Přejít na obsah


Fotka

Povzdech


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
140 odpovědí na toto téma

#41 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 19:02

sovidoupe napsal/a: Dauthi: mě by spíš zajímalo, kde bereš jistotu, že Alex někomu nadržuje. Vykřiknout pomluvu umí každý pitomec a když je pitomců víc, tak se z toho najednou stane pravda :-/

Presne tak, stokrat opakovana lez se stava pravdou, moje oblibene prislovi. ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#42 Limiladsfamily

Limiladsfamily

    Limilad

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)
  • LocationLiberec

Publikováno 23 prosinec 2012 - 19:11

Možná nemám dojem, že Alex někomu nadržuje, ale rozhodně je nedůsledný. Jenže napsat sem příklady, tak ty keše pošlu taky do archívu a to nechci. A nemusím vidět do komunikace owner Alex. Znám keše diseable na zimu v jeho dikci, kde je to úplně zbytečné a nic se neděje - naštestí. Pak se ale nejde divit, že se někdo bude cítit ukřivděný.
  • 0

#43 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 19:49

On taky ma reviewer jinou praci nez projizde disable kese a zjistovat duvod disablu. Od toho jsou NA logy - upozorneni reviewra na problem.
  • 0

#44 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 22:35

Limiladsfamily napsal/a:
Možná nemám dojem, že Alex někomu nadržuje, ale rozhodně je nedůsledný. Jenže napsat sem příklady, tak ty keše pošlu taky do archívu a to nechci. A nemusím vidět do komunikace owner Alex. Znám keše diseable na zimu v jeho dikci, kde je to úplně zbytečné a nic se neděje - naštestí. Pak se ale nejde divit, že se někdo bude cítit ukřivděný.

A proč máš pocit, že je odnášení krabic na zimu správné?
Na jednu stranu je tedy bohužel fakt, že bezohledných lidí se ke kěším dostává čím dál víc, ale přesto to není omluva na odnesení krabice.

Uvědom si hlavně, že Alex není ten, který problém vytvořil. On ho jen z pozice revírníka musí řešit. Problém vznikl na základě stížností kačerů, a to stížností oprávněných.

Sice nepatřím k aktivním stěžovatelům, ale rozhodně s nimy souhlasím, téhle módě je třeba udělat konec. A jestli kvůli tomu přestanou vznikat serie v lese, tak to snad nikomu na zdejším pokryteckém fóru vadit nemůže :-)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#45 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 22:47

sovidoupe napsal/a:
Uvědom si hlavně, že Alex není ten, který problém vytvořil. On ho jen z pozice revírníka musí řešit. Problém vznikl na základě stížností kačerů, a to stížností oprávněných.

Sice nepatřím k aktivním stěžovatelům, ale rozhodně s nimy souhlasím, téhle módě je třeba udělat konec. A jestli kvůli tomu přestanou vznikat serie v lese, tak to snad nikomu na zdejším pokryteckém fóru vadit nemůže :-)


Doufám, že až sem, na jaře napíšu, kolik krabiček zařvalo na zimní hrabavce, tak někdo pošle nové krabičky.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#46 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2012 - 22:53

kolombo napsal/a:

sovidoupe napsal/a:
Uvědom si hlavně, že Alex není ten, který problém vytvořil. On ho jen z pozice revírníka musí řešit. Problém vznikl na základě stížností kačerů, a to stížností oprávněných.

Sice nepatřím k aktivním stěžovatelům, ale rozhodně s nimy souhlasím, téhle módě je třeba udělat konec. A jestli kvůli tomu přestanou vznikat serie v lese, tak to snad nikomu na zdejším pokryteckém fóru vadit nemůže :-)


Doufám, že až sem, na jaře napíšu, kolik krabiček zařvalo na zimní hrabavce, tak někdo pošle nové krabičky.


Jo to chápu, ale o tom jsem psal v prvním odstavci, který jsi vynechal z citátu. Tohle ale přeci není problém až letošní zimy ne?
Mělo by platit, že krabici, kterou rozbiju, nahradím.
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#47 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 0:17

no tak já to napíšu i sem

všichni o tom mluví, ale nikdo neví, o co jde...klasika. Je rozdíl mezi osamocenou keší pověšenou 5 m od silnice na stromě, kde prostě NENÍ žádný nutný rozumný důvod, aby se na zimu uklízela, a mezi velkou lesní serií podpařezovek, nebo keší v jeskyních a podzemí, kde ten důvod vypnutí na zimu je (třeba netopýři). To se zase letos rozmáhá blbá móda odnášení keší na zimů domů za pec :( A co kdyby to udělali všichni?
Jeden příklad "násilné" archivace; jestli se rvw divíte, já ani ne GC3P5H9


  • 0

#48 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 0:26

dr.vota napsal/a:
no tak já to napíšu i sem

všichni o tom mluví, ale nikdo neví, o co jde...klasika. Je rozdíl mezi osamocenou keší pověšenou 5 m od silnice na stromě, kde prostě NENÍ žádný nutný rozumný důvod, aby se na zimu uklízela, a mezi velkou lesní serií podpařezovek, nebo keší v jeskyních a podzemí, kde ten důvod vypnutí na zimu je (třeba netopýři). To se zase letos rozmáhá blbá móda odnášení keší na zimů domů za pec :( A co kdyby to udělali všichni?
Jeden příklad "násilné" archivace; jestli se rvw divíte, já ani ne GC3P5H9


+1
  • 0

#49 CreAtive_34

CreAtive_34

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 1:19

Když se tu tak vášnivě řeší uklízení kešek na zimu, také jsem jednu svojí disabloval kvůli zimě... A proč? Protože když jsem šel kolem a viděl tu ve sněhu vyšlapanou dálnici a vyhrabanou díru, bylo mi jasný, že takhle by tam ta keška asi moc dlouho nevydržela... Holt když kačeři nepřemýšlí...
  • 0
Garmin eTrex 30 (trackovatelný :D ) + Topo 2013 PRO
HTC Radar + Maaloo geocaching + Geopoint
Pokud by někdo měl zájem, mohu poskytnout lepší češtinu pro eTrex 30, kterou se snažím vytvořit (lepší překlad některých věcí).

#50 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 1:26

CreAtive_34 napsal/a:
Když se tu tak vášnivě řeší uklízení kešek na zimu, také jsem jednu svojí disabloval kvůli zimě... A proč? Protože když jsem šel kolem a viděl tu ve sněhu vyšlapanou dálnici a vyhrabanou díru, bylo mi jasný, že takhle by tam ta keška asi moc dlouho nevydržela... Holt když kačeři nepřemýšlí...

ano, přesně - když kačeři nepřemýšlí, kde si můžou dovolit založit keš, aby něco vydržela...i v zimě... GC3XNDK
  • 0

#51 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 1:34

dr.vota napsal/a:

CreAtive_34 napsal/a:
Když se tu tak vášnivě řeší uklízení kešek na zimu, také jsem jednu svojí disabloval kvůli zimě... A proč? Protože když jsem šel kolem a viděl tu ve sněhu vyšlapanou dálnici a vyhrabanou díru, bylo mi jasný, že takhle by tam ta keška asi moc dlouho nevydržela... Holt když kačeři nepřemýšlí...

ano, přesně - když kačeři nepřemýšlí, kde si můžou dovolit založit keš, aby něco vydržela...i v zimě... GC3XNDK

To jsem zvědav, kdy se tam objeví NA log...
  • 0

#52 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 7:14

Tam, kde je 1/3 roku sníh, což se v zimě stává je vhodné zakládat kešky v zimě (nebo si zimu alespoň představit), pak není nutné se obávat nevhodných geodálnic, poškození při vyhrabávání a netřeba zbytečně na zimu disable. A co při pořádné oblevě, to zase na chvíli enable? Přejeme hezké a klidné svátky!
  • 0

#53 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 9:18

Já mám u své keše atribut přeškrtnuté vločky a kačeři tam v zimě nechodí. Ono je to mimo silnici, takže tam moc nechodí ani v létě...
  • 0

#54 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 10:46

sovidoupe napsal/a:
Jo to chápu, ale o tom jsem psal v prvním odstavci, který jsi vynechal z citátu. Tohle ale přeci není problém až letošní zimy ne?
Mělo by platit, že krabici, kterou rozbiju, nahradím.


To bohužel neplatí :-(

Spíše Ti tam jeden z deseti napíše NM, ať tam fofrem běžíš s tím něco udělat. Ostatní stav keše nezajímá a v klidu sí logují to svoje TFTC ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#55 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 13:24

kolombo napsal/a:

sovidoupe napsal/a:
Uvědom si hlavně, že Alex není ten, který problém vytvořil. On ho jen z pozice revírníka musí řešit. Problém vznikl na základě stížností kačerů, a to stížností oprávněných.

Sice nepatřím k aktivním stěžovatelům, ale rozhodně s nimy souhlasím, téhle módě je třeba udělat konec. A jestli kvůli tomu přestanou vznikat serie v lese, tak to snad nikomu na zdejším pokryteckém fóru vadit nemůže :-)


Doufám, že až sem, na jaře napíšu, kolik krabiček zařvalo na zimní hrabavce, tak někdo pošle nové krabičky.


Kolombo, pokud se ti nikdo na jaře neozve, dej mi vědět, 1.3.2013 posílám jednu vousatou sérii (no PWT!) do archívu, takže zbude cca 10 luxusních L&L škatulí, které ti rád věnuji. Jsou jako nové!!!
  • 0
Vložený obrázek

#56 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 14:02

dr.vota napsal/a:
... když kačeři nepřemýšlí, kde si můžou dovolit založit keš, aby něco vydržela...i v zimě...

Ono 99 % ownerů nepřemýšlí ani o tom, jak bude jejich keš vypadat po dešti. Anebo asi předpokládají, že s sebou budou kačeři tahat gumové rukavice. Pak se ještě rozčilují, že jim člověk nenapíše děkovný log za to, že si ušpinil ruce od smradlavého poloschnilého igeliťáku, když rozbaloval jejich "krásnou" kešku. Chtít po nich, aby vzali v úvahu předpoklad změny ročního období, je čirá utopie. :@
  • 0

#57 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 14:27

balit kese do igelitu je nanic!!! hnus velebnosti :(
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#58 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 14:53

Ono když se dá do atributů přeškrtnutá vločka, tak se najde stejně pár blbů co musí stůj co stůj v několika desítkách centimetrů dolovat keš a zničit úkryt. Neuvědomují si, že něco ničí a pak ještě držkují když má owner námitky. Pěkné je když dáte keš na stezku kde chodí lidi a nikdo neví, že když stoupne na kámen je pod ním keš, ale když to takovýto idiot rozreje a s tím kamenem pohne je to poznat, kámen již nesedí na původním uložení a vaklá se. To i mudlovi co tam chodí skoro denně dojde, že tam něco asi je... Jediné řešení toho je disable a keš odnést na dobu nezbytně nutnou.
  • 0
Vložený obrázek

#59 CreAtive_34

CreAtive_34

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 15:02

Děkuji Hamerinski, že to napsal za mě. Ale v místní ortodoxní komunitě zjevně nemá cenu tohle vysvětlovat, nebo ještě se toho prásknutí a NA od vás opravdu dočkám... To zveřejnění mojí kešky a narážky na NA mi přijde jako brečení a kopance dítěte, kterému někdo ve školce vzal kostičky... Howg, šťastný a veselý i vám.
  • 0
Garmin eTrex 30 (trackovatelný :D ) + Topo 2013 PRO
HTC Radar + Maaloo geocaching + Geopoint
Pokud by někdo měl zájem, mohu poskytnout lepší češtinu pro eTrex 30, kterou se snažím vytvořit (lepší překlad některých věcí).

#60 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 15:30

Hamerinski napsal/a:
Ono když se dá do atributů přeškrtnutá vločka, tak se najde stejně pár blbů co musí stůj co stůj v několika desítkách centimetrů dolovat keš a zničit úkryt. Neuvědomují si, že něco ničí a pak ještě držkují když má owner námitky. Pěkné je když dáte keš na stezku kde chodí lidi a nikdo neví, že když stoupne na kámen je pod ním keš, ale když to takovýto idiot rozreje a s tím kamenem pohne je to poznat, kámen již nesedí na původním uložení a vaklá se. To i mudlovi co tam chodí skoro denně dojde, že tam něco asi je... Jediné řešení toho je disable a keš odnést na dobu nezbytně nutnou.


A co takhle tu keš umístit tak, aby se nemuselo nikde hrabat? ;-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama