Přejít na obsah


Fotka

1.GEOKLADENSKÝ ZÁVOD TRACKABLES


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
190 odpovědí na toto téma

#41 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 10:32

Gleep napsal/a:
Jak říkám, jestli myslíš že to nestihnete, tak není problém domluvit se na uložení. 20km od eventu, zahrnuje i okraj Prahy tam se dá najít krabička při cestě. Bude mít i větší návštěvnost než na Kladně :-)
Jinak přímo u rychlokvašek máš GC213DDa o kousek dál je GC37YAY. Mysterky GC24T1W a GC2WG8M taky nejsou daleko.
Já ti můžu uložit téměř všude kam budeš chtít. Radši ale budu když se ti podaří odstartovat ho sám.
Budu se vyskytovat v depu a nebo tam bude Twicerap. Tak když tak stačí říct.
Platí to i pro ostatní :-)


budeme cestovat vlakem, takze okraj Prahy je taky mimo...
docela se mi libili Tebou navrhovany mysterky, omrknu kde jsou...tradicky se mi na vypusteni moc nezdaj (i co jsem koukal na historii TB v nich)...
chapu, ze ale presne z tohohle duvodu byl jsi (jste) byl(i) radsi kdyby si kazdej zavodnika vypustil sam..
kazdopadne se kdyztak nejak domluvime na miste....diky moc
  • 0

#42 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 11:18

ja05 napsal/a:
jeste se chci ujistit, nekde jsem to cetl ale nevim kde (na geokladno.cz??)...
bude mozne zavodnika sverit ownerum eventu a pozadat je, aby zavodnika vypustili oni??
nevim, jestli jako nekladenak budu shcopen splnit podmiku vypusteni do 20km od eventu...
diky za odpoved


Jak už psal gleep, o vypuštění závodníka se též postaráme. ;) Žádné strachy, jen budeme chtít ownerovo schválení, jedná se o jeho závodníka. Vytipovanou keš máme, zveřejňovat ji nebudeme z důvodu ochrany trackables před odcizením. Bezpečnost nade vše. ;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#43 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 13:07

TwiceRaP napsal/a:
Jak už psal gleep, o vypuštění závodníka se též postaráme. ;) Žádné strachy, jen budeme chtít ownerovo schválení, jedná se o jeho závodníka. Vytipovanou keš máme, zveřejňovat ji nebudeme z důvodu ochrany trackables před odcizením. Bezpečnost nade vše. ;)


jojo, parada...zvazim jestli vyuziju vasi nabidky, nebo se pokusim vypustit TB sam...
bezpecnost je dobra vec, sice jsem co se tyce zivotnosti TB dost velkej pesimista, ale snad se mu podari aspon vyjet ze startovniho rostu :-))
uz se tesime
  • 0

#44 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 21:19

Aktualizovali jsme startovní listinu o nové závodníky. Přehled všech soutěžících naleznete na webu GEOKLADNA zde:http://geokladno.cz/startovni-listina/ Prosíme o kontrolu vložených údajů.;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#45 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2012 - 22:18

Provedli jsme poslední aktualizaci startovní listiny před zítřejším závodem. Přehled všech soutěžících naleznete na webu GEOKLADNA zde:http://geokladno.cz/startovni-listina/ Prosíme o kontrolu vložených údajů.;)

Do NEJ bonusových keší bude nově zařazena i keš http://coord.info/GC1B50J, která je skutečně NEJnižší keší v ČR. O této skutečnosti jsme nevěděli. Děkujeme Sutechovi za upozornění. Rozšíření bonusových keší provedeme následně v pravidlech závodu.;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#46 Anoli

Anoli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2012 - 11:12

Jak to v Kladně vypadá s počasím a s parkováním?
  • 0

#47 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2012 - 11:46

Anoli napsal/a:
Jak to v Kladně vypadá s počasím a s parkováním?


Edit: sněhu je už tak patnáct čísel a stále padá... začal foukat vítr a některé listnaté stromy v lese se vyvrací pod tíhou sněhu...
  • 0

#48 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 0:16

Provedli jsme aktualizaci startovní listiny dle provedené registrace závodníků na STARTU. Do přehledu na webu GEOKLADNA zde:http://geokladno.cz/startovni-listina/ jsou vloženy již první ujeté km trackables závodníků. Všem závodníkům přejeme hodně úspěchů v závodu a hodně ujetých km bez nehody.;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#49 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 30 říjen 2012 - 11:35

nešlo by tabulku řadit podle dosažené vzdálenosti?
  • 0

#50 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 13:23

Paprikasi napsal/a:
nešlo by tabulku řadit podle dosažené vzdálenosti?


Díky za podnětnou připomínku.;)

Provedeme úpravu excelovského souboru tak, aby při řazení řádků dle započtených km došlo i k přesunu volně vložených obrázků závodních trackables. Úpravu provedeme před dalším vyhodnocením najetých km.
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#51 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 30 říjen 2012 - 14:58

No... jestli můžu ještě malou technickou - já bych tam ani ty obrázky mít nemusel - jednak je každej jinak velkej, takže to moc neprospívá té štábní kultuře a druhak to zase neni tak podstatný. Řešil bych to asi prolinkama na profil vlastníka a listing TB/GC. Možná bych tam dal jenom ikonku TB - ty jsou v zásadě všechny stejně velký a zbytečně nenatáhnou tu tabulku na 4 stránky. Pakliže to vytváříte v Excelu, tak ten disponuje docela šikovnou funkcí, která dokáže tu tabulku exportovat přímo v html. Snímat to jako obrázky mi nepřijde moc šťastný - kvůli čitelnosti i přehlednosti.
  • 0

#52 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 16:20

Paprikasi napsal/a:
No... jestli můžu ještě malou technickou - já bych tam ani ty obrázky mít nemusel - jednak je každej jinak velkej, takže to moc neprospívá té štábní kultuře a druhak to zase neni tak podstatný. Řešil bych to asi prolinkama na profil vlastníka a listing TB/GC. Možná bych tam dal jenom ikonku TB - ty jsou v zásadě všechny stejně velký a zbytečně nenatáhnou tu tabulku na 4 stránky.
Pakliže to vytváříte v Excelu, tak ten disponuje docela šikovnou funkcí, která dokáže tu tabulku exportovat přímo v html. Snímat to jako obrázky mi nepřijde moc šťastný - kvůli čitelnosti i přehlednosti.


Jistě některé rady využijeme, díky za ně :), ale obrázky tam necháme, mají své kouzlo.;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#53 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 20:59

mužu si jen rýpnout? jak je možné že závodník kacerkecka navštívil event který se měl dle propozic konat před započetím závodu cituji: GeoTmeleni - Zdar buh - FMM Event Kdy? Akce se koná za každého počasí v sobotu 27. října 2012 ve 13:00. GeoTmeleni - DEPO-EXCHANGE-RACE Kdy: 27.10.2012 od 13:30 hodin to mi hlava nebere :-) já taky navštívil flying circus s bugama v batohu.....B) myslím že to nebyl jediný bug který navštívil více eventu v rámci geotmelení ... děkuji za objasnění nejasností :-D ale jinak si mě nevšímejte, já jsem od přírody takový rejpal :-)) a nebojte já už budu zticha :-D :-D
  • 0

#54 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 21:52

jakouback napsal/a:
mužu si jen rýpnout?
jak je možné že závodník kacerkecka navštívil event který se měl dle propozic konat před započetím závodu cituji:
GeoTmeleni - Zdar buh - FMM Event
Kdy?
Akce se koná za každého počasí v sobotu 27. října 2012 ve 13:00.
GeoTmeleni - DEPO-EXCHANGE-RACE
Kdy: 27.10.2012 od 13:30 hodin

to mi hlava nebere :-) já taky navštívil flying circus s bugama v batohu.....B)
myslím že to nebyl jediný bug který navštívil více eventu v rámci geotmelení ...

děkuji za objasnění nejasností :-D

ale jinak si mě nevšímejte, já jsem od přírody takový rejpal :-)) a nebojte já už budu zticha :-D :-D


Rád odpovím a snad to bude k pochopení.;) Ačkoliv měl event DEPO-EXCHANGE-RACE začít až ve 13,30, na místo jsme dorazili již před jedenáctou hodinou. Okamžitě nás obklopili geokologevé, kteří se zde dostavili na event GeoTmelení - Severská procházka. I oni měli v batohu své závodníky a protože chtěli maximálně využít svůj čas a chtěli oběhnout co nejvíce eventů, tak jsme jim vyšli vstříc a závodníky jsme registrovali ještě před zahájením oficiální části eventu DEPO-EXCHANGE-RACE. Po Severské procházce zřejmě stihli i sfárat. ;) Tímto způsobem jsme odbavili téměř polovinu závodníků. Pomohlo nám to pro zvládnutí hlavního náporu kolem 14,00 hod. Je to pochopitelné?:P

Popis průběhu eventu i jeho dřívější zahájení nalezneš v našem logu zde: http://www.geocachin...7a-777427b76e30
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#55 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 23:15

TwiceRaP napsal/a:
Rád odpovím a snad to bude k pochopení.;) Ačkoliv měl event DEPO-EXCHANGE-RACE začít až ve 13,30, na místo jsme dorazili již před jedenáctou hodinou. Okamžitě nás obklopili geokologevé, kteří se zde dostavili na event GeoTmelení - Severská procházka. I oni měli v batohu své závodníky a protože chtěli maximálně využít svůj čas a chtěli oběhnout co nejvíce eventů, tak jsme jim vyšli vstříc a závodníky jsme registrovali ještě před zahájením oficiální části eventu DEPO-EXCHANGE-RACE. Po Severské procházce zřejmě stihli i sfárat. ;) Tímto způsobem jsme odbavili téměř polovinu závodníků. Pomohlo nám to pro zvládnutí hlavního náporu kolem 14,00 hod. Je to pochopitelné?:P

Popis průběhu eventu i jeho dřívější zahájení nalezneš v našem logu zde: http://www.geocachin...7a-777427b76e30


jop pochopitelné to je :-) ne že ne :-)

takže kdo nedodržel pravidla má o deset bodu navíc za kladenský event :-D :-D chápu to dobře ne? :-D:-D :-D

nechám toho :-) neber to vysloveně jako prudu :-)

Vážím si nadšení všech kdo tohle uspořádali a odvahy těch kdo své TB vypustily :-) B)
závodní CWG patří k mým oblíbeným a zabral si čestné misto na první straně :-)

takže ještě jednou VELKÉ díky všem organizátorům[
  • 0

#56 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 6:53

jakouback napsal/a:

TwiceRaP napsal/a:
Ačkoliv měl event DEPO-EXCHANGE-RACE začít až ve 13,30, na místo jsme dorazili již před jedenáctou hodinou. Okamžitě nás obklopili geokologevé, kteří se zde dostavili na event GeoTmelení - Severská procházka. I oni měli v batohu své závodníky a protože chtěli maximálně využít svůj čas a chtěli oběhnout co nejvíce eventů, tak jsme jim vyšli vstříc a závodníky jsme registrovali ještě před zahájením oficiální části eventu DEPO-EXCHANGE-RACE.


jop pochopitelné to je :-) ne že ne :-)

takže kdo nedodržel pravidla má o deset bodu navíc za kladenský event :-D :-D chápu to dobře ne? :-D:-D :-D

nechám toho :-) neber to vysloveně jako prudu :-)

Vážím si nadšení všech kdo tohle uspořádali a odvahy těch kdo své TB vypustily :-) B)
závodní CWG patří k mým oblíbeným a zabral si čestné misto na první straně :-)

takže ještě jednou VELKÉ díky všem organizátorům[


Jsi jakoubacku moudrý a soutěživý kačer. ;)Jsem moc rád, že Tě náš závod baví a že skutečně bujuješ a makáš. Máš moje sympatie.:D Upřímně řečeno, i mě překvapilo, že závodník RacerKecka http://www.geocachin...?tracker=D9EYGCdosáhl prvních bonusových bodů návštěvou eventu už na Kladně. Pokud jsem to nepřehlédl, tak byl jediný, koho to napadlo. A musíš uznat, že to byl dobrý nápad. :DBonusové body mu právem patří.
Přeji Ti hodně úspěchů v soutěži. :P
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#57 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 31 říjen 2012 - 7:43

já se na svém kole TB521W8 podíval na event u Příchovic GC3XC02, takže těch 10b. bych si s dovolením taky vzal. No pakliže to někoho s těma eventama na Kladně napadlo, tak mu to přeju. Nevidím v tom nic proti ničemu. Holt budeme muset dojet o deset kilometrů dál ;-)
  • 0

#58 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 8:09

Paprikasi napsal/a:
já se na svém kole TB521W8 podíval na event u Příchovic GC3XC02, takže těch 10b. bych si s dovolením taky vzal.

No pakliže to někoho s těma eventama na Kladně napadlo, tak mu to přeju. Nevidím v tom nic proti ničemu. Holt budeme muset dojet o deset kilometrů dál ;-)


Bonusové body za dosažené mety se udělují jen jednou - viz pravidla. Troufám si napsat, že všichni závodníci nějaký ten event navštíví a tedy těch deset bonus bodů mají jistých. :D

Kolu body za event zaznamenám.;) Prosím o HLÁŠENÍ DOSAŽENÝCH BONUSOVÝCH MET na web GEOKLADNA zde http://geokladno.cz/startovni-listina/
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#59 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 9:43

Já myslel,že se kladenský eventy automaticky nepočítaj. Měl sem závodníka zaregistrovanýho ještě před CITEM, Zdař bůh a Stanem. Předpokládal sem, že jediná věc co musím (mám) udělat po registraci je ho vložit do keše do 20km od Kladna.... Vědět, že můžu navštívit cokoliv, tak jsem v neděli třeba vyrazil lovit do Plzně, tam navštívil pár krabiček, vrátil se a večer závodníka šoupnul do keše....
  • 0

#60 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 10:05

Ach jo, já měla za to, že to má být zábava a ne se dohadovat hned na začátku o pár bodíků... Asi z vás budu mít geodepresi, momentálně mám totální depku z práce, tak aspoň nebude samotná.

Majitel měl za úkol zaregistrovat svého závodníka a pak ho vypustit v nějaké keši do 20 km. V diskutovaném případě prostě majitelka zvolila k vypuštění svého závodníka tento jediný event místo keše, což je dle mého naprosto v pohodě, rozhodně ho neprotahovala přes x eventů a pak ho někde vypustila... Nedostala tak body za kilometry, ale 10 bodíků za účast na eventu. Já například jsem místo toho zvolila k vypuštění keš vzdálenou 10 km, dostala jsem za to 10 bodů a tudíž jsme na tom vlastně stejně.

Vážně řešíte blbiny, děsí mě kam až se to může zvrhnout, zkuste si připomínat že je to jen zábava.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama