Přejít na obsah


Fotka

poznejmisto.cz


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1191 odpovědí na toto téma

#1181 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 541 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 12:40

Vozík je peklo... správný přívlastek snad mám, ale nic z toho... hrůza děs běs Edit: Postěžuju si a za dvě minuty je vozík na světě :D
  • 0

#1182 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 12:57

Tak konečně všechny resty nalezeny a zase mne na chvíli hřeje prvá pozice. Dnes u toho sedím v tahu od druhé hodiny ranní.:P Teda ta #0310 je taky pěkná kulišárna a to jsem tam kdysi byl na dovolené. Bohužel si tehdy nic má hlava nezapamatovala.:(
  • 0
bobasso

#1183 sarkacz

sarkacz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 14:00

Tak restík #194 padnul po zhlédnutí jednoho dílu Tajemství rodu...:D
  • 0

#1184 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 17:24

jezevcik napsal/a:

Columbovsukni napsal/a:
Jééééééééééééé, já tu sviňu 345 mááááááám!!!! To byl fofr!!!! :-)


Jééééééééééééé, já tu sviňu 345taky mááááááám!!!! Taky to byl nečekaný fofr!!!! :-)
Dík za inspiraci!


aha, takže do gůdlu zadat "sviňa"? že mně to hned nenapadlo.... :-)
  • 0

#1185 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 17:27

bobasso napsal/a:
Hurá, konečně jeden óbrveliký rest odmáznut. Fotka#309. Čím složitější hledání, tím pak větší radost na konci a překvapení z toho, jak krásná místa napohled máme v té naší malé vlasti. Nebudu prozrazovat na jakých stránkách jsem tu fotku našel, ale chvílemi jsem měl pocit, že mám dvojité vidění a začal jsem v tom mít ňákej chaos. :)
Dotyčné stránky přímo ujížděj na tomhle záběru:D, což vůbec ale není ke škodě. Jinak jsou celkově moc hezké. Doslova pastva pro oči turistovy. Majiteli snímku #0309 velký dík. Nádhera.
....a nyní ještě objevit druhý zásek #0310.


Za málo :-) Asi tuším, jaké stránky máš na mysli....ale stejně bych si svůj tip ověřil. Případné SZ se nebráním :-)
  • 0

#1186 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 17:57

FISATA napsal/a:

bobasso napsal/a:
Hurá, konečně jeden óbrveliký rest odmáznut. Fotka#309. Čím složitější hledání, tím pak větší radost na konci a překvapení z toho, jak krásná místa napohled máme v té naší malé vlasti. Nebudu prozrazovat na jakých stránkách jsem tu fotku našel, ale chvílemi jsem měl pocit, že mám dvojité vidění a začal jsem v tom mít ňákej chaos. :)
Dotyčné stránky přímo ujížděj na tomhle záběru:D, což vůbec ale není ke škodě. Jinak jsou celkově moc hezké. Doslova pastva pro oči turistovy. Majiteli snímku #0309 velký dík. Nádhera.
....a nyní ještě objevit druhý zásek #0310.


Za málo :-) Asi tuším, jaké stránky máš na mysli....ale stejně bych si svůj tip ověřil. Případné SZ se nebráním :-)

SZ právě odeslána. :)
  • 0
bobasso

#1187 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 20:49

Uf, tak jsem zdolala resty - myslela jsem si, podle toho, co se tu psalo, že 345 mi dá zabrat a našla jsem to za chvíli, na rozdíl od 335, která mi dala parádně zabrat. Naštěstí v okamžiku, kdy jsem správně pojmenovala stavbu, byla záhada vyjasněna. A to stačilo zadat jen jedno slovo.:) Tak teď už se těším na další várku fotek.:P
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#1188 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 23:20

Tak 345 zase tak tezka neni. Logickou uvahou jsem se k ni dopracoval do 5 minut ale pak jsem to 15 minut hledal na mape. :| Hamba mi! Zato 335, 6 jsou pro mne orisek. Asi si je necham na dlouhe zimni vecery.. :-)
  • 0

#1189 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2013 - 18:52

#350 to byl mazec. :D Náhodou jsem na ni natrefil hned po publikaci. Základní lokalita byla jasná, tak jsem na ni v mapě najel a náhodou na první kliknutí do mapy jsem se trefil. No, není to úplně jako první ve Sportce, ale potěší to. :) A hlavně sem píšu nějakou větu, aby se nám vlákno nepropadlo do zapomnění... ;)
  • 0

#1190 JolaLuba

JolaLuba

    JolaLuba

  • Members
  • PipPipPip
  • 914 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2013 - 18:59

huráá, konečně pokořena 335 !! Hodně pomohly zdejší náznaky ;)
  • 0

#1191 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 579 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2013 - 22:55

Prosím, kdo má nějaké bližší info o té barabizně na obrázku 275? Doklikáno to mám, ale netuším, co to je a docela by mě to zajímalo... Mohla bych dostat info do SZ? :)
  • 0

#1192 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 0:34

venca68 napsal/a:
#350 to byl mazec. :D Náhodou jsem na ni natrefil hned po publikaci. Základní lokalita byla jasná, tak jsem na ni v mapě najel a náhodou na první kliknutí do mapy jsem se trefil. No, není to úplně jako první ve Sportce, ale potěší to. :)

A hlavně sem píšu nějakou větu, aby se nám vlákno nepropadlo do zapomnění... ;)

Přesně takhle jsem dal 352. Chvilku jsem na fotku čumněl a pak jsem šel intuitivně rovnou do mapy a na první dobrou byla moje. U 350 jsem sice šel taky rovnou do mapy ale vystřílel jsem tak 8 - 10 kliků. A máš pravdu. Když se fotka povede na první klik, má člověk nejmíň stejně dobrej pocit jako když Rocky vyběhl to schodiště.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama