Přejít na obsah


Fotka

Geoget finalni souradnice v GPX


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 mskopek

mskopek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2012 - 11:53

Ahoj, prosim vsechny co se vyznaji dobre v geogetu o radu pouzivam ho ve spojeni s mobilem s Windows Phone a aplikaci maaloo, do ktere dostanu kesky pomoci exportu do GPX (script geoget gpx - ten stary, v2 to moc nezvlada) vsechny informace se mi tam prenosou v pohode, vcetne listingu a logu, ale jde mi o to ze kdyz mam u nejake kesky zapsane finalni souradnice tak bych potreboval aby se mi ukazli jako vychozi pro tu kesku, ukazalo by se mi to pak i na mape na spravnem miste. Jinak pri rozklepnuti te kesky to v telefonu ve waipointech mam. Jenze kdyz jsem v terenu tak si kolikrat nepamatuju kterou uz mam vylustenou ..... neni moznost jak to nejak nastavit? Predem dekuji za odpoved. Diky
  • 0

#2 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2012 - 12:03

Zkus pouzit export Garmin GPX - pro nove garmin GPS -- to tohle tusim dela. No a pripadne si upravit tak aby to tvuj Telefon sezral
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#3 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2012 - 13:03

Garmin GPX neni stastny napad, vytvari GPX pro POILoader, pochybuji, ze si s nim bude telefon rozumet. Podle me neni stastna ani ta samotna myslenka. Podle ceho pak poznas, ze mas na mape kesku na vypoctenych nebo vychozich souradnicich? Jak poznas ktera keska jiz je vypoctena a ktera ne? Rozumnejsi je navigovat se ne ten finalovy vypocteny bod.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#4 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2012 - 13:15

Plugin pro nové GPX to opravdu dělá, zkus udělat export a nahrát ho do telefonu, možná to vezme. Nebo si zkus ten plugin upravit, je to jen program v Pascalu, ale spíš musíš nastavit šablony, kterými se řídí CO se bude exportovat. Šablony jsou čtyři, pro názvy bodů a waypointů a pro textový obsah. Jejich obsah je pochopitelný a dokonce je plugin na jejich editování.Ten plugin toho umí víc, např. likvidovat zbytešné HTML tagy (telefon toho asi zobrazí víc než navigace, takže to by chtělo asi nastavit jinak), přesunout část listingu do Krátkého popisu (vhodné pro dřívější časy, když Oregon uměl jen 8000 znaků), atd.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama