Přejít na obsah


Fotka

Geovýzva - Lovci Tisícovek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
169 odpovědí na toto téma

#41 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2012 - 21:35

Kde je ten správný seznam ?? Koukám na bookmark od PaWcz a tam mi přijde, že schází třeba Sněžka :-( Aha, je tam, špatně jsem koukal, ale že by toho zrovna v Krkonoších bylo tak málo ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#42 odnikudnikam

odnikudnikam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2012 - 21:45

Smrk napsal/a:

odnikudnikam napsal/a:

Smrk napsal/a:
Plynule budu lovit a za patnáct let se přihlásím o CWG, tak prosím jedno schovat :-)

Tak to jsem na tom stejně. Možná tu ale máme víc kopců nad tisíc než v Praze.


Tak něco už mám, Ještěd, Holubník v Jizerkách, Praděd, Sněžku. Tak už jen 51 :-)


Tak já se na odlovené ještě nepodíval. To abych zbytečně nepropadal depresi. To bych se pak musel zúčastnit jiného vlákna.
Mně na tom baví, že je to výzva! Držím palce.
  • 0

#43 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2012 - 22:08

Tak za 4 roky mám 12 kešek nad 1000 metrů. Takže 55 budu mít za ... dalších 14 let. Pak si teprve zkontroluju, kolik z nich se mi vlastně vůbec počítá. :-) Ale jinak nápad chválím.
  • 0

#44 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2012 - 23:15

Díky plnění podmínky na GC2JV9Q se mnou už nikdo z rodiny nechce chodit do hor na výlety. A to jsem jich potřeboval jen 10 :D Takže těch dalších cca 30 si asi obejdu sám. Problém Krkonoš je 1. zóna NP a pravidla pohybu v ní, neexistence turistických tras přes vrcholky (Stoh, Zadní planina, Světlý vrch......), úplně uzavřené oblasti (Kozí hřbety např.). Tady nikde se krabičky umístit nedají. Ptal jsem se.
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#45 pb-karan

pb-karan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 7:36

Na GeoJihu chybí i Hanušovická vrchovina.
  • 0
Ať už na kole, a nebo pěšky pojďme hledat geokešky!

#46 Zdejve

Zdejve

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 8:41

Nejvíce okešovaných tisícovek je na Šumavě, tak je celkem logické, že výzva přišla z Geojihu. Berte to jako pozvánku, nebudete litovat. Někteří diskutující se tam chystají už několik let a furt nic, že, ;). Co se týče Krkonoš, viděla bych prostor na Černé hoře, je tam sice už několik keší, ale žádná nesplnuje podmínky. Chtělo by to šoupnout něco k vysílači, nejlépe celoročního, neboť tam jezdíme jen v zimě. Přeci nechcete, aby vám tam kešku zakládal geojižan, byť v Trutnově narozený. :) K titulu lovce mi ještě pár kousků chybí, ale snad s tím něco o víkendu na Děsné Šumavě uděláme. B)
  • 0

#47 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 12:55

Draconium napsal/a:
Keše GC223CA a GC1KTEX podminky nesplnuji?


Palaš a Brousek jsou vedlejší vrcholy Travné hory, proto nejsou do lovu tisícovek zahrnuté.

Předmětem výzvy je jenom 394 hlavních vrcholů (na mapách tisicovky.cz jsou značeny trojúhelníkem).
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#48 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 13:07

Zdejve napsal/a:
Nejvíce okešovaných tisícovek je na Šumavě, tak je celkem logické, že výzva přišla z Geojihu. Berte to jako pozvánku, nebudete litovat. Někteří diskutující se tam chystají už několik let a furt nic, že, ;).

Co se týče Krkonoš, viděla bych prostor na Černé hoře, je tam sice už několik keší, ale žádná nesplnuje podmínky. Chtělo by to šoupnout něco k vysílači, nejlépe celoročního, neboť tam jezdíme jen v zimě. Přeci nechcete, aby vám tam kešku zakládal geojižan, byť v Trutnově narozený. :)

K titulu lovce mi ještě pár kousků chybí, ale snad s tím něco o víkendu na Děsné Šumavě uděláme. B)

Jenze nebejt serie Desna Sumava, tak by tam toho tolik nebylo :D
  • 0

#49 Zdejve

Zdejve

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2012 - 13:45

petulinka1 napsal/a:
Jenze nebejt serie Desna Sumava, tak by tam toho tolik nebylo :D


Ale bylo!
Například od AHA teamu kolem Kvildy, Šumavské Hvozdy od Pavlíka a Píti, Krutižlabovky a mnoho dalších krásných míst.
  • 0

#50 kesim

kesim

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 18:27

Pěkné. A znáte někdo ještě nějaké podobné výzvy?
  • 0

#51 Supik.CZ

Supik.CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 19:10

PaWcz napsal/a:
Velectěnému kačerstvu na vědomost se dává,
že je tu nová lovecká výzva.


Dobrý nápad a skvělá výzva, jen asi hodně dlouhodobá! :)
  • 0
Supik

#52 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 19:18

kesim napsal/a:
Pěkné. A znáte někdo ještě nějaké podobné výzvy?


No treba GeoPuzzles :) B)
  • 0

#53 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 19:36

Nojo, je znát, že některá místa nemám vůbec navštívená (alespoň po mém začátku s geokešingem)... Kdybych si odškrtal na kterých kopcích jsem byl bez kešek, tak už mám určitě přes těch 50 tisícovek :-) Ale kešky mám zatím odlovené jen na 15-ti z nich :-( Teď mě napadlo, nevím, jestli ještě někdo pamatujete, před keškami jsem plnil s tátou tzv. "odznaky". Jedním z nich byl i odznak "Vrcholy". Sice tam nebyly jen tisícovky, ale byly tam nejvyšší vrcholky většiny hor a vrchovin, což bylo trochu zajímavější :-) Bylo by zajímavé je předělat i do nějaké podobné výzvy ;-). Existovaly myslím dokonce 2 záznamníky... Dokonce mám někde i souřadnice vrcholů někde předělané do GPXka. Podobné výzvy jsou vlastně i v projektech GeoPuzzle...
  • 0

#54 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 21:02

Počtem keší jsem těsně za polovinou (29), ale mám už 6 pohoří...
  • 0

#55 hapjbc

hapjbc

    hapjbc

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 21:29

Tak tohle je opravdu super vyzva!! Tisicovek mame zatim jen 31, takze pristi rok ci dva mame co delat:-).
  • 0

#56 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2012 - 7:41

Pokud jde někomu o splnění podobné výzvy a ještě mít za to bod, tak mám nějaký návrh v hlavě - předběžně asi challenge na nějakém z nejvyšších vrcholů geomorfologických celků/podcelků s podmínkou mít odlovený takový počet keší na nejvyšších vrcholech (nebo nejblíže k nim, do nějaké rozumné vzdálenosti - uvažuji o 1,5 km), kolik je v ČR geomorfologických celků, zároveň minimálně 1 v každé podooblasti a minimálně jednu v nejvyšších celcích (asi těch, které mají nejvyšší vrchol nad 1000 m).
  • 0

#57 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2012 - 7:50

Zdravím, tisícovky plánovaně asi nebudu lovit, ale dostal se mi do ruky coin, který chce putovat po českých a slovenských horách po výškách nad 1000 metrů. Bohužel se mi nepodařilo po eventech najít někoho, kdo by na hory jel, tak to zkouším takto. Najde se nějaký kačer, nejlépe z Prahy, co by pomohl coinu splnit tento úkol? ;) Díky weri EDIT: coin předán
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#58 JohnyFK

JohnyFK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2012 - 7:51

honzak83 napsal/a:
Pokud jde někomu o splnění podobné výzvy a ještě mít za to bod, tak mám nějaký návrh v hlavě ....



http://coord.info/GC2JV9Q
  • 0

#59 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2012 - 8:38

JohnyFK napsal/a:
GC2JV9Q

Tak na tuhle chalange mám splněnou zatím jen podmínku, když mám splněných nějakých 15 z Českých tisícovek z výzvy tohoto tématu :-) A to ještě nepočítám ty dvě nebo tři tisícovky na Slovensku (vlastně Rysy byla Polská keš :-) )
Ještě se dostat na odlov te Jezerní chalange :-)

PS.: Johny - nauč se používat odkazy - stačí vybrat kód kešky a dát tlačítko "cache" pod příspěvkem
  • 0

#60 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2012 - 8:45

JohnyFK napsal/a:

honzak83 napsal/a:
Pokud jde někomu o splnění podobné výzvy a ještě mít za to bod, tak mám nějaký návrh v hlavě ....



http://coord.info/GC2JV9Q

O tomhle vím, ale je to trošku o něčem jiném - on je rozdíl najít kešku na 10 tisícovkách kdekoli (k tomu stačí i navštívit a vysbírat jediné pohoří a najít kešky na nejvyšších vrcholech napříč celou ČR:)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama