Přejít na obsah


Fotka

100 CWG


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
15 odpovědí na toto téma

#1 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2012 - 20:16

Po vzoru A+T jsem se rozhodl pomalu rozpustit svoji sbirku CWG Podmínky jsou podobné - 100 CWG (povětšinou různé - viz. seznam) věnuji PRO MNE NEJLEPSI NEPENEZNI nabídce. Pozn: Pokud mne žádná nabídka neosloví, aukce nemá žádného vítěze a k obchodu nedojde Své nabídky uvádějte pouze zde - na soukromé zprávy či jiný způsob kontaktování neberu zřetel Konec aukce: 1. listopadu 2012, případné poštovné hradí zájemce seznam CWG: 3AM 2. Tajný geozávod Adventní geoskořápky (2010) bohouscl6&Viky team Broučičíjovi Brum. Bulibacka CIRA TEAM Crazy Dancers praha Dan_240 Darfen den sv. Patrika Desdencha & team drbgr&kralík Ejdl Ejdl Erika.s Fantazy Tob Fikus freekiwi geo.scorpions Geoledopády 2010 GOLEM TEAM Havraní geotým heli.beli hi.petr Hoomoon Charinka ilca12 JaMiCo Javla JJFoto KacabaM Kaliméro kaprici.cz Karcee Kavalír&Team KLONX Koflak Kohouťáci Koloméďa KOMETA Koudy.S Krkovicka kstavk kubacom KVAPA Květy Lalu Team lenoch-od LONOS LUCECITKA & TEAM MANIAC1234 MarHan MEDABOBO mech1975 mi.ko MilanPajda MZ-CZ Oak.Family Ottik5 Ottik5 OVA Ovčákovi paja+adam PAJA+ADAM Partageux pavelsch&team perchCZ & family Pesulap Petman02 pitovo PLAJ family praporcik RadosHordos Robbisek&Jezurka21 Robo2010 rsc_cz Sandence Spagetka001 stanleypaulGC stanny_Tigo Starý_Delfin straklan Tabáček a Janička taxoft Team KoGi Tinah&Power Team Topar tterrys Tulaci.ZR VIDJA vvelisek weri.cz WildWest_CZ Zagloba zalesak_jiri zmijovkar ztracena ztracena ZuzRa .. za případné překlepy v nicku neručím:) Příjemné příhozy
  • 0

#2 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2012 - 20:23

Opet nabizim cestne misto na obalu me cwg smenarny, kam by vsechny sli. K tomu te budu vyzdvihovat kudy pudu.
  • 0

#3 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2012 - 20:24

Tak po velkém (ne)úspěchu z předchozí aukce, zkusíme i tuto. :D Nabídku učiníme stejnou, aby to bylo fér. :D Vánoce se blíží a tak by se možná hodily nové vánoční světýlka, jedná se o vcelku velké balení (žárovky jsme počítali, je jich 180 + 1 trafo) s 8 funkcemi, jednak pro pohodové svícení, tak i pro blikání, jak na diskotéce. Vhodné pro venkovní i vnitřní použití. Světýlka jsou velmi odolné a vydrží. Vánoce se blíží, měl bys krásnou výzdobu. A hlavně - bude to na dobrou věc. Tyto CWG by nebyly součástí naší sbírky ale putovaly by do naší nové CWG směnárny. GC3WKKP Všem ostatním přejeme hodně štěstí v této "aukci". Když doma ještě něco užitečného najdeme, tak to přihodíme do aukce. :D
  • 0

#4 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 243 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2012 - 21:37

Tak já tedy také zopakuji svoji nabídku. Nabízím dřevěný model cca 40x20x15 cm velký autodomíchávače, mixíku, který má jako nástavbu skleněný buben, odhaduji tak 0,3 možná 0,4 litru poctivé moravské slivky. Je z předloňska a s kolkem.
  • 0

#5 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2012 - 21:51

tak já se taky zapojím a to nabídkou 2x pinot blanc ročník 2008 vinařství SALABKA - Praha Troja cukernatost hroznů 21,6° něco málo o vinařství a víně samotném ;) http://www.jizni-sva...od-salabka.html
  • 0

#6 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2012 - 21:54

Nabízím originální geo schránku. Bližší fotky kdyžtak SZ.
  • 0

#7 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2012 - 22:20

Zvedavost mi neda a tak bych se rad zeptal, zda je to tato schranka http://aukro.cz/orig...2692093475.html predem diky za odpoved a omlouvam se za lehke OT. :)
  • 0

#8 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2012 - 22:45

Tak už někdo kopíruje Chemika? Takovouto schránku měl na jedné už dávno archivované mysterce. Nápadné bylo to, že tato smrková šiška visela na borovici, ale bylo to dost mudlovzdorné.
  • 0

#9 Martuli

Martuli

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2012 - 9:10

tak jako v minulé aukci i tu nabízíme možnost přespání a hlavně společného keškování po perlách jižní moravy, brno a okolí, případně mikulov. Nabízíme zážitky při odlovu těch nej keší kolem dokola; dle výběru a zájmu současného majitele CWG. termín variabilní, zájem o vás u nás obrovský :) Součástí může být i bezplatná návštěva vinného sklepa, a nějaká ta lahvinka ale to bych nechal spíš jen jako jednu z mnoha variant, co společně podniknout. Garantujem spokojenost a případně se budem se těšit!
  • 0

#10 HoficiCZ

HoficiCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2012 - 20:23

Nabizim pullitr opravdu domaci, velice nadprumerne slivovice nebo jabkovice (podle toho co se lip povede) v lahvi, ktera bude upravena pro geocaching tematiku a bude mit i doscover trackovaci cislo :-) (to cislo je jen pro discovery).
  • 0

#11 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2012 - 16:30

mpik napsal/a:
Tak už někdo kopíruje Chemika? Takovouto schránku měl na jedné už dávno archivované mysterce. Nápadné bylo to, že tato smrková šiška visela na borovici, ale bylo to dost mudlovzdorné.

Jestli se nemýlím a dobře koukám do geogetu, tak žádnu keš od chemika odlovenou nemám, takže nevím, jak bych byl schopen kopírovat, něco co jsem neviděl, ale budiž.

BTW MĚL jsem další 3 schránky s podobně originálním provedením. Doufám tedy, že nikoho jiného nekopíruji.


K tématu: Díky ztrátě jedné z mých keší nabízím jednu ze stage (také zvláštní krytí). Tudíž nabídka se zvyšuje na 2 schránky.
  • 0

#12 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 23:50

Právě mi zazvonila upomínka, že končí tato "aukce". A vzhledem k tomu, že o kolečka máme velký zájem, jsme se rozhodli ještě něco přihodit. Původní nabídka vánočních světel stále platí, navíc se mi sešly 2 dárky pro kluka. Jeden tedy mohu přihodit tady. Můžeš si i vybrat který. Jednak mám balení dvou dětských pistolí, které mohou střílet jak disky tak pěnové náboje (dostřel 5-10 metrů). Součástí balení je i terč. Něco jak teď běží reklama v TV na NERF. Nebo autíčko na ovládání, model ferrari 458 Italia, 1:24 červené. Fotky obou produktů přidám, jsou nové, nerozbalené a se zárukou. Jeden z nich si můžeš vybrat. Pokud bys měl zájem, nebo se jen chceš podívat jak produkty pořádně vypadají, pošli mi zprávu a já zašlu videa, kde hračky používají. Všiml jsem si totiž, že máš malého kluka, tak by si mu to mohl přihodit pod stromeček a já bych měl o starost méně. :) Navíc by ti patřilo obrovské díky a byl bys součástí listingu na, již výše zmiňované, CWG směnárně. :)
  • 0

#13 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2012 - 12:03

Děkuji všem za jejich nabídky - velmi mne potěšilo, že si GeoKralici všiml, že mam malého chlapečka (plus ještě malou holčičku:) ) - takže CWG pošlu jemu Ještě mám CWG na jednu aukci (i kdyz stovka to mozna nebude), takze hlavu neveste a treba zase priste:) R206 - nabídka zajíamavá, nemel bych problém ji akceptovat, pokud by neprisla nabídka jiná Libor.29 - pěkná nabídka, bohužel já tak občas pivko.. dilna u mnicha - pěkná nabídka, i vino si občas dám fireman.cz - pekná ruční práce - líbilo se mi MartuliKristuli - tohle je super nabídka, bohuzel mne právě 2 malí svišti limitují někam cestovat Hofici.cz - opet pekná nabídka, kdyz já opravdu na ten tvrdý alkohol moc nejsem.. všem vám děkuji za příhozy - vážím si všech nabídek PS: raduz_CZ miluje pistacie:)
  • 0

#14 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2012 - 18:17

fireman.cz napsal/a:

mpik napsal/a:
Tak už někdo kopíruje Chemika? Takovouto schránku měl na jedné už dávno archivované mysterce. Nápadné bylo to, že tato smrková šiška visela na borovici, ale bylo to dost mudlovzdorné.

Jestli se nemýlím a dobře koukám do geogetu, tak žádnu keš od chemika odlovenou nemám, takže nevím, jak bych byl schopen kopírovat, něco co jsem neviděl, ale budiž.

BTW MĚL jsem další 3 schránky s podobně originálním provedením. Doufám tedy, že nikoho jiného nekopíruji.


K tématu: Díky ztrátě jedné z mých keší nabízím jednu ze stage (také zvláštní krytí). Tudíž nabídka se zvyšuje na 2 schránky.

Nikdo nemusí nikoho kopírovat, nápady prostě přicházejí. Taky jsem první ptačí budku považoval za výborný nápad. Po desáté jsem je přestal počítat.
  • 0

#15 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2012 - 18:35

Nabízím několik různých kazet na přehrávání v rádiu.
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#16 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2012 - 18:54

Handa - dekuji za prihoz, ale aukce byla ukoncena - GeoKralicci dali pro mne najzajimavejsi nabidku, CWG prave balim a zitra nesu na postu Tema zamykam
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama