Přejít na obsah


Fotka

Logování nálezů z GG přes API?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 17:43

Marně se snažím najít nějaký skriptík pro GG, kde bych mohl logovat přímo z GG tak jak je to v GSAKu. Nebo poradíte jak na to poslat log na seznam keší v GG? Díky za radu.
  • 0

#2 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:20

Způsob, který používám já, nevyužívá GC.API, ale na větší množství nálezů mi vyhovuje. Loguji často mimo internetové připojení v GeoGetu do poznámky k jednotlivým keším. Následně exportuji fieldnotes, kde je ona poznámka zahrnuta. Následně nahraji soubor fieldnotes na gc.com a gcLogger za mě vše odešle automaticky.
  • 0

#3 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 18:28

Na logovatku uz se delsi dobu pracuje, jenze si to stvoritel tak nejak nechtene smazal, takze zacina odznaova :D
  • 0

#4 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 19:55

Na řešení se opravdu pracuje, ale jak napsala petulinka1, záhadně sem si smazal celej datadir... a to jsem ještě nepoužíval git... :/
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#5 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 20:21

sobikovi napsal/a:
Marně se snažím najít nějaký skriptík pro GG, kde bych mohl logovat přímo z GG tak jak je to v GSAKu. Nebo poradíte jak na to poslat log na seznam keší v GG? Díky za radu.

Dobrej čas na vytvoření dalšího logovacího skriptu...:o

Už se "těším" na věty typu:
Omlouvam se, zblbnul mi scirpt v GeoGetu a omylem se zalogoval cely muj seznam. :(



  • 0

#6 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 20:30

kire: myslim, ze zrovna tohle to umet nebude (az tak automaticky by to bylo prilis...)
  • 0

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2013 - 23:04

Geoget toto prs API jeste nedela. Rikam 'jeste', protoze az zase dostanu chut pro souboj s byrokracii, tak se na rozsirovani funkcnosti timto smerem vrhnu. Na druhou stranu se cim dal tim vic zamyslim nad tim, aby to nebylo zneuzitelne k pitomostem, ktere se tu posledni dobou objevuji.
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 12:33

Souhlasím s tím, že takový skript je potenciálně nebezpečný, ale na druhou stranu se čas od času hodí... Muselo by se to dobře vymyslet, aby se nemohl někdo následně vymlouvat, že to poslalo "automaticky" atp. No nic, tak se svojí akcí ještě vyčkám nebo najdu jiný způsob rozeslání tedy GSAK.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama