Přejít na obsah


Fotka

Nova WIG Poprve v Zone


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 xcism100

xcism100

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2012 - 14:48

Zdravim vsechny. Vytvoril jsem WIG fikci na motivy novely Piknik u cesty. Dej se odehrava ve Statenicich, Cernem Vole (severo-zapadni okraj Prahy). Zatim jsem ji vyzkousel jen na svem pristroji (Xperia). Pokud by se nasel nejaky dobrovolnik, ktery by vyzkousel hratelnost a celkovou funkcnost, byl bych opravdu pln vdeku. Dekuji. Here is a link to it: http://www.wherigo.c...cd-6c483b2adb84
  • 0

#2 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2012 - 15:38

Jak na to tak koukam, tak mi to prijde hodne odvazne. Odloveno 50 kesi, z toho zadne wherigo... Fakt nevim co si o tom mam myslet, kdyz vetsina lidi, co wherigo hrala, ma problem ho kloudne napsat... ..no nic, chtel jsem to zkusit cestou z prace, ale nenasel jsem kabel, abych to nahral do garmina. Zejtra nejde el. proud, takze nic, streda obsazena, takze ja nejdrive ve ctvrtek. Kazdopadne mi neprijde jako nejlepsi davat wherigo verejne na web jen kvuli testovani.
  • 0

#3 xcism100

xcism100

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2012 - 15:47

Ano souhlasim, ze tohle urcite nebudi dojem verohodnosti. Na druhou stranu snad nemusi psat v LUA jen clovek s letitou praxi. Cartridge jeste neni active, tudiz se nezobrazuje ve vyhledavani. Kazdy kdo si ji najde pres vyse uvedeny odkaz je jiz vyrozumen, ze jde o test. Pokud budete mit cas na vyzkouseni ve ct budu vdecny..
  • 0

#4 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2012 - 16:00

Inventory: 2 - nůž - zdraví Tasks: 1 - najít zásilku Podařilo se mi zemřít a dál s tím nejde nic dělat. To jako restart hry a znovu?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#5 xcism100

xcism100

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2012 - 16:07

po smrti se jen vratit na predesle ulozene misto, nebo zacit znovu. smrt pri prvnim ukolu- najit zasilku?
  • 0

#6 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2012 - 16:10

xcism100 napsal/a:
po smrti se jen vratit na predesle ulozene misto, nebo zacit znovu.
smrt pri prvnim ukolu- najit zasilku?


Ano, přesně tam ;)

Mno, mi se to po smrti uložilo samo a měl jsem 0 života. Tak jsem to načetl znovu, stále 0 života i po RESUME.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#7 xcism100

xcism100

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2012 - 16:18

opraveno, pri volani funkce: zraneni tezke jiz neuklada, pridano vice mist pro auto save nahrana nova cartridge dekuji za postreh
  • 0

#8 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2012 - 16:35

Tak ted je to úplně blbě :D Zdraví jsem měl 85%, po auto uložení mi to jen píše "Zobrazí tvé zdraví" a dál nic. Opustil jsem místo a vrátil se abych viděl předmět který hledám a stále je zdraví ve stavu INVUL B) Tak save a load to vyřešil, tzn již se to ukazuje.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama