Přejít na obsah


Fotka

poznejmisto.cz


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1191 odpovědí na toto téma

#41 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 9:55

Tiskar94 napsal/a:
Hmm, kéž bych taky mohl napočítat ty co mi chyběj na prstech jedný ruky :D. Nevím ani tu stovku, a to prosím pěkně to je obtížnost 1!
A koukám, jak jsem se z toho šestého místa krásně dopropadal na čtrnácté.

2ks jsem upnul třeba povylezeš :)
  • 0

#42 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 10:01

Tak to mě se nejvíc kouřilo z mozkovejch zavitů při hádání fotek 12, 24 a 76. O 12ce a 24ce se mi v noci i zdálo,takze jsem se hóóne brzy nad ránem probouzel a musel opět sedat k PC, protože mi to v hlavě furt šrotovalo. O tom ale tahle hra přeci je.
  • 0
bobasso

#43 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 10:03

JJ 12 a 24 :D Přesně tydle dvě mě při prvním procházení webu zůstaly...
  • 0
Užívej života...

#44 blackwine

blackwine

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 10:14

no kdyby jenom 12 a 24, mě trápí i 23 a 25... ale hra je to zatím zábavná, uvidíme jak se bude dál rozvíjet
  • 0

#45 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 11:49

Jééé, to je přesně pro mě - poznávání podle fotek :) Poznal jsem něco málo přes polovinu, ale to jsou jen místa, která jsem sám poznal - když nevím, negooglím. A na 101 se mi povedlo i FTG ! :D Určitě do fondu taky nějakými fotkami přispěju. Hra se mi moc líbí, jediné, co mě párkrát naštvalo bylo, když se při posouvání po mapě místo označilo jako tip - co kdyby se tipovaná pozice ještě nějak potvrzovala, aby se kliknutí do mapy (kvůli posunutí výřezu mapy) odlišilo do kliknutí do mapy (označení tipovaného místa)?
  • 0

#46 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 12:01

Koukám, že se mi tam objevilo několik míst z okolí, dík :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#47 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 13:25

Viburnus: To by třeba u 102 pak byl opravdu vopruz. Takhle je to ideální. Jinak mi zbývají jen čtyři: 12,16,24 a 67. A už fakt nevim jak dál :-D
  • 0

#48 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 14:19

Robbisek: No jo, zdá se že i u hádání fotek záleží na tom, jak si to kdo hraje: já když nevim, tak prostě nehádám. Někdo jiný si v mapě najde Milíře a pak kliká co 50 metrů po celym kopci, jen aby se mu zazelenalo (i když po určitém počtu pokusů se zazelená už bez bodu). Už to pak sice není hádání, ale chrlení, taková virtuální rojnice, ale to záleží jen na tom, jak si kdo chce hrát. Takže pro část hadačů by to bylo ideální s potvrzováním a neztrácením bodovaných pokusů omylem -k tomu se kloním já- a jiné části hráčů nevadí, když se jim při přibližování k rotundě započte kliknutí doprostřed řeky. O třetí části hadačů, kterým je to u pihele, nemluvě :) Jen tu na výzvu autorů nadhazuji návrh a je jen na nich, jestli je osloví.
  • 0

#49 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 14:27

Viburnus napsal/a:
i když po určitém počtu pokusů se zazelená už bez bodu
(...)
neztrácením bodovaných pokusů omylem


To je blbost :)

EDIT: cituji provozovatele

každé uhodnutí je bodované
je jedno, jestli to člověk uhodne napoprvé nebo po milionu kliků


  • 0
Užívej života...

#50 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 14:34

puczmeloun: Ne, to je ze včerejška. Než jsem se v Plzni popral se správným oddálením ptačího pohledu a několika ukliknutími, zazelenal se nápis "Správně" a pod tím malým písmem text (přibližného znění): "získáváš 0 bodů, tohle už nebylo hádání..." EDIT: i když je fakt, že ve svém přehledu uhádnutých teď nemám tu 0 nikde, tak možná ten textík neodpovídal skutečnosti, ale na každý pád se tam objevil - z toho jsem pak vycházel i při svém návrhu. Jestliže se to tak tedy nepočítá, nemá ten můj návrh samozřejmě smysl :)
  • 0

#51 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 14:42

Viburnus napsal/a:
puczmeloun: Ne, to je ze včerejška. Než jsem se v Plzni popral se správným oddálením ptačího pohledu a několika ukliknutími, zazelenal se nápis "Správně" a pod tím malým písmem text (přibližného znění): "získáváš 0 bodů, tohle už nebylo hádání..."


Ale prdlajs - to je jen tím, že systém je mnohdy pomalejší než tvoje klikání a může se stát, že už jsi místo nalezl (tedy klikl na něj) ale než ti to stačil systém oznámit, ty už jsi klikl mimo zprávnou zónu. Pak se opravdu může tohle hlášení zobrazit, ale jako:

Správně
0 bodů - tohle jste už uhodli :)


  • 0
Užívej života...

#52 blackwine

blackwine

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 14:47

Viburnus: tahle hláška se mi už taky objevila, ale bod jsem za to pak dostal. Ale bylo to už po druhém kliknutí na předpokládané místo. Takže chyba je možná v té hlášce, ne v opakovaném nebo nepřesném klikání. edit: tak puczmeloun byl s odpovědí rychlejší :-)
  • 0

#53 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 14:49

(viz edit mého předchozího příspěvku) ... pane mluvčí, vím co jsem viděl a zaujala mě právě ta ironická formulace, jinak bych to neřešil. Ale vzal to ďas, evidentně je to už pryč a tedy i fuk :)
  • 0

#54 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 15:04

Nojo, jenže když to víš a nedá se trefit místo záběru, tak je to ještě horší :-( Ten Milíř nemám, vím, kde to je,a le trefit na tom plochém kopci to správné místo ... Když je to z dálky, nebo tak, že není místo focení jednoznačné .....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#55 Poznejmisto.cz

Poznejmisto.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 15:28

Viburnus napsal/a:
(viz edit mého předchozího příspěvku)

... pane mluvčí, vím co jsem viděl a zaujala mě právě ta ironická formulace, jinak bych to neřešil. Ale vzal to ďas, evidentně je to už pryč a tedy i fuk :)

Dvakrát jsem to kontroloval, kýženou hlášku tam opravdu nemáme (a ani jsme nikdy neměli), 0 bodů se získává pouze za opětovné (tzn. druhé a další) uhodnutí a hlásí to pouze

0 bodů - tohle jste už uhodli :)

jak psal Puczmeloun.
  • 0

#56 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 15:37

Hm, tak to je podivné. A teď jak zjistit, jestli se mi zdála ta hláška nebo jestli se mi zdá tahle diskuze? :o :D Sním či bdím?! Omlouvám se tedy za (auto)mystifikaci a dík za trpělivé vysvětlování :)
  • 0

#57 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 15:47

To zazoomování je otázkou sekundy, to mi nevadí. Pár dní jsem se tam nedíval a jak hluboko jsem se propadl. No, aspoň pár fotek jsem dal a o pár míst jsem si zas polepšil.
  • 0

#58 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 15:55

Viburnus: Vidíš, a já to beru tak, že vím, kde místo je (třeba případ zrovna těch Milířů, které jsem nazoomoval přesně hned napoprvé) a tak na něj kliknu. Nicméně na Google fotomapách je v neosídlených oblastech takové rozlišení, že tam takovou cedulku absolutně nemáš šanci trefit (porovnej s mapy.cz). Možná když tam budeš zrovna stát a ne vzpomínat, "jak to tam vypadalo loni v létě" a kde ta cedulka byla. Takže tohle jsem trefil na 3. pokus - a kdybych to měl pokaždé potvrzovat, tak by mi takový web přišel natolik uživatelsky nepřívětivý, že bych ho zas rychle opustil :-) Takže v tomhle stojím za autory webu. Toť můj názor, za kterým si stojím :-) HOWGH! (Tento názor platí POUZE pro stávající systém - tj. neomezený počet pokusů a rovné bodování.) P.S. A nejen u Milířů...
  • 0

#59 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 20:20

Tak na pomíjivou chvíli mám uhádlou celou galerii 106 fotek. Dlouho mi tam zela neuhádnutá 22 a 78. I ty už konečně objeveny. Hurá. Z posledních fotek mě zaujalo hledání 101 a 102. Nevím ale proč a dost mě to překvapuje, že mapy na serveru google - satelitní mapy jsou dost nepodobné té satelitní mapě google na poznejmísto. Při hledání osamělých skal je to opravdu dřina něco najít. Tak to jen malý poznatek. Jinak paráda.
  • 0
bobasso

#60 Zilog

Zilog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 20:26

Je to parádní, hraju to půl hodiny a mám zatím 9 fotek Ale Staroměstskou mosteckou věž mi to nechce uznat, pořád že špatně, špatně, přitom to je dobře.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama