Přejít na obsah


Fotka

Dotaznik


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#21 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 9:02

Tak jako promin, ale podle Tebe ZTP, ZTP/P je zaměstnání? (víš vůbec co to znamená? :-)) To jako hendikepovaný člověk nemůže pracovat nebo co? nepleteš si ZTP s invalidním důchodem? což jsou dvě obsolutně rozdílné věci.. takže ačkoliv bych rád dotazník vyplnil nemohu neb je to poviná odpoved a já teda nevím co zvolit ;) ___________________________________________________________ Edit: koukám že mohu vyplnit více možností, ale stejně ZTP není zaměstnání :-)
  • 0

#22 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 9:16

PolBulva napsal/a:
... bude se zabivat tim, jestli lovi kesky casteji muzi nez zeny, ve ketrem kraji se lovi nejcasteji, vekovy prumer atd....Pokud Vas napada nejake rozsireni, tak mi klidne piste sve navrhy. Dekuji;)


Tak tohle se už dávno zjišťovalo. Tady máš anketu z Geokladna na celkem reprezentativním vzorku 450 lidí.

http://geokladno.cz/...ho-geocachingu/
  • 0

#23 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 12:13

Mne nejvíc pobavila otázka "Pokud hledáte kešky celá rodinka, tak vyplňte průměrný věk" Jako fakt? To budou opravdu relevantní výsledky :D (a co průměrné pohlaví?)
  • 0

#24 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 13:00

dr.vota napsal/a:
Mne nejvíc pobavila otázka "Pokud hledáte kešky celá rodinka, tak vyplňte průměrný věk" Jako fakt? To budou opravdu relevantní výsledky :D

(a co průměrné pohlaví?)


Průměrné pohlaví mě pobavilo :-) :-)
  • 0

#25 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 17:00

Roman_Jaromer napsal/a:
Jen bych neřekl, že na vše přijde člověk do 30-ti let

- to jsem mínil trochu v nadsázce (a tento bonmot nebyl z mé hlavy a zdaleka se netýká všech významných vědců a vynálezců).

Když i tady je časté napadání ostatních, zášť a další lidské nectnosti (ale to je bohužel všude).

A co se týče neurvalosti některých diskutujících - ve škole se do žáků sice hustí ledacos, ale nikdo je neučí pravidlům správné diskuse, argumentaci, taktice přesvědčování "protivníka" apod. Kdo neumí přesvědčivě argumentovat, tak se - pokud mu chybí základy slušného chování - uchyluje k hulvátství včetně napadání osoby "soupeře" místo kritiky jeho názorů. A pokud někomu jinému slušnost nechybí, tak často bývá raději zticha z obavy, aby "neprohrál".
  • 0

#26 IMH07

IMH07

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 21:37

vyplněno :)
  • 0

#27 PolBulva

PolBulva

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 22:54

jakouback napsal/a:
Tak jako promin, ale podle Tebe ZTP, ZTP/P je zaměstnání? (víš vůbec co to znamená? :-))
To jako hendikepovaný člověk nemůže pracovat nebo co?

nepleteš si ZTP s invalidním důchodem? což jsou dvě obsolutně rozdílné věci..

takže ačkoliv bych rád dotazník vyplnil nemohu neb je to poviná odpoved a já teda nevím co zvolit ;)
___________________________________________________________

Edit: koukám že mohu vyplnit více možností, ale stejně ZTP není zaměstnání :-)


Asi jsem se spatne vyjadril v otazce, ale myslim, ze vetsina inteligentnich lidi to pochopila....proto jsem tam dal na vyber vice moznosti, to znamena, ze si uvedomuji, ze i ZTP (zdravotne telesne postizeny = ti co dostavaji prispevky od statu) muze pracovat. Cekal jsem nejake rypaly, ale nekteri mna fakt dostavaji, byl bych radsi, kdyby mi nekdo napsal co bych k tomu mohl dodat, nebo co by ho stastisticky zajimalo nez ze nejakou otazku/odpoved jsem (pro ty hloupejsi) polozil jinak nez jak by to vetsina lidi pochopila. Dekuji za dalsi pro mne dulezite a pouzitelne pripominky :-) Nejsem ve statistikach nejak zbehly, ale rekl bych, ze 99% (tech normalnich) to odklikaji, protoze v tom vidi jasne otazky a odpovedi a to zbyle 1% to sice odklikaji, ale jeste to jednou projdou a dumaji, nad tim, kde autor mohl udelat chybu, nebo kde se presne nevyjadril (mezi ty patri hlavne ti ZTP :-D).
  • 0

#28 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 22:59

No, tak například: když je někdo zaměstnanej, NEJSOU možnosti jen "v soukromé firmě" a "státní zaměstnanec". Já nejsem ani jedno z toho. A konkrétně ti to vypisovat nehodlám.
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#29 PolBulva

PolBulva

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 23:02

malaveverka napsal/a:
No, tak například: když je někdo zaměstnanej, NEJSOU možnosti jen "v soukromé firmě" a "státní zaměstnanec". Já nejsem ani jedno z toho. A konkrétně ti to vypisovat nehodlám.


:D

to by man fakt zajimalo :D a urcite nejsem jedinny :D
  • 0

#30 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 204 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 23:03

PolBulva napsal/a:

jakouback napsal/a:
Tak jako promin, ale podle Tebe ZTP, ZTP/P je zaměstnání? (víš vůbec co to znamená? :-))
To jako hendikepovaný člověk nemůže pracovat nebo co?

nepleteš si ZTP s invalidním důchodem? což jsou dvě obsolutně rozdílné věci..

takže ačkoliv bych rád dotazník vyplnil nemohu neb je to poviná odpoved a já teda nevím co zvolit ;)
___________________________________________________________

Edit: koukám že mohu vyplnit více možností, ale stejně ZTP není zaměstnání :-)


Asi jsem se spatne vyjadril v otazce, ale myslim, ze vetsina inteligentnich lidi to pochopila....proto jsem tam dal na vyber vice moznosti, to znamena, ze si uvedomuji, ze i ZTP (zdravotne telesne postizeny = ti co dostavaji prispevky od statu) muze pracovat. Cekal jsem nejake rypaly, ale nekteri mna fakt dostavaji, byl bych radsi, kdyby mi nekdo napsal co bych k tomu mohl dodat, nebo co by ho stastisticky zajimalo nez ze nejakou otazku/odpoved jsem (pro ty hloupejsi) polozil jinak nez jak by to vetsina lidi pochopila. Dekuji za dalsi pro mne dulezite a pouzitelne pripominky :-) Nejsem ve statistikach nejak zbehly, ale rekl bych, ze 99% (tech normalnich) to odklikaji, protoze v tom vidi jasne otazky a odpovedi a to zbyle 1% to sice odklikaji, ale jeste to jednou projdou a dumaji, nad tim, kde autor mohl udelat chybu, nebo kde se presne nevyjadril (mezi ty patri hlavne ti ZTP :-D).


Jen komentar - ZTP NEZNAMENA PRISPEVEK OD STATU, to se skarede pletes, a muzes tim nektere lidi i urazit. Jsou lide, kteri maji ZTP a, abych citoval, "protoze jsou blbi a pracuji", nemaji od statu ani korunu. Chce to lepe volit slova...
  • 0

#31 PolBulva

PolBulva

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 23:07

angrod66 napsal/a:

PolBulva napsal/a:

jakouback napsal/a:
Tak jako promin, ale podle Tebe ZTP, ZTP/P je zaměstnání? (víš vůbec co to znamená? :-))
To jako hendikepovaný člověk nemůže pracovat nebo co?

nepleteš si ZTP s invalidním důchodem? což jsou dvě obsolutně rozdílné věci..

takže ačkoliv bych rád dotazník vyplnil nemohu neb je to poviná odpoved a já teda nevím co zvolit ;)
___________________________________________________________

Edit: koukám že mohu vyplnit více možností, ale stejně ZTP není zaměstnání :-)


Asi jsem se spatne vyjadril v otazce, ale myslim, ze vetsina inteligentnich lidi to pochopila....proto jsem tam dal na vyber vice moznosti, to znamena, ze si uvedomuji, ze i ZTP (zdravotne telesne postizeny = ti co dostavaji prispevky od statu) muze pracovat. Cekal jsem nejake rypaly, ale nekteri mna fakt dostavaji, byl bych radsi, kdyby mi nekdo napsal co bych k tomu mohl dodat, nebo co by ho stastisticky zajimalo nez ze nejakou otazku/odpoved jsem (pro ty hloupejsi) polozil jinak nez jak by to vetsina lidi pochopila. Dekuji za dalsi pro mne dulezite a pouzitelne pripominky :-) Nejsem ve statistikach nejak zbehly, ale rekl bych, ze 99% (tech normalnich) to odklikaji, protoze v tom vidi jasne otazky a odpovedi a to zbyle 1% to sice odklikaji, ale jeste to jednou projdou a dumaji, nad tim, kde autor mohl udelat chybu, nebo kde se presne nevyjadril (mezi ty patri hlavne ti ZTP :-D).


Jen komentar - ZTP NEZNAMENA PRISPEVEK OD STATU, to se skarede pletes, a muzes tim nektere lidi i urazit. Jsou lide, kteri maji ZTP a, abych citoval, "protoze jsou blbi a pracuji", nemaji od statu ani korunu. Chce to lepe volit slova...


Tak to sem moc omlouvam, myslel jsem, ze ZTP maji nejaky prispevek do statu, ale o to mi nejde, chci jen vedet koli ZTP lovi a nelovi kesky
  • 0

#32 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 23:28

PolBulva napsal/a:

malaveverka napsal/a:
No, tak například: když je někdo zaměstnanej, NEJSOU možnosti jen "v soukromé firmě" a "státní zaměstnanec". Já nejsem ani jedno z toho. A konkrétně ti to vypisovat nehodlám.


:D

to by man fakt zajimalo :D a urcite nejsem jedinny :D


Co takhle třeba zájmový sdružení? Kam to podle tebe patří? ;)
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#33 PolBulva

PolBulva

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 23:30

malaveverka napsal/a:

PolBulva napsal/a:

malaveverka napsal/a:
No, tak například: když je někdo zaměstnanej, NEJSOU možnosti jen "v soukromé firmě" a "státní zaměstnanec". Já nejsem ani jedno z toho. A konkrétně ti to vypisovat nehodlám.


:D

to by man fakt zajimalo :D a urcite nejsem jedinny :D


Co takhle třeba zájmový sdružení? Kam to podle tebe patří? ;)


A tam jsi zamestna na? ti za tebe plati socialni a zdravotni?
  • 0

#34 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 6:51

ladislavappl napsal/a:
..................
Chybí mi takovýto hlubší sociologický pohled; je to ale výzva spíš pro mladé, protože je dobře známo, že na co člověk nepřijde do 30 let svého věku, tak na to už později nepřijde, protože už ví, že to nejde...


A to je dobřr známo kde? .. Moje hypotéza zní, že asi u těch hmm do 30 let :-))))))))).

To je megaturboptákovina. :-)
  • 0

#35 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 7:02

PolBulva napsal/a:

malaveverka napsal/a:
No, tak například: když je někdo zaměstnanej, NEJSOU možnosti jen "v soukromé firmě" a "státní zaměstnanec". Já nejsem ani jedno z toho. A konkrétně ti to vypisovat nehodlám.

to by man fakt zajimalo :D a urcite nejsem jedinny :D


Jen tak namátkou, co mě napadá: člověk může být zaměstnancem nějaké neziskovky, politické strany, zájmové organizace, církve... prostě je toho spoustu. Už jsem ti jednou psala, že bys měl dát jednoduše možnost "jiné" s dobrovolným políčkem, kde by ti lidi sali, co konkrétně. Protože všechny možnosti do kolonek nikdy nedotaneš.
  • 0

#36 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 8:21

PolBulva napsal/a:

angrod66 napsal/a:

PolBulva napsal/a:

jakouback napsal/a:
Tak jako promin, ale podle Tebe ZTP, ZTP/P je zaměstnání? (víš vůbec co to znamená? :-))
To jako hendikepovaný člověk nemůže pracovat nebo co?

nepleteš si ZTP s invalidním důchodem? což jsou dvě obsolutně rozdílné věci..

takže ačkoliv bych rád dotazník vyplnil nemohu neb je to poviná odpoved a já teda nevím co zvolit ;)
___________________________________________________________

Edit: koukám že mohu vyplnit více možností, ale stejně ZTP není zaměstnání :-)


Asi jsem se spatne vyjadril v otazce, ale myslim, ze vetsina inteligentnich lidi to pochopila....proto jsem tam dal na vyber vice moznosti, to znamena, ze si uvedomuji, ze i ZTP (zdravotne telesne postizeny = ti co dostavaji prispevky od statu) muze pracovat. Cekal jsem nejake rypaly, ale nekteri mna fakt dostavaji, byl bych radsi, kdyby mi nekdo napsal co bych k tomu mohl dodat, nebo co by ho stastisticky zajimalo nez ze nejakou otazku/odpoved jsem (pro ty hloupejsi) polozil jinak nez jak by to vetsina lidi pochopila. Dekuji za dalsi pro mne dulezite a pouzitelne pripominky :-) Nejsem ve statistikach nejak zbehly, ale rekl bych, ze 99% (tech normalnich) to odklikaji, protoze v tom vidi jasne otazky a odpovedi a to zbyle 1% to sice odklikaji, ale jeste to jednou projdou a dumaji, nad tim, kde autor mohl udelat chybu, nebo kde se presne nevyjadril (mezi ty patri hlavne ti ZTP :-D).


Jen komentar - ZTP NEZNAMENA PRISPEVEK OD STATU, to se skarede pletes, a muzes tim nektere lidi i urazit. Jsou lide, kteri maji ZTP a, abych citoval, "protoze jsou blbi a pracuji", nemaji od statu ani korunu. Chce to lepe volit slova...


Tak to sem moc omlouvam, myslel jsem, ze ZTP maji nejaky prispevek do statu, ale o to mi nejde, chci jen vedet koli ZTP lovi a nelovi kesky


přesně jak je napsáno výše ZTP mám, ale jsem rád že můžu pracovat :-) a žádný příspěvěk jsem od státu neviděl nikdy.. nebudeme rozebírat že ZTP jako takové je vlastně systémem slev a to by se dalo brát jako "nepřímý příspěvěk"
ale pokud to půjde dál jak to jde bude za chvíli ZTP jen na to aby sis mohl sednou v tramvaji..
já sem jen přemýšlel zda by nebylo vohndnější tam dát invalidní důchod (celý částečný) ale to Ti zase nebude vypovídat procento hendikopovaných protže např. ZTP mám ale důchod ne, a jde to i naopak.. důchod ano - ZTP ne :-)

ale abych jen neremcal, máš to vyplněno :-)
  • 0

#37 sinpa

sinpa

    sinpa

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 9:08

Vyplněno :)
  • 0

#38 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 10:29

PolBulva napsal/a:

malaveverka napsal/a:

PolBulva napsal/a:

malaveverka napsal/a:
No, tak například: když je někdo zaměstnanej, NEJSOU možnosti jen "v soukromé firmě" a "státní zaměstnanec". Já nejsem ani jedno z toho. A konkrétně ti to vypisovat nehodlám.


:D

to by man fakt zajimalo :D a urcite nejsem jedinny :D


Co takhle třeba zájmový sdružení? Kam to podle tebe patří? ;)


A tam jsi zamestna na? ti za tebe plati socialni a zdravotni?

Co třeba CESNET? To je zájmové sdružení právnických osob ;) a zaměstnanců má docela dost (já u nich nejsem).
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama