Přejít na obsah


Fotka

GC3Y2C9 - Chroustov


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
37 odpovědí na toto téma

#21 Taybon

Taybon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 13:57

[quote]Varouch napsal/a:
sovidoupe: Nelibi se Ti kecy na foru? Nechoď sem, nečti to, nepiš sem :-)


jak vidno varouchu, neměříš stejným metrem....

tak já také přidám, nelíbí se ti můj listing? tak na můj keš nechoď, a nepiš tam své negativity :)
  • 0

#22 Varouch

Varouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 14:00

To Slavek_CZ a Taybon: Navrhuji z listingu smazat ty vsechny write note a nechat tam jen odkaz na toto vlákno. Souhlas? P.S.: Ne že bych se za svoje příspěvky styděl. Ale fakt lepší nespamovat listing.
  • 0

#23 Varouch

Varouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 14:03

[quote]Taybon napsal/a:
[quote]Varouch napsal/a:
sovidoupe: Nelibi se Ti kecy na foru? Nechoď sem, nečti to, nepiš sem :-)


jak vidno varouchu, neměříš stejným metrem....

tak já také přidám, nelíbí se ti můj listing? tak na můj keš nechoď, a nepiš tam své negativity :)[/quote]

No hele, tuhle hru můžem hrát docela dlouho :-) :
Nelíbí se Ti, že píšu, že když se ti nelíbí kecy na fóru, tak tam nemáš chodit? Tak sem nepiš, že když se mi nelíbí Tvůj listing, tak na Tvůj keš nemám chodit! :-)))
  • 0

#24 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 14:09

Taybon napsal/a:
a díval jsi se na atributy? nejsou tam snad? parking, atd atd?

pro mě není problém předělat listing, ale s tím, co se tu dělo se nedivte reakcím... i vynadat se dá slušně


Myslím, že když už něco někam píšeš, tak by jsi mohl dodržet takové běžné konvence, že na začátku věty se píše velké písmeno a že text, pokud je dlouhý, smysluplně formátujeme do odstavců.

Je sice pravda, že spousta kecalů stejně listingy nečte, ale prostě se to tak dělá a strukturovaný text pak vypadá lépe.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#25 Taybon

Taybon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 14:12

má tohle smysl? taková diskuse je pro mne ztráta času, sám velmi dobře víš, co jsem tím myslel. hold nejsem tak dokonalý jako někteří borci a listing je podle toho udělaný. mě vyhovuje, pokud někomu ne, je to jeho problém :) lovu zdar
  • 0

#26 Taybon

Taybon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 14:14

to kolombo máš pravdu, jsem deformován rychlým psaním, takže neřeším gramatiku...
  • 0

#27 Varouch

Varouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 14:19

Taybon napsal/a:
má tohle smysl? taková diskuse je pro mne ztráta času, sám velmi dobře víš, co jsem tím myslel.
hold nejsem tak dokonalý jako někteří borci a listing je podle toho udělaný. mě vyhovuje, pokud někomu ne, je to jeho problém :)

lovu zdar

Vlastní medicína Ti nechutná? Používal jsem jen Tvoje argumenty...
  • 0

#28 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 14:22

Taybon napsal/a:
to kolombo

máš pravdu, jsem deformován rychlým psaním, takže neřeším gramatiku...


Tak piš pomaleji a pořádně :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#29 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 17:14

Vavrouch: všimni si, že sem už taky skoro vůbec nepíšu, kolikrát začnu něco psát a pak si uvědomím, že mě vlastně hádky nebaví a celé to bez odeslání smažu. Hlavní je, že jsem ani nenapadal tebe, obecně mi totiž vadí kecy a rejpání. Nestojí keš za nic, stačí zmínka v logu, ale hon na "čarodějnice" ve jménu zlepšení úrovně keší je blbost. Vrchol blbosti je pak chytání za slovo, aby dotyčný měl pocit, že v diskusi vítězí.
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#30 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 19:36

Souhlas, smazáno z listingu, nemám s tím problém....
  • 0
Vložený obrázek

#31 Varouch

Varouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 20:17

sovidoupe napsal/a:
Vavrouch: všimni si, že sem už taky skoro vůbec nepíšu, kolikrát začnu něco psát a pak si uvědomím, že mě vlastně hádky nebaví a celé to bez odeslání smažu.
Hlavní je, že jsem ani nenapadal tebe, obecně mi totiž vadí kecy a rejpání. Nestojí keš za nic, stačí zmínka v logu, ale hon na "čarodějnice" ve jménu zlepšení úrovně keší je blbost. Vrchol blbosti je pak chytání za slovo, aby dotyčný měl pocit, že v diskusi vítězí.

No, "argumenty" typu "něco je blbost" a "nejhorší jsou kecy" jsou fakt dobrý. Kdyby ses držel tématu. Napsal jsem, že listing stojí za starou belu. A už to jelo... Proč by se to nedalo zlepšit u této cache? A když se to tady zlepší, tak i jinde může. Zlepší se úroveň. Proč je to blbost? Nechápu, že mě tady hystericky napadáte bez nějakých konkrétních argumentů.

Jo a komu komolíš jméno, Ty sovíjoudo ;-)
  • 0

#32 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 20:32

Mě do toho nepleťte. B)
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#33 Varouch

Varouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 20:34

BellaUH napsal/a:
Mě do toho nepleťte. B)

Pardon za tu starou bellu :-)
  • 0

#34 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 21:13

Navrhuji zřídit Geopolicii, která bude monitorovat a tvrdě postihovat autory "odfláknutých" listingů a keší, rovněž i nedostatečně kritické betatestery a časem se jistě může zaměřit i na samotné Reviewery !!! ;-D Lidi mějte rozum, vždyť je to jenom zábava, ne???
  • 0

#35 Varouch

Varouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 21:40

sambar439 napsal/a:
Navrhuji zřídit Geopolicii, která bude monitorovat a tvrdě postihovat autory "odfláknutých" listingů a keší, rovněž i nedostatečně kritické betatestery a časem se jistě může zaměřit i na samotné Reviewery !!! ;-D

Lidi mějte rozum, vždyť je to jenom zábava, ne???

Taky dobrej argument. ;-)
Kein Stress. Ač se to Taybonovi zdá, nikdo po něm nejde :-))

Kdybys raději napsal něco k věci, jako třeba jestli je ten listing v pohodě nebo není a proč.
  • 0

#36 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 22:40

A proč Ti tak vadí? Každému vyhovuje něco jiného. Někdo si rád přečte úhledně zpracovanou slohovou práci, někdo má rád obrázky, někdo listing vůbec nečte a hlavně - každý udělá takový listing na který mu stačí jeho počítačové schopnosti ;-) Už to tady bylo napsáno několikrát a já se k tomu názoru připojím: Pokud mě keš nezaujme (ať už kvůli listingu, nebo kvůli umístění), tak ji ignoruju... Každý má rád něco jiného a každý si v téhle hře najde to, co má rád - v tom je její krása, ne? :-)
  • 0

#37 Varouch

Varouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 23:34

sambar439 napsal/a:
A proč Ti tak vadí?
Každému vyhovuje něco jiného. Někdo si rád přečte úhledně zpracovanou slohovou práci, někdo má rád obrázky, někdo listing vůbec nečte a hlavně - každý udělá takový listing na který mu stačí jeho počítačové schopnosti ;-)

Už to tady bylo napsáno několikrát a já se k tomu názoru připojím:
Pokud mě keš nezaujme (ať už kvůli listingu, nebo kvůli umístění), tak ji ignoruju...

Každý má rád něco jiného a každý si v téhle hře najde to, co má rád - v tom je její krása, ne? :-)

No tak vadí mi obecně šlendrián. Tj. když jde něco udělat pořádně resp. aspoň trochu hezky a s rozumem, tak proč to dělat blbě a lajdácky?
Já Ti neberu názor, že ignoruješ nezajímavé keše. Já je neignoruju a snažím se aspoň napsat názor, že se mi nelíbí. To je totiž to jediný, co s tím můžu dělat, když to chci změnit.
Obecně na to mám ten názor, že blbá cache se šíří "geometrickou" řadou. Pak se všichni oháněj tím, že "je spousta horších keší". Mě by se na tý hře líbilo, kdyby blbejch keší bylo minimum, aby měl člověk radost z každý, kterou najde. No a jelikož to tak není, tak se s tím snažím něco dělat.
  • 0

#38 AJFA

AJFA

    Advanced Member

  • Moderators
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 23:54

Je na čase tuto "plodnou" diskuzi ukončit - řešení stejně nenajdete, takže nejlepší, když necháte každého, aby si tuto hru hrál po svém.

AJFA

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama