Přejít na obsah


Fotka

Challenge keše - nová ikona?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#21 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2012 - 7:25

Smrk napsal/a:
Koukám, že se to zvrtlo zase někam jinam. K přesnému výkladu pravidel, co je a co už není challenge keš. A ne jestli by se nedalo opět navrhnout vytvoření nové ikony.


Mas pravdu, ale GS o zajmu vi a je to ciste na nem. Jsou o tom i vlakna na grounspeakovskem foru.
  • 0

#22 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2012 - 11:30

k-lord napsal/a:

Smrk napsal/a:
Koukám, že se to zvrtlo zase někam jinam. K přesnému výkladu pravidel, co je a co už není challenge keš. A ne jestli by se nedalo opět navrhnout vytvoření nové ikony.


Mas pravdu, ale GS o zajmu vi a je to ciste na nem. Jsou o tom i vlakna na grounspeakovskem foru.


Tak tak...

Více:
http://forums.ground...howtopic=300225
http://forums.ground...howtopic=294378

Reakce Groundspeaku? Klasická žádná... Na tom hlasovacím foru aspon byl GS nucen reagovat, tady ani ____... Kdyžtak můžeš smrku ve foru "features" založit téma nové...
Tady: http://forums.ground...p?showforum=139
  • 0
Užívej života...

#23 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2015 - 9:02

A hele: https://www.surveymonkey.com/r/HFPMDKQ
  • 0

#24 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2015 - 9:30

No, aspon je videt, ze na tom pracuji a nezavrhli to. Myslim, ze nejpodstatnejsim bude vysledek toho, jake typy challenge kesi do budoucna zustanou, vzhledem k tomu, ze si dali praci s tim vetsinu vypsat  a nechat o nich hlasovat. I myslenka na novou ikonku pro challenge kese, jak se zda, neni v GS uplne mrtva.


  • 2

#25 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2015 - 9:49

To jsou mi věci.

 

Moc jsem nepochopil otázku číslo 8, nějak si to nedokážu představit:

 

Find caches from all pages of a map guide (such as DeLorme)

 

Pak mě pobavil bod 9, sbírka nářků. Oni mě nutí dělat to a tamto :-) Ještě jsem nepotkal kešku, která by mě k čemukoli nutila. Zajímalo by mě, kde tyhle náměty sebrali.

 

Jinak je tam snad všechno podstatné, jsem zvědavý, jak dlouho jim pak bude trvat, než z toho udělají nějaký výstup. Vnímám to jako pokrok, je to snad poprvé, co se komunity takhle obšírně na něco ptají.


  • 2

#26 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2015 - 9:59

Nechcete k tomu někdo udělat českou legendu ?

 

Na tohle už moje angličtina nestačí :-(


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#27 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2015 - 9:59

 

Moc jsem nepochopil otázku číslo 8, nějak si to nedokážu představit:

 

Find caches from all pages of a map guide (such as DeLorme)

 

Toto je specifikum USA. DeLorme atlasy jsou tam velmi popularni a tak si udelali challenge kes na nalezeni aspon jedne kesky z kazde stranky daneho atlasu. Tato challenge kes je snad uz ve vsech statech USA. U nas by to moc neslo vzhledem k tomu, ze se vydava plno ruznych atlasu ČR s ruznym strankovanim.

 

tady treba odkaz na obrazek DeLorme Arizony: http://www.hwsportsm...eLormeGrids.jpg


Tento příspěvek byl upraven od k-lord: 01 prosinec 2015 - 10:04

  • 0

#28 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2015 - 10:06

Nechcete k tomu někdo udělat českou legendu ?

 

Na tohle už moje angličtina nestačí :-(

 

Google překladač bude, myslím, stačit. :-)


  • 0

#29 tulakmikess

tulakmikess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2015 - 10:21

Tak jsem si dal tu práci a odhlasoval jsem

jsem rad že se s tím gs zabývá.


  • 2

#30 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2015 - 10:37

Taky jsem si tu práci dal. Ještě bych byl rád za anketu ohledně obnovení dříve zrušených typů keší, případně vytvoření ještě nějakých nových.


  • 0

#31 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2015 - 11:00

Tak vyplněno. Zajímavá myšlenka, ke které vede několik dotazů, je třeba, že by mohly existovat "virtuální" challenge, tj. bylo by možno zalogovat FI bez najití a zalogování fyzické cache. Mám splněných spoustu challenge, ale fyzické kešky jsou na místech, kam se těžko dostanu (třeba do Prahy B) ).


  • 1

#32 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2015 - 11:02

Za poplatek tě zaloguju :-)


  • 1

#33 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2015 - 11:25

Taky jsem vyplnil.

I když někde jsem měl trochu problémy se svou angličtinou. Jsem zvědav, co z toho vznikne. 

 

Proboha jen ne virtuální nálezy jen za splnění Challenge!

A pokud ano, ať se to počítá třeba jako TB/GC - zvlášť!


  • 1

#34 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2015 - 11:50

Taky jsem vyplnil.

I když někde jsem měl trochu problémy se svou angličtinou. Jsem zvědav, co z toho vznikne. 

 

Proboha jen ne virtuální nálezy jen za splnění Challenge!

A pokud ano, ať se to počítá třeba jako TB/GC - zvlášť!

 

Taky jsem to vyplnil. Ale zrovna virtuálním nálezům bych se nebránil. Existují zajímavé challenge keše, kde nemám šanci krabičku zalogovat fyzicky, třeba proto, že je moc daleko. Na druhé straně, splnění nějaké challenge i bez bodu je pro mě mnohdy zajímavé. Prostě jenom pro ten pocit, že člověk výzvu splnil. Dokážu si ale představit, kdyby jenom za splnění byl nějaký "nález" nebo odznáček. Myslím, že by to některé lidi potěšilo. Pak by to ale nebylo koncepční a nezapadalo by to do nálezu a logování.


  • 1

#35 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2015 - 12:01

Taky jsem to vyplnil. Ale zrovna virtuálním nálezům bych se nebránil. Existují zajímavé challenge keše, kde nemám šanci krabičku zalogovat fyzicky, třeba proto, že je moc daleko. Na druhé straně, splnění nějaké challenge i bez bodu je pro mě mnohdy zajímavé. Prostě jenom pro ten pocit, že člověk výzvu splnil. Dokážu si ale představit, kdyby jenom za splnění byl nějaký "nález" nebo odznáček. Myslím, že by to některé lidi potěšilo. Pak by to ale nebylo koncepční a nezapadalo by to do nálezu a logování.

Existuje spoustu mysterek či multin které mám vyluštěné a "kde nemám šanci krabičku zalogovat fyzicky, třeba proto, že je moc daleko" ... "moc vysoko"..."moc hluboko"..."nebo se mi tam prostě fyzicky nechce"... Ať žijou "virtuálky".... Nemusíme nikam chodit, a už vůbec né, když tam dneska leje jak z konve... :-)
 


  • 11

#36 milan.k

milan.k

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2015 - 10:22

Připojím i svůj názor.

 

Challenge keše mě docela baví, mám jich ulovených jen pár, ale např. v pražských 360 stupních se pomalu blížím ke konci :-), a že to je fuška.

Ale baví mě i to, když přijedu do nějakého města v cizině, kouknu na místní keše a vida, je tu challenge a překvapivě ji mám splněnou, z takové pak mám radost a dojdu si pro ni, i když se třeba nenachází úplně v centru.

 

Dotazník jsem vyplnil a pár podnětů v něm bylo fajn.

Například požadavek, aby měl owner challenge splněnou, to je myslím hodně rozumné.

Zato jsem dost nechápal u těch negativních tvrzení. Proč někomu vadí třeba to, že je podmínka nad jeho síly ?

Takových keší existuje milión a nemusí to být challenge, prostě neumím vyluštit mysterku, terén je mimo mé možnosti nebo by multina zabrala neúnosně mnoho času.

Snad není takový problém ji ignorovat ???

Myslím, že každý má mít možnost si najít to, co ho ve hře baví, na GC oceňuji právě tu rozmanitost.


  • 5

#37 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2015 - 14:16


Pak mě pobavil bod 9, sbírka nářků. Oni mě nutí dělat to a tamto :-) Ještě jsem nepotkal kešku, která by mě k čemukoli nutila. Zajímalo by mě, kde tyhle náměty sebrali.

 

 

Tohle jim přece jako hlavní stížnost posílali finálkáři. Prostě jim najednou databáze souřadnic nestačila a spousta z nich to nepřenesla přes srdce. A tak chtějí raději zničit to, co jednoduše nemohou mít.


  • 0

Klidně se rozčilujte.


#38 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2015 - 14:33

Tady je překlad té ankety udělaný pro GreaseMonkey - z FB skupiny

http://bit.ly/HFPMDKQ_Czech

Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 02 prosinec 2015 - 14:34

  • 0

#39 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2015 - 14:41

...

A jeste mam pcoit ze dost challengi je splnitelne pouze pro kesery z vetsich mest. Kde na vesnici nekde na vysocine nebo tak sezenete dost multin na to mit kazdy den jednu? Ovsem jak tohle prekvantifikovat, aby to bylo pro vsechny stejny? Nejakej koeficient podle poctu obyvatel mista bydliste kacera/poctu potrebnych kesi na challenge? :)

...

Jedna z otázek v dotazníku "Find all caches in a city or town", taková challenge by určitě naopak pražáky potěšila [:D]


  • 4

#40 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2015 - 15:20

Mne tam zarazila ještě věta "Does it diminish your experience if someone else can log the cache and get a smiley if they didn't qualify for the challenge?"

Že bychom tedy v rámci Hate-Free umožnili zalogovat komukoliv cokoliv odkukoliv, aby dotyčný získal smajlíka třeba i bez zápisu do logbooku??

:o


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama