Přejít na obsah


Fotka

nový Garmin 2013


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
190 odpovědí na toto téma

#21 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2013 - 19:09

Podle toho co mají napsáno, co budou vystavovat na CES, tak pro nás asi nic nového...:(
  • 0

#22 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2013 - 20:23

Mě osobně by se líbilo něco jako Montana ale s lepším displejem a taky s wigem. Pokud to ale Garmin myslí s nepodporou wiga fakt vážně, tak mě fakt fest naštvou. Někde jsem ale slyšel, ze to wigo je nahrané i v Montaně, jen je SW zablokované ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#23 cz7pka

cz7pka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2013 - 22:12

Já bych uvítal aby se do navigace dali stahovat keše tak jednoduše, jak do mobilu. To znamená, aby mělo alespoň wifi. Ale mám obavu že se tohoto luxusu nikdy nedočkáme.
  • 0

#24 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 1:07

Byl jsem velký zastánce turistické GPS Garmin oproti smartfounům. Nicméně jsem musel přehodnotit tento postoj poté, co jsem před vánoci pořídil Galaxy Note II. Byl to asi trošku omyl a na geokešing to moc vhodné není, ale když jsem vzal později do ruky svůj O450, tak jsem měl pocit, že je polámaný. Dotykáč reagoval pomalu, nepřesně nebo vůbec. Nevím s čím přijde Garmin, ale vím, že to bude mít setsakramensky těžké. Mapy nemá a HW je kdesi jinde. Asi bude chytat druhý dech tak, jako Nokia v mobilech. Odolávat Samsungu a Googlu v technologickém náskoku půjde jen do té doby, dokud si i ostatní neosáhnou smarťáky. V geokešingu je samotná gps málo a pouhý foťák s mizernými vlastnostmi za několik tisíc?? Montana byl úkrok stranou a pochybuji, že něco zachrání. Novinky bych čekal od Samsungu v podobě čehosi ve velikosti a parametrech G SII s odolností Oregonu. Já zatím pojedu postaru, jen musím vyřešit vhodný futrál na ten můj NII, abych se o něj nemusel bát.
  • 0

#25 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 2:23

XiXi_team napsal/a:
Něco asi bude ...


Jo jo, Oregon 600, případně i Oregon 650 ;)
Zatím mne z těch jejich specifikací zaujal pouze bluetooth a konečně vylepšená správa trasových bodů...
Jinak tedy žádný extra pokrok se nekoná :|
  • 0

#26 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 377 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 6:01

Me na nem napriklad zaujalo, ze uz konecne nema omezeni na pocet kesi. A dobijeni z USB se taky hodi. V kombinaci s moznosti pouzit tuzkovky je to idealni.
  • 0

#27 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 7:32

Noo, O600/650 potěšil. Ještě by mohli zveřejnit GPSMAP 65, ať je nad čím dumat ;) Ať už to je na pultech.
  • 0

#28 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 8:06

Samaell napsal/a:
Me na nem napriklad zaujalo, ze uz konecne nema omezeni na pocet kesi. A dobijeni z USB se taky hodi. V kombinaci s moznosti pouzit tuzkovky je to idealni.


No jo, podle popis zadne omezeni na pocty niceho neni, ale kdyz si dam porovnani nekolika pristroju, omezeni jsou 4000 WP, 200 tras. Takze kdo vi, jaka je skutecnost.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#29 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 377 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 8:19

gord: ano 4000WP, ale je tam nasledujici text: No more picking, choosing and planning, just download them all. The Oregon 600 can hold an unlimited number of geocaches. Not just one thousand, not just one million. Unlimited. Edit: garmin odlisuje kesky a WP. Stary oregon co mam ma 5000 kesi a 1000 WP
  • 0

#30 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 8:48

Me by zajimalo, jak to maji poresene, jestli si vubec dovedou predstavit, ze tam fakt jsou lidi schopni nahrat celou CR :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#31 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 8:51

Jak celou CR? Ted pojedeme autem do Anglie ale nevim presne kudy --> potrebuji cele Nemecko, Holandsko, Belgii a Francii. No a ta Anglie by se taky hodila ;o)
  • 0

#32 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 9:00

No, když každá keš má tak 1-4 waypointy, tak to stejně nepůjde. Protože multina bez stagí je na nic. Jedině to dělat jako teď, exportovat si zvlášť keše a jejich waypointy dávat do POI, ale to už vyžaduje externí program. Spíš se bojím, že s novým typem ukončí podporu starších a nebudou vydávat nový FW, jako třeba O300 nemá ShowPhotos a dlouhé listingy a už nikdy to mít nebude. Je pár věcí, které by na 450 vylepšit mohli.
  • 0

#33 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 9:02

mpik: no ze by Garmin cokoliv vylepsoval na rade 3xx, to snad ani neocekavas, ne? :D bobrb: no nebo taky tak :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#34 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 9:11

bobrb napsal/a:
Jak celou CR? Ted pojedeme autem do Anglie ale nevim presne kudy --> potrebuji cele Nemecko, Holandsko, Belgii a Francii. No a ta Anglie by se taky hodila ;o)


Pokud neco neco "nevylepsili", tak neni pres POI problem. V O300 jsem mel celou CR, Nemecko a Rakousko najednou. Skoda, ze nejde skupiny POI vypinat jako u nekterych autonavigaci.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#35 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 9:30

Samaell napsal/a:
No more picking, choosing and planning, just download them all. The Oregon 600 can hold an unlimited number of geocaches. Not just one thousand, not just one million. Unlimited.

kdokoliv slibuje cokoliv neomezeného na omezených prostředcích (kapacita, výkon,...), tak lže.
  • 0

#36 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 9:41

Pisi tam o keskach v jakychsi GGZ souborech. Netusite, co je to zac?
  • 0

#37 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 9:45

No ani bych se nedivil, kdyby tam bylo treba vic souboru a na kazdy nejake omezeni s tim, ze si clovek vzdycky zaktivuje nejakou cast. Jak pise Pepa, nejak si nedovedu predstavit, jak by si to nacetlo kompletne vsechny neomezene dane kesky.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#38 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 9:49

S474N napsal/a:
mpik: no ze by Garmin cokoliv vylepsoval na rade 3xx, to snad ani neocekavas, ne? :D

bobrb: no nebo taky tak :D

Neočekávám. Jen se bojím, že s novou řadou přestane pracovat na 450.
Možná by to ale ani nevadilo. S nedostatky typu absence scrolovacích šipek se dá žít, navigaci na multinu po stagích asi neudělají nikdy. A pro inovace FW platí jedno SW pravidlo, Nehrab do něčeho, co funguje.
  • 0

#39 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 9:50

HaLuMa napsal/a:
Pisi tam o keskach v jakychsi GGZ souborech. Netusite, co je to zac?

netušim, ale napadá mě buď (g)zipované gpx nebo nějaký archiv gpx + doplňkové soubory (úspora místa a menší bordel v gps třeba pro adventury)
  • 0

#40 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 9:55

Taky ocekavam, ze se bude jednat o nejakou kompresi. mpik: to je vcelku pochopitelne, ze odpiskaji podle me i radu 4xx.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama