vždyť to pro něj přeci nemůže mít žádnou hodnotu...pochlubit se s tím nemůže, kohokoliv napadne jak toho dosáhl, co pro to všechno musel udělat a tak, kam pro ně musel dojít a tak...tohle jde nějak úplně mimo mé chápání...já vidím cwg jako zcela neprodejnou komoditu už jen ve své podstatě jakési prezentace svého působení v gc...je to stejně divný jako když si lidi prodávají turistické známky apod. Každopádně vůbec tu nenarážím na prodejce, udivuje mě, že je poptávka:p


Je to sběratelská věc jako každá jiná. Někdo sbírá Igráčky, někdo známky, někdo CWG. Pro tebe by to hodnotu nemělo, pokud by sis je nenašel v keši/nevyměnil osobně, pro jiného ano. Proč by měl být ten druhý špatný, hergot už taky? To je tady pořád moralistickejch kydů, to by jeden fakt blil.
  • 0

#10 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2012 - 23:06

Jak tak na ty "sběratele" koukám, tak bych docela rád viděl "rodný list" každého získaného CWG. Máš ke každému log z keše za výměnu jiného CWG?
  • 0

#11 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2012 - 6:04

Já bych šel ještě dál, požadoval bych doklad o tom, z jaké větve jakého stromu je to které CWG zhotoveno. No považte, co jestli nějaký lump nedejbože udělal CWG z větve z chráněné krajinné oblasti?! Takového CWG bych si nemohl vážit, takové by pro mne nemělo žádnou hodnotu!
  • 0

#12 RaRoch

RaRoch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2012 - 6:52

sobikovi napsal/a:
Jak tak na ty "sběratele" koukám, tak bych docela rád viděl "rodný list" každého získaného CWG. Máš ke každému log z keše za výměnu jiného CWG?


To je rozdíl asi jako mezi "sbíráním" známek a ofranovaných obálek. U prvních také většinou kupuješ (mimo vzácných kousků) "jen" známku - a navíc nepoužité jsou lepší B).
  • 0

#13 PetrPetr

PetrPetr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2012 - 7:41

Koukam ze prodejce na nalezeno 3,670 kesi .... to by me mrzelo, kdyz v tech 670 nenasel CWG ;) ... asi to byli Earth cache :D
  • 0

#14 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2012 - 8:20

co ma pocet kesi spolecneho s poctem cwg? lidi, lidi, to jsou starosti. tak to nekdo prodava a nekdo to mozna koupi. a co jako?
  • 0

#15 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2012 - 8:23

prazskychytrak napsal/a:
...udivuje mě, co s tím pak člověk dělá když koupí za 19tis 3tis dřevěných koleček...vždyť to pro něj přeci nemůže mít žádnou hodnotu...


To máš jednoduchý. Rozdělí to na 30 částí po stovce, každou na Aukru přeprodá nejmíň za litr a má 11 000 čistý zisk. No neber to.
  • 0

#16 AJFA

AJFA

    Advanced Member

  • Moderators
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2012 - 9:30

Moderovány veškeré příspěvky, které v této sekci nemají co dělat. Tato slouží pouze k oznámení nabídek na prodej a případným nabídkám, zdržte se proto jiných komentářů.
  • 0

#17 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2012 - 14:19

V TOM PŘÍPADĚ SI POŘID INTERNETOVÝ OBCHOD A NEBO TO PRODÁVEJ PŘES AUKRO!!!!!!! TOHLE JE FÓRUM, TADY SE DISKUTUJE!!!!!!
  • 0

#18 modroočko

modroočko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2012 - 14:32

Alke04:
Nekřičet, naučit se číst a dodržovat pravidla diskuzního fóra, případně se držet tématu.. Boha jeho, tolik hlupáků a flamerů na jednom místě..

Vložený obrázek
  • 0

#19 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2012 - 15:09

adam a veru napsal/a:
Cenu si urcuji zajemci... prave ted mam na mailu nabídku za 19 tis.


To by mě zajímalo, pro koho má takovou cenu hromada dřeva :-)
  • 0

#20 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2012 - 15:27

Nabídka: pokud dobře počítám, tak je to 0,2 kubíku kvalitně suchého smrkového dřeva. Jsem ochoten dát 500,- za kubík, ale vzhledem k tomu, že se jedná o hezky připravené dřevo na podpal, tak tu pětistovku dám i za uvedené množství. No jsem zvědav jestli tuhle aukci vyhraju a v zimě se ohřeju :) A přestaňte sem psát ty příspěvky mimo téma, není to hezké ;)B)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama