Přejít na obsah


Fotka

Co manželce pod stromeček?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
53 odpovědí na toto téma

#21 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 21:46

sdhmarklovice napsal/a:
no paráda tak se to pekne rozjelo.....jen by me zajimala reakce na robovysavac, ze je s nim spokojena?fakt to funguje?mame doma pouze plovoucky a snad to z toho jde ne?


vysavac funguje - mame asi 3 roky roombu. samozrejme na baterku zadne extra sani, ale diky otocnemu kartaci z koberce nasbira to, co rucni vysavac ne. pokusy vyluxovat pokoj s kobercem nejdriv klasicky a pak tam pustit robota znamenaly vzdycky nasbirany cely zasobnik. proste bez problemu to uklidi hladke podlahy i koberce - tedy pokud to neni nejaky ten dlouhochlupac, do ktereho se to naopak zamota.

ale pozor, problem neni v povrchu, ale v tom, aby mel opravdu prostor k uklidu. takze ve vysledku to znamena, ze musite nejdriv kompletne uklidit :). taky je idealni, pokud pokoj nema moc zakouti, kam by se ten robot vubec nevesel.
  • 0

#22 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 21:50

sdhmarklovice napsal/a:
a doufám,že sem napíšou svoje tipy ti, kteří už jasno mají.
Doufám, že se toto vlákno stane inspirací všem, co prostě nevi .... :P.


u hodne zen by mohl zabrat slib, ze nebudete 7 noci z tydnu litat po pixlach ;)
  • 0

#23 .Bezinka

.Bezinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 21:53

pavlisp napsal/a:
Jeden mudlokamarád říkává:
Manželka má ráda hnědou. Tak na Vánoce dostane h...o.

U nás bude Jéžišek na geoženu taky krutej. -Přívěsný vozík za auto.-


:-D:D:D:D:D:D

to je totiz presne ono, jakmile se to nespecifikuje uplne presne - idealne s odkazama, jak tu padalo, jde to do riti (anebo z, jak patrno vyse). Teda nechci tvrdit, ze to plati jen u kombinace muz zene, plati to i naopak. Prece jenom jsou ty holky trochu vnimavejsi, ze ;)

Ja jako zenska bych na Vanoce chtela GPS, uz mi ten telefon zacina byt malej. Sroubovaky uz mam. Jo a jeste treba takovy ty gumovy botygate do kanalu, i kdyz ty se pouzijou jednou do roka. Anebo treba teleskopickou tyc. Ta se muze hodit. ;)

Co je tvoje zena? mudlo nebo geo? ja to nejak nepochytila
  • 0

#24 .Bezinka

.Bezinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 21:54

Dain a Olik napsal/a:

sdhmarklovice napsal/a:
a doufám,že sem napíšou svoje tipy ti, kteří už jasno mají.
Doufám, že se toto vlákno stane inspirací všem, co prostě nevi .... :P.


u hodne zen by mohl zabrat slib, ze nebudete 7 noci z tydnu litat po pixlach ;)


anebo u tech drsnejsich naopak slib, ze tech 7 noci prave litat budou :o:D
  • 0

#25 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 22:09

Beze slov :D

Vložený obrázek
  • 0
Vložený obrázek

#26 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 22:33

MaFa napsal/a:
Kolega ho pouziva jako zabavne vozitko pro kocoura. Moc se mu libi (tomu kocourovi) jak to s nim jezdi po mistnosti sem a tam.


Tak to by se spíš hodil titulek Co kocourovi pod stromeček :-).

Omlouvám se za OT, ale nedalo mi to
  • 0

#27 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 22:44

Můžou se vyjadřovat i ženy :-)? Tak mě by potěšilo předplatný nějakýho hezkýho časopisu, nebo pěkná knížka a hodilo by se mi lano na T5.
  • 0

#28 packy_gis

packy_gis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 22:47

To se takhle baví dva ... "a co dáš manželce k vánocům?" ... a druhý odpoví: "podnos". Ten první na to - vida, tak já taky a ještě ušetřím ;-D Jelikož má moje žena před vánoci svátek a narozeniny, tak je to vždy prekérka - nakonec koupím sadu na sushi, nějakou dobrou pánev a lyžování v Alpách ... na ten poslední dárek se asi těším nejvíc ;) I když to sushi taky nebude špatný :D
  • 0
Vložený obrázek

#29 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 23:49

Je pravdou, že jsem silně inspirován z dnes shlédnutého obrázku na roumingu, ale nedá mi to:
STRIPTÉRA :D
  • 0

#30 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 07 prosinec 2012 - 8:38

Tak já dám taky svoje tipy na nej dárky. Mamka strašně nerada luxuje, takže Roomba byl její sen. Na koberec super, na plovoučku ještě lepší. Chodím si ho k ní půjčovat, protože mi úplně stačí, když musím přestavovat nábytek, aby se vysál binec i za gaučem, natož ještě abych se vláčela s vysavačem. Na odstranění prachu pod postelemi je to naprosto nedostižný nástroj - ničím jiným se až dozadu nedostanu. Jenom jednou mi vjel, kam neměl, a sežral dětem draka. Pokud je žena geo nebo technicky založená, tak já si k narozeninám přála čelovku a minišroubováčky do kabelky. (Minišroubováčky používám poměrně často, když měním dětem baterky v jejich hračkách. Čelovka je teď v zimě, když jdu domů přes neosvětlený park, taky super.) A už před lety jsem dostala kapesní nůž s vidličkou. Byl v pěkném pouzdře, tak jsem si k němu přidala ještě minilžičku a malý pilník na nehty. Nosím s sebou neustále už asi 10 let. Oceňuji často, nejvíc s dětmi na výletech. Tchyně zase jednou dostala sadu růžového nářadí a byla moc ráda. Konečně jí nikdo nenadával, že mu bere nářadí, ale naopak si od ní začali chlapi půjčovat. :) Letos si přeju 2 kuchařky (už jsem si je objednala, manžel jen zabalí) a kartáč na vlasy. Nemám ráda nemilé překvapení, a tak si rovnou řeknu, co chci a co by mě potěšilo. Případně si sama zakoupím.
  • 0

#31 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 9:00

Vibrátor? No nekrutte hlavou, neco toho kacera musí nahradit když po nocích mizí lovit FTFka. Navíc - lepší hezký vibrátor než ošklivý soused ;)
  • 0

#32 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 9:11

Co tak něco ke zvýšení bezpečnosti? Asi před rokem jsme si pořídili paralyzér a manželka ho teď nosí s sebou na jakoukoli večerní akci (její pocit bezpečnosti a jistoty se jednoznačně zvýšil :D). Existuje řada typů a podob - třeba schovaný v propisovačce, v holi, kombinovaný s pepřákem. Samozřejmě je to investice tak od 1200 Kč výše.
  • 0

#33 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 9:56

Daku napsal/a:
Můžou se vyjadřovat i ženy :-)? Tak mě by potěšilo předplatný nějakýho hezkýho časopisu, nebo pěkná knížka a hodilo by se mi lano na T5.


nejsi jedina zena, co touzi po lane,.... s geopritelkyni jsme si nadelili vybaveni na lezeni a muzu rict, fakt zabava
  • 0

#34 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 10:17

see.bee napsal/a:

Daku napsal/a:
Můžou se vyjadřovat i ženy :-)? Tak mě by potěšilo předplatný nějakýho hezkýho časopisu, nebo pěkná knížka a hodilo by se mi lano na T5.


nejsi jedina zena, co touzi po lane,.... s geopritelkyni jsme si nadelili vybaveni na lezeni a muzu rict, fakt zabava

Kdyby moje manželka objednala lano, tak bych se spíš lekl, že se chce oběsit. Kdybych jí ho objednal já, tak by se asi lekla, že jí tím naznačuji, že to má udělat :D. Ale dárek je to bezesporu originální - tedy mimo komunitu T5-kových kačerů.
  • 0

#35 versla

versla

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 12:20

Jako kačerka bych chtěla: jakékoli funkční oblečení, šátek na hlavu, protože mám pořád vlasy plný chroští, pořádné boty, protože do starých mi už teče. Novou keškabelku ;-) Taky se mi rozbila termoska a teď by se zrovna hodila ;-) A k narozeninám jsem dostala krásný přívěsek na krk s trackovacím číslem jako přidanou hodnotou ;-) Jako žena: nějaké věci na aerobik, taneční boty, luxusní čaje (i pečené) a nový bike :-) Nejsem skromná, ale tak snad alespoň něco z toho pod stromek dorazí ;-) Wellnes víkend je dobrý nápad vždy ;-) ten jsem taky dostala k narozeninám a moc jsme si to s děvčaty užily.
  • 0

#36 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 12:32

Švihadlo. Aby si mohla vyskakovat.
  • 0

#37 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 13:04

Já koupit něco manželce do domácnosti, tak mě tím rovnou zabije.
  • 0

#38 cufik_team

cufik_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 13:17

smrk : v pořádku. Já bych taky asi nechtěl nový hasák (další možnosti .... doplň sám)
  • 0

#39 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 13:36

Manželce by se pod stromeček líbil nějaký pěkný domek. Jen nevím, kde seženu tak veliký stromeček :D.
  • 0

#40 sdhmarklovice

sdhmarklovice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2012 - 14:33

žena není geožena ale napůl geo a napůl mudlo. Takže dnes jsem zajistil další dárek a to podprsenku:-))))) PS.nechápu proč to je tak drahé, když to stejně hned svléknu....:-))))
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama