Přejít na obsah


Fotka

Ladronka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 alpinkate

alpinkate

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2012 - 14:53

Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda jste někdo nebyl hledat na Ladronce v Praze "kešku". 3x jsem se tam vrátila a pokyždý s jinou navigací a nenašla jsem nic. Je možné že by tam nebyla a nebo že ji někdo ukradl? Díky za odpovědi
  • 0

#2 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2012 - 15:01

No a jakou kesku mas na mysli? Takhle se to dost tezko urcuje :) Ja tam byl kdysi pro tradicku a nasel jsem na prvni sahnuti :D
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#3 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2012 - 16:02

alpinkate napsal/a:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda jste někdo nebyl hledat na Ladronce v Praze "kešku". 3x jsem se tam vrátila a pokyždý s jinou navigací a nenašla jsem nic. Je možné že by tam nebyla a nebo že ji někdo ukradl?
Díky za odpovědi


jedna sla do archivu, ta u televizni veze
  • 0

#4 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2012 - 16:51

Jsou tam různé kešky - aj mysterky a multina, ta mě trápí, tu totiž furt nemám! :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#5 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 06 listopad 2012 - 19:45

alpinkate: Protože jsem nenašel tvůj profil na Geocaching.com, tak nevím, kolik už máš nabíráno. Hádám, že asi jenom pár. Nejdřív se podívej, jakou má ta ikonka u "kešky" barvu. Jestli jinou než zelenou, tak bude problém tam ;)
  • 0

#6 alpinkate

alpinkate

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2012 - 9:36

No já teprve začínám :) stáhla jsem si do tel. Od garminu aplikaci open caching a na Ladronce mi to hodilo jen jednu kešku ... Takže nevím co by to mohlo být za tip
  • 0

#7 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2012 - 10:11

alpinkate: Hlavní problém je, že OpenCaching není to samé, co Geocaching.. ;)
Pročti si tohle: http://wiki.geocachi.../wiki/Jak_začít
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#8 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2012 - 10:19

Opencaching a Geocaching jsou dvě různé hry, ač jsou založeny na stejném principu - hledání krabiček. My tady co jsme na tomto fóru hrajeme především geocaching (na zjištění co a jak je dobrý odkaz v předchozím příspěvku). Opencaching se v zemích Českých moc neujal. Takže o kešce, která je v systému opencachingu ti tady asi nikdo moc nepoví.
  • 0

#9 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2012 - 10:21

alpinkate napsal/a:
No já teprve začínám :) stáhla jsem si do tel. Od garminu aplikaci open caching a na Ladronce mi to hodilo jen jednu kešku ... Takže nevím co by to mohlo být za tip


Aplikace "Open Caching" od Garminu pracuje s databází pokladů na Garminím serveru Opencaching.com. Tenhle server není nikým prakticky využíván (prostě nenabídl dost na to, aby nalákal hráče k využítí coby alternativní databáze pro publikaci pokladů), takže je dost možné, že ta krabička Ladronka dávno vzala za své a na místě není.

Prakticky veškeré dění ohledně geocachingu se soustředí kolem webu geocaching.com, takže uděláš nejlépe, když se na tomto webu zaregistruješ a do mobilu stáhneš jinou vhodnou aplikaci (jejich seznam najdeš TADY)
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#10 alpinkate

alpinkate

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2012 - 11:59

Aha :) tak v tom je celej krám :) a co doporučujete stáhnout za aplikaci do i phona. Díky
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama