Přejít na obsah


Fotka

1.GEOKLADENSKÝ ZÁVOD TRACKABLES


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
190 odpovědí na toto téma

#21 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 21:45

TwiceRaP napsal/a:
Blexo, Ty nám ale dáváš zabrat. ;) Nic není problém, když se dodrží základní pravidlo fair play - pravidlo číslo 9.:P Přijď do DEPA s duplikátem, rádi se na něj podíváme.B) Asi tuším, o kterého cestovatele jde, byla by škoda, aby v tomto závodě chyběl. :)


Tak si muzeme overit, zda jsi uhodl. Jmenovite jde o TB4MRNE. Braska uspesne cestuje od Novorocní výšlap na Ríp 2012 (GC3699V).
  • 0

#22 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 21:52

Blexa napsal/a:

TwiceRaP napsal/a:
Blexo, Ty nám ale dáváš zabrat. ;) Nic není problém, když se dodrží základní pravidlo fair play - pravidlo číslo 9.:P Přijď do DEPA s duplikátem, rádi se na něj podíváme.B) Asi tuším, o kterého cestovatele jde, byla by škoda, aby v tomto závodě chyběl. :)


Tak si muzeme overit, zda jsi uhodl. Jmenovite jde o TB4MRNE. Braska uspesne cestuje od Novorocní výšlap na Ríp 2012 (GC3699V).


Tak se musím přiznat, že jsem neuhodl.:o Opravdu pěkný kousek. ;) Těším se na Tebe v DEPU. :)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#23 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2012 - 20:57

tak zavodnik prihlasen, teda doufam ze staci ho vlozit do eventu
http://coord.info/TB3BD3Q
  • 0

NOTE2 - Android - online Locus - offline Locus :oF

moje DRACI zbirka

muj WEB
 


#24 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2012 - 21:44

Xork42 napsal/a:
tak zavodnik prihlasen, teda doufam ze staci ho vlozit do eventu
http://coord.info/TB3BD3Q


Pro registraci ano.;) Pak ho ještě musíš dostat do DEPA dne 27.10., kde proběhne fyzická a technická kontrola - viz pravidla zde:http://geokladno.cz/zavod-tb-a-gc/

Mimochodem, pěkná želvička.:)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#25 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 543 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2012 - 9:08

Napadl mě ještě jeden dotaz. Můžu vyslat kopii TB, které se mi ztratilo? Samozřejmě by to šlo všechno od znova a bez předešlých km.
  • 0

#26 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2012 - 10:46

Evca.N napsal/a:
Napadl mě ještě jeden dotaz. Můžu vyslat kopii TB, které se mi ztratilo? Samozřejmě by to šlo všechno od znova a bez předešlých km.

Když máš jistotu že se už neobjeví originál a neudělá boudel v najetých km (nevím jak bychom to pak řešili...), tak klidně ano. Můžeš mu nechat i jeho najeté km, jen se musí jejich stav nahlásit v depu.
  • 0

#27 Hyger

Hyger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2012 - 12:54

Možná přijde i Jágr :)
  • 0
Dub kulatý, Džordž tu pije,
to je tupec, ten to ryje.

#28 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2012 - 14:06

TwiceRaP napsal/a:

Xork42 napsal/a:
tak zavodnik prihlasen, teda doufam ze staci ho vlozit do eventu
http://coord.info/TB3BD3Q


Pro registraci ano.;) Pak ho ještě musíš dostat do DEPA dne 27.10., kde proběhne fyzická a technická kontrola - viz pravidla zde:http://geokladno.cz/zavod-tb-a-gc/

Mimochodem, pěkná želvička.:)


Diky za odpoved, jesne ze budu na startu, tolik TB a GC si nemuzu nechat ujit :oF

PS: par zavodniku jsem uz potkala a narazila na jednu vec. Pocitaji se vsechny kilometry, tzn i ty kdyz kacer taha sebou TB/GC a jen je prothuje kesema ?
Nebo jen ty km kdy jeden kacer vlozil a jiny kacer vzal ... snad sem to napsala srozumitelne ...

Protahla sem takhle jednou jednoho racera docela dost kesema, byl vetsi tak chvili trvalo ho umistit a pak me prekvapil ze owner "mezizastavky" umazal, napsal mi ze to je proti pravidlum jeho zavodu.

V pravidlech sem, krom zminky o "osobnich TB-tricek-GC", jsem toto nenasla.
  • 0

NOTE2 - Android - online Locus - offline Locus :oF

moje DRACI zbirka

muj WEB
 


#29 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2012 - 21:47

muheheh, tak sem si rikala ... jen zelvicku nebo NECO pripnout ?

TREBA asi moc velky
tak co TAKHLE ... to sem si nepomohla
takze co TENDLE eh divny voci

TAKHLE je to spravne !

PS ze byste ale chteli nekdy najit toho prvniho, ze jo ?
  • 0

NOTE2 - Android - online Locus - offline Locus :oF

moje DRACI zbirka

muj WEB
 


#30 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 5:58

Xork42 napsal/a:

TwiceRaP napsal/a:

Xork42 napsal/a:
tak zavodnik prihlasen, teda doufam ze staci ho vlozit do eventu
http://coord.info/TB3BD3Q


Pro registraci ano.;) Pak ho ještě musíš dostat do DEPA dne 27.10., kde proběhne fyzická a technická kontrola - viz pravidla zde:http://geokladno.cz/zavod-tb-a-gc/

Mimochodem, pěkná želvička.:)


Diky za odpoved, jesne ze budu na startu, tolik TB a GC si nemuzu nechat ujit :oF

PS: par zavodniku jsem uz potkala a narazila na jednu vec. Pocitaji se vsechny kilometry, tzn i ty kdyz kacer taha sebou TB/GC a jen je prothuje kesema ?
Nebo jen ty km kdy jeden kacer vlozil a jiny kacer vzal ... snad sem to napsala srozumitelne ...

Protahla sem takhle jednou jednoho racera docela dost kesema, byl vetsi tak chvili trvalo ho umistit a pak me prekvapil ze owner "mezizastavky" umazal, napsal mi ze to je proti pravidlum jeho zavodu.

V pravidlech sem, krom zminky o "osobnich TB-tricek-GC", jsem toto nenasla.


Pravidla jsi četla velmi dobře. ;)Cílem závodu není protahování keší, ale fyzická návštěva keší, aby byl tento závod pro radost nejenom ownerům trackables, ale i ostatní kačerské komunitě. Pokud nastane situace, že přesto nějaký kačer závodníka protáhne více kešemi, nebudeme najeté kilometry umazávat. Spoléháme na majitele závodníka, že takového kačera e-maily co nejdříve zkoriguje. :)Z pravidel je zřejmý záměr hry a my věříme, že bude v tomto duchu i naplňován.:P

Děkujeme za pěkný dotaz, otázku i odpověď vložíme i na web stránku věnovanou závodu TB a GC zde: http://geokladno.cz/zavod-tb-a-gc/
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#31 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 6:16

Xork42 napsal/a:
muheheh, tak sem si rikala ... jen zelvicku nebo NECO pripnout ?

TREBA asi moc velky
tak co TAKHLE ... to sem si nepomohla
takze co TENDLE eh divny voci

TAKHLE je to spravne !


PS ze byste ale chteli nekdy najit toho prvniho, ze jo ?


Poslední varianta je skutečně úžasná.:P Ta první by asi moc km nenajela, ale nálezci by byla jistě hodně ceněná...;):)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#32 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 7:32

TwiceRaP napsal/a:
Cílem závodu není protahování keší, ale fyzická návštěva keší, aby byl tento závod pro radost nejenom ownerům trackables, ale i ostatní kačerské komunitě. Pokud nastane situace, že přesto nějaký kačer závodníka protáhne více kešemi, nebudeme najeté kilometry umazávat. Spoléháme na majitele závodníka, že takového kačera e-maily co nejdříve zkoriguje. :)Z pravidel je zřejmý záměr hry a my věříme, že bude v tomto duchu i naplňován.:P


Tohle jsem v pravidlech přiznám se nevyčatla, navíc je tam jedna věta: Při návštěvě bonusové keše musí trackables závodník změnit posunovatele., která dle mého připouští, že jeden člověk může cestovatele přenést přes více keší (pokud se do toho nenamontuje ta bonusová). Sama protahování občas používám, cestovatele nosím pořád v batohu, takže u keše většinou je, ale ne všechny keše se pro umístění cestovatelů hodí z hlediska bezpečnosti nebo velikosti, v těchto případech pak čas od času protahuji aby owner věděl, že jsem na jeho cestovatele nezapoměla. No a funkce visited je rychlejší než ho virtuálně vkládat a zase vyjmout. Pak jsou mezi námi taky takzvaní notoričtí protahovatelé u kterých než se owner naděje, jeho GC navštíví třeba 100 keší, i to jsem už zažila. :-)

Doplnila jsem tedy do listingu závodníka tuto informaci a budu doufat, že na protahování moc nedojde. Problém je, že o protažení majiteli infomail nepřijde, takže to bude chtít více kontrolovat listing závodníka. Případně to pak promáznu. :-)
  • 0

#33 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 8:22

Visited není proti pravidlům. Dnes je to běžně používaná věc. Závod je pro zábavu a ne proto aby člověk pořád hlídal svého závodníka a mazal nechtěné logy. Samozřejmě ale budeme rádi, když visited logů bude co nejméně :-) Když ale posunovatel pojede na výlet za hranice a dá tam visited na některých keší a pak závodníka vrátí do Čech, tak visited zahraničních keší musí být vymazáno :-)
  • 0

#34 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 8:25

Ještě k podmínkám startu. Nebylo úplně jasný pravidlo, že musí být závodník vložen do keše do 24 hodin od startu. Kdy je vlastně start, že jo? :-) Termín jsme upravili a protáhli do nedělní půlnoci. Tedy do 28.10. 0:00. Změna je už zavedená i v pravidlech.
  • 0

#35 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 8:30

jeste se chci ujistit, nekde jsem to cetl ale nevim kde (na geokladno.cz??)... bude mozne zavodnika sverit ownerum eventu a pozadat je, aby zavodnika vypustili oni?? nevim, jestli jako nekladenak budu shcopen splnit podmiku vypusteni do 20km od eventu... diky za odpoved
  • 0

#36 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 8:52

ja05 napsal/a:
jeste se chci ujistit, nekde jsem to cetl ale nevim kde (na geokladno.cz??)...
bude mozne zavodnika sverit ownerum eventu a pozadat je, aby zavodnika vypustili oni??
nevim, jestli jako nekladenak budu shcopen splnit podmiku vypusteni do 20km od eventu...
diky za odpoved

Podmínkou je, že závodník musí do depa na technickou kontrolu :-) Owner nemusí být přítomen. Můžeš ho tedy svěřit kamarádovi, který má cestu, a nebo já jezdím do práce na Žižkova a TwiceRap do Střešovic. Můžeš se tedy s námi domluvit.
Je to i popsané v historii tohoto vlákna :-)
  • 0

#37 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 8:56

Gleep napsal/a:

ja05 napsal/a:
jeste se chci ujistit, nekde jsem to cetl ale nevim kde (na geokladno.cz??)...
bude mozne zavodnika sverit ownerum eventu a pozadat je, aby zavodnika vypustili oni??
nevim, jestli jako nekladenak budu shcopen splnit podmiku vypusteni do 20km od eventu...
diky za odpoved

Podmínkou je, že závodník musí do depa na technickou kontrolu :-) Owner nemusí být přítomen. Můžeš ho tedy svěřit kamarádovi, který má cestu, a nebo já jezdím do práce na Žižkova a TwiceRap do Střešovic. Můžeš se tedy s námi domluvit.
Je to i popsané v historii tohoto vlákna :-)


nene, to jsme si uplne nerozumeli...ja na eventu osobne budu, ale jelikoz jsem z Vysociny a eventu je hodne, nevim jestli stihneme po zaregistrovani zavodnika jeste neco ulovit do ceho by bylo mozne TB vlozit...A jelikoz vecer odjizdime, nejsem si jsitej, jestli stihnu splnit podminku vlozeni TB do kese v danem okruhu 20km od eventu a v danem case...
proto dotaz, jestli je mozne Tb sverit ownerum a pozadat je o vypusteni??
  • 0

#38 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 9:15

ja05 napsal/a:

Gleep napsal/a:

ja05 napsal/a:
jeste se chci ujistit, nekde jsem to cetl ale nevim kde (na geokladno.cz??)...
bude mozne zavodnika sverit ownerum eventu a pozadat je, aby zavodnika vypustili oni??
nevim, jestli jako nekladenak budu shcopen splnit podmiku vypusteni do 20km od eventu...
diky za odpoved

Podmínkou je, že závodník musí do depa na technickou kontrolu :-) Owner nemusí být přítomen. Můžeš ho tedy svěřit kamarádovi, který má cestu, a nebo já jezdím do práce na Žižkova a TwiceRap do Střešovic. Můžeš se tedy s námi domluvit.
Je to i popsané v historii tohoto vlákna :-)


nene, to jsme si uplne nerozumeli...ja na eventu osobne budu, ale jelikoz jsem z Vysociny a eventu je hodne, nevim jestli stihneme po zaregistrovani zavodnika jeste neco ulovit do ceho by bylo mozne TB vlozit...A jelikoz vecer odjizdime, nejsem si jsitej, jestli stihnu splnit podminku vlozeni TB do kese v danem okruhu 20km od eventu a v danem case...
proto dotaz, jestli je mozne Tb sverit ownerum a pozadat je o vypusteni??

Jo takhle to je :-) Jestli myslíš že je na Kladně málo keší do kterejch bys to mohl vložit :-D tak se můžeme domluvit i na tom, že ti ho někam šoupneme. Myslím že to není problém.
  • 0

#39 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 9:55

Gleep napsal/a:
Jo takhle to je :-) Jestli myslíš že je na Kladně málo keší do kterejch bys to mohl vložit :-D tak se můžeme domluvit i na tom, že ti ho někam šoupneme. Myslím že to není problém.


no ono zase tolik kesi, ktery by byly dostupny pesky a nebyly moc stranou a nebyly to microvky nebo multiny tak moc neni....
navic zavodaci se budou registrovat od 14:00, tam nejakou dobu stravime a od 17:00 je dalsi event...
a po rychlokvaskach odjizdime zpatky domu...
takze nejde o to, ze by nebyly kese, ale spis nebudeme mit cas, na nejakou vhodnou dojit a vratit se zpet...proto ten muj dotaz...
nebo jestli mi doporucis dostatecne velkou (aspon opravdovou small, nebo regularku), ktera je blizko eventum a lusteni nebo projiti netrva pul dne, tak se muzeme pokusit sami
  • 0

#40 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 10:15

Jak říkám, jestli myslíš že to nestihnete, tak není problém domluvit se na uložení. 20km od eventu, zahrnuje i okraj Prahy tam se dá najít krabička při cestě. Bude mít i větší návštěvnost než na Kladně :-) Jinak přímo u rychlokvašek máš GC213DDa o kousek dál je GC37YAY. Mysterky GC24T1W a GC2WG8M taky nejsou daleko. Já ti můžu uložit téměř všude kam budeš chtít. Radši ale budu když se ti podaří odstartovat ho sám. Budu se vyskytovat v depu a nebo tam bude Twicerap. Tak když tak stačí říct. Platí to i pro ostatní :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama