Přejít na obsah


Fotka

Povzdech


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
140 odpovědí na toto téma

#21 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 18:26

Já hlavně porad nechapu, co k tomu některý lidi vede. Jasně, pokud nárazim na kes, která je opravdu dlouho disable a je vidět, ze na ni owner kašle, tak to chápu ale jinak mi to hlava nebere - zejména v případech, kde je vidět, ze se tam něco řeší, nebo třeba v případech fakt odlehlých zahraničních ke si.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#22 Dauthi

Dauthi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 18:29

f-roman napsal/a:
Ochrana například netopýrů je ve své podstatě status na určité období "uzavřené oblasti" a to viz. text výše, je legitimní důvod k disable.


V tom pripade by mel byt v poradku i disable kesi, ktere jsou v lese. Zver v lese pres zimu taky potrebuje klid aby zimu prezila ve zdravi.

Daku napsal/a:

Dauthi napsal/a:
... taky jsem si pohraval s myslenkou napsat NA logy. ...


Doufám, že ne anonymně. To co mi nejvíc vadí je ta anonymita, to, že návrh na archív někdo nedokáře poslat do nickem, pod kterým ho lidi znají.


ja bych ty logy poslal pod svym nickem. nevidim duvod proc bych to mel delat odjinud ...
  • 0

#23 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 18:31

kapsa napsal/a:
Já hlavně porad nechapu, co k tomu některý lidi vede. Jasně, pokud nárazim na kes, která je opravdu dlouho disable a je vidět, ze na ni owner kašle, tak to chápu ale jinak mi to hlava nebere - zejména v případech, kde je vidět, ze se tam něco řeší, nebo třeba v případech fakt odlehlých zahraničních ke si.


Naprostý souhlas
  • 0

#24 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 18:37

Roman_Jaromer napsal/a:
IP adresy podobných pitomců bych zabanoval...
Bohužel toto tu bylo už min. před týdnem z jiného profilu:
http://www.geocachin...c8-19f8903e5529
(např.: http://coord.info/GL9Y4XBR)

Poté, co mě začalo dnes otravovat na výpravě spousta mailů s NA logy, napsal jsem schválně mail dotyčnému, zda to trochu nepřehání, chtít archivovat i ukradené keše, neaktivní třeba měsíc a skrývat se za anonymním nickem - samozřejmě neodpověděl...

Od té doby už stihl navrhnout k archivaci i několik mých ukradených keší či keší, které jsou disablované kvůli tomu, že jsou v podzemí a v zimě tam zimují netopýři!
Opravdu umělec...

I když co se týče honby za archivací disablovaných keší na zimu s tou nesouhlasím...


Psal jsem mu v podstatě to samé hned ze začátku, po prvních cca 10 sms, co mi píply... Ale vůbec si nedělám iluze, že by takový "frajer" co nemá koule ani na to, aby použil vlastní nick, vůbec na nějaké maily reagoval...

Ale myslím si, že v tomhle případě jenom docílil toho, že zaměstnal (v tomhle případě) Alexe Reviwera na hodně doulho :-(
  • 0

#25 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 18:41

Dauthi napsal/a:

f-roman napsal/a:
Ochrana například netopýrů je ve své podstatě status na určité období "uzavřené oblasti" a to viz. text výše, je legitimní důvod k disable.


V tom pripade by mel byt v poradku i disable kesi, ktere jsou v lese. Zver v lese pres zimu taky potrebuje klid aby zimu prezila ve zdravi.

To je celé velký omyl. Zvěř by rozhodně neměla mít klid. Nechte ji klid a hodně žrádla a dostanete ohromnou populaci slabé zvěře, ve které se jen budou šířit nemoce. Slabé kusy prostě nesmí zimu přežít, to je celé. Hlavně do této věci netahejte "humanismus".
  • 0

#26 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 19:05

sambar439 napsal/a: Ale myslím si, že v tomhle případě jenom docílil toho, že zaměstnal (v tomhle případě) Alexe Reviwera na hodně doulho :-(

No, muzes to trochu zkratit, jako owner můžeš smazat i NA log .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#27 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 19:16

kapsa napsal/a:
No, muzes to trochu zkratit, jako owner můžeš smazat i NA log .... ;)


To samozřejmě můžeš, jenže při zápisu se Needs Archived log zapíše i do reviewerovy databáze, a dostane se z ní pouze tím, když to odklikne reviewer. Je to taková ochrana proti ownerům, kteří nemají na své keše čas, ale nesnesou, aby v listingu nějaký NA log měli.
  • 0

#28 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 19:19

Náhodou, takovej NA log může bejt užitečná moc věc! Nedávno jsem hledala jako magor jednu keš, pak jsem doma koukla na logy a tam tři měsíce samý DNF, přičemž owner se ani neobtěžoval keš disablovat, natož zkontrolovat (přesto, že na profil byl nedávno přihlášenej). Klíďo tam tahal zbytečně další a další lidi, těch DNF tam bylo nejméně 25 a nějaký WN a NM k tomu. Dala jsem mu tam NA (jedinej za mou kačerskou kariéru :D) a do týdne byla nová krabka na místě :D!
  • 0

#29 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 19:25

[quote]Jacka_dominikanka napsal/a:
.../quote]

Tady je to trochu jiný případ. Někdo dal NA log na všechny disable kešky v okolí a ještě ke všemu anonymně. Asi někomu někdo zbořil bábovičku ;)
  • 0

#30 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 19:25

Jacka_dominikanka napsal/a: Náhodou, takovej NA log může bejt užitečná moc věc! Nedávno jsem hledala jako magor jednu keš, pak jsem doma koukla na logy a tam tři měsíce samý DNF, přičemž owner se ani neobtěžoval keš disablovat, natož zkontrolovat (přesto, že na profil byl nedávno přihlášenej). Klíďo tam tahal zbytečně další a další lidi, těch DNF tam bylo nejméně 25 a nějaký WN a NM k tomu. Dala jsem mu tam NA (jedinej za mou kačerskou kariéru :D) a do týdne byla nová krabka na místě :D!

Jo, v takovým případě je to bez diskuze na místě, o tom není pochyb.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#31 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 20:26

kapsa napsal/a:
Jo, v takovým případě je to bez diskuze na místě, o tom není pochyb.


Stejně jsem ráda, že ta keš byla obnovená a do toho archivu nešla :D .

On je poněkud problém i v tom, že NA je vlastně jedinej typ logu, kterej má uživatel k dispozici, pokud potřebuje revírníka upozornit, že na keši je nějakej problém. Když ho teda nechce otravovat mailem. Takže ho musí použít, i když si třeba vůbec nemyslí, že by keš měla jít do archivu, jen že by se situace měla řešit - např. ve výše zmíněném případě keš dočasně vypnout a zjistit, co owner dělá a proč nereaguje. Je blbý někomu zlikvidovat keš jen proto, že někdo šlohnul krabičku zrovna během jeho pobytu po úraze v nemocnici, ale je žádoucí, když teda nemůže owner keš disablovat sám, aby to revírník udělal za něj, aby lidi neztráceli čas hledáním něčeho, co tam není. Poslat keš do archivu může klidně až za pár měsíců, pokud se situace do tý doby nespraví. Takže bych vítala třeba možnost logu typu "Needs maintenance s upozorněním revírníka" nebo "Needs disable" nebo tak něco.
  • 0

#32 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2012 - 21:37

Ono je to těžké, s tím zimním zamykáním :-( Loni mi odešly 3 krabičky na zimní hrabavce, ale pár kaček na novou Lock&Lock nikdo neposlal :-( Když platil zvyk, že kdo krabičku poničil, tak ji taky opravil, tak to tolik nevadilo .....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#33 Dauthi

Dauthi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 11:37

Na RW foru Alex napsal, ze na provokace nebude reagovat. Kdyby radsi vysvetlil proc cast owneru sikanuje nucenym enablovanim a cast nechava byt. Rad bych od nej slysel nejakou reakci. Pokud nezareaguje tak ho budu muset "vyprovokovat" stejnym zpusobem jako ten nestastnik co nam zaspamoval maily vcera ...
  • 0

#34 cz_bew

cz_bew

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 13:55

Dauthi napsal/a:
Na RW foru Alex napsal, ze na provokace nebude reagovat. Kdyby radsi vysvetlil proc cast owneru sikanuje nucenym enablovanim a cast nechava byt. Rad bych od nej slysel nejakou reakci. Pokud nezareaguje tak ho budu muset "vyprovokovat" stejnym zpusobem jako ten nestastnik co nam zaspamoval maily vcera ...


Pro zacatek by mohlo stacit aby jsi se vyprovokoval k aktivite jejimz dusledkem bude prolinkovani profilu na gc.com z Tveho profilu tady na gc.cz. Takhle jsi uplne stejny anonym jako ti na ktere ukazujes prstem.
  • 0

#35 lubbez

lubbez

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 527 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 14:26

Minulej týden jsem poslal taky pár kešech na zimní spánek. Ono taky na pískovcové věže v zimě je trochu mimo pravidla CHKO. U ostatních, které nejdou v tom množství sněhu najít je ATRIBUT že za sněhu ne, ale to v zásadě nikoho nezajímá. Klika je, že u nás vládne Temný pán a ten ví "vo co go". Hezké vánoce Vám všem přeje digit_gps
  • 0
Kde je vůle, tam je cesta.
Udělátka na kešky, GEO díly: www.geotools.cz

#36 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 16:30

Dauthi: mě by spíš zajímalo, kde bereš jistotu, že Alex někomu nadržuje. Vykřiknout pomluvu umí každý pitomec a když je pitomců víc, tak se z toho najednou stane pravda :-/
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#37 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 17:31

Dauthi napsal/a:
Na RW foru Alex napsal, ze na provokace nebude reagovat. Kdyby radsi vysvetlil proc cast owneru sikanuje nucenym enablovanim a cast nechava byt. Rad bych od nej slysel nejakou reakci. Pokud nezareaguje tak ho budu muset "vyprovokovat" stejnym zpusobem jako ten nestastnik co nam zaspamoval maily vcera ...


Tak to je s prominutím pěkný blábol.
  • 0

#38 Dauthi

Dauthi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 18:08

sovidoupe napsal/a:
Dauthi: mě by spíš zajímalo, kde bereš jistotu, že Alex někomu nadržuje. Vykřiknout pomluvu umí každý pitomec a když je pitomců víc, tak se z toho najednou stane pravda :-/


stacilo sledovat kesky, ktere se disablovali na zimu. nekde problem byl a nekde ne ...
  • 0

#39 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 18:17

Dauthi napsal/a:

sovidoupe napsal/a:
Dauthi: mě by spíš zajímalo, kde bereš jistotu, že Alex někomu nadržuje. Vykřiknout pomluvu umí každý pitomec a když je pitomců víc, tak se z toho najednou stane pravda :-/


stacilo sledovat kesky, ktere se disablovali na zimu. nekde problem byl a nekde ne ...


To právě nestačí. Nebo jsi jasnovidec a dokážeš číst emaily, které posílá Alex autorům keší? Klobouk dolů, jestli to umíš.

Archiv dal jen těm, kde chyběl důvod k disable a byl to jen autorův pokus o vlastní pravidla a neochotu ke spolupráci s RW.
  • 0

#40 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 19:00

Dauthi napsal/a:

sovidoupe napsal/a:
Dauthi: mě by spíš zajímalo, kde bereš jistotu, že Alex někomu nadržuje. Vykřiknout pomluvu umí každý pitomec a když je pitomců víc, tak se z toho najednou stane pravda :-/


stacilo sledovat kesky, ktere se disablovali na zimu. nekde problem byl a nekde ne ...


To právě nestačí. Nebo jsi jasnovidec a dokážeš číst emaily, které posílá Alex autorům keší? Klobouk dolů, jestli to umíš.

Archiv dal jen těm, kde chyběl důvod k disable a byl to jen autorův pokus o vlastní pravidla a neochotu ke spolupráci s RW.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama