Přejít na obsah


Fotka

Zmena nicku a Geoget


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#21 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2013 - 22:09

No slava, tak se muzem posunout dal. Co chces resit dal?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#22 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2013 - 22:10

Pocet slov je ukazatel na prd. Mozna tak orientaci, ale to je tak vsechno. Pokud chces zjistit, kde ti chybej logy, je treba pouzit sql dotaz. EDIT: a ppopis nam PRESNE, co se ti kde nezda, protoze at to cteme jak chceme a dumame nad tim, tka porad nevime, co je spatne. Kdyz se divam do tvejch statistik na profilu, tak nevidim zadnou nesrovnalost...
  • 0

#23 petjo2655

petjo2655

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2013 - 22:23

Neviem co je sql dotaz, ale to kde mi chybi logy som zistoval s pomocou BadgeGenII. Po spusteni a zobrazeni html sa v geogete otvorila tabulka informujuca o tom ze v 358 nemam stazene logy. Tak iba ze nevim proc tolik a proc prave u nich... EDIT - pisem ze statistiky vyzeraju dobre, len neviem preco v databaze udajne nejsou ty logy...teoreticky potom je statistika Delka logu, pocet slov vypocitana na zaklade jineho souboru dat. Jedine este ze by BadgeGenII pisal nezmysly a ty logy byly nakonec fakt u vsech kesi. Z databaze totizto tohle nelze jinak jednoduse poznat...
  • 0

#24 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2013 - 22:32

Ale lze. Pust generovani statistik - po chvilce se ukaze prikazovy okno (takovy cerny) a v nem ggstat vypisuje, co vsechno nasel vcetne toho, kolik ma logu. (12345 logs found) tak to sleduj, ono to neni nijak extra rychly, takze to stihne spostrehnout :) Pripadne lze spoustet z menu pluginy samotnej ggstat
  • 0

#25 petjo2655

petjo2655

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2013 - 22:46

Jo mas pravdu som si to neuvedomil. V cernom skriptovom okne je 2471 logs found...coz odpovida chybeni 358 logu. Este dva detaily, ktore pozorujem...ktore mozno zodpovedaju za taketo problemy: 1. pocas vyroby statistik mi uz nejaky rok hadze stejnou hlasku:Soubor gj2.exec.GeocachesIOwn(all,AllLogs).query.plugin.ggp.pas nenalezen Pokracovat? 2. v konfiguraci geogetu, jak je dlazdica "geocaching.live" tak som prihlaseny ako petjo2655 mezera malepodtrzitko mony resp. petjo2655 _mony ... hmm? EDIT s tymto nickom vsak nijak nemozem zachazet jinak pre uplnost, v dlazdici "nastaveni" mam petjo2655 & mony
  • 0

#26 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2013 - 22:54

Takze ty logy v databazi nemas. Je sie zahadny proc, ale to se da snadno vyresit. Prvne se odhlas z gc.live a znovu prihlas se spravnym nickem. Pak mas dve moznosti: 1. vyfiltrovat vsechny nalezeny kese, oznacit je (ctrl+A) a zrusit nalezy (stejnej postup, jako kdyz oznacujes nalez, jen kliknes na Nenalezeno) a zase stahnout vsechny logy pres gc.live 2. pokud mas v databazi i casy nalezu, ktery nemas v logach na gc.com, tak si nejdriv udelej zalohu exportem do Field Notes a pak muzes jet bod 1. Pak uz by to melo fungovat a pocet logu by mel sedet. GG nebo gc.live si nekde neco spatne prebiraj a proto ti tam ty logy chybej. To, ze je kes oznacena, jako nalezena, jeste neznamena, ze mas k ni stazenej log :)
  • 0

#27 petjo2655

petjo2655

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2013 - 23:00

Dobre diky za radu, pozriem na to zitra a dam vediet ... jestli to vubec rozlousknu co mam delat :D:D Tak dakujem za pomoc a verim ze to bude mit i kyzeny efekt.
  • 0

#28 petjo2655

petjo2655

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2013 - 23:25

Hups nefunguje to :) nic sa nezmenilo. Akurat mi zmazalo casy nalezu u poloviny kesi. Zalohoval som ich do Field notes, da sa to teraz nejak jednoduse prevest aby som to nemusel nahazovat vsechno rucne??
  • 0

#29 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 8:00

Prave jsem si pres gc.live stahl vsechny logy uzivatele 'petjo2655 & mony', nastavil si v geogetu nick 'petjo2655 & mony' a ... Stazeno 964 kesi, na 53 kesich je jen WN nebo DNF, na 911 je poznacen nalez vcetne casu. Na webu mas napsano 2829 nalezu. To je hodne velky rozdil, cca 2000 kesi. :( Pomoci GJ jsem si stahl seznam vsech tebou nalezenych kesi, dostal jsem jich 2829. Importoval jsem pomoci GC.live vsechny tyto kese, abych zjistil, u kterych kesi se pomoci gc.live nestahuji logy uzivatele 'petjo2655 & mony'. Namatkou jsem prohlidl par kesi, pro ktere se log nestahl a problem opravdu nevidim. Z uvedeneho pokusu bych soudil skutecne na problem gc.live nebo GG. Co na to Haluma? Nejaky napad? Neco jsem prehlidl? EDIT: ted jsem si jeste vsiml, ze se pres gc.live nestahl (neulozil) zadny log, ktery jes starsi nez 7.5.2011.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#30 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 8:26

Importuj FN do GG, casy se vrati :) Jinak je to teda celkem zajimavy, ze se to nedotahne :/ Otazkou je, kde vezi problem....
  • 0

#31 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 8:53

Po zhave stope se pustili stopari. Zatim vytrvale stopuji, a zda se, ze stopu zatim neztratili. ;)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#32 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 9:02

Prepsano v reci normalnich lidi: Gord nasel problem, resi to s Halumou :D
  • 0

#33 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 9:12

To je trochu nadnesene... ja jeste dneska nerozlepil oci.
  • 0

#34 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 10:18

Dobra zprava: hned jak Haluma rozlepil oko, tak "chybu" nasel a opravil. Mne uz to funguje spravne.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#35 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 10:51

To je napinavy jak detektivka ;)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#36 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2013 - 10:59

Problem je v tom, ze kdyz si pres API reknes treba o poslednich 100 logu, tak se nekdy Groundspeak rozhodne ti nejaky ten log utajit, a vrati ti jich treba jen 95, misto toho, aby ty utajene ignoroval a nahradil je dalsim logem v poradi.
  • 0

#37 Jarda Hlávka

Jarda Hlávka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2016 - 13:42

Prosím někoho o radu, změnil jsem si nick, tento nastavil v GeoGetu, odmazal nálezy a nově z GC live nalezené keše naimportoval.

Počet nálezů mi souhlasí, ale teď nevím co s logy aby se korektně generovali do statistiky?

Něco jsem našel na geoget.ararat.cz ale to jsem moc nepochopil. Je nějaká jednoduchá cesta jak udělat aby logy správně fungovali?

Děkuju.


  • 0

Huawei Ascend G630 - a:Drake plus - GeoGet


#38 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2016 - 15:32

Zde je vše vyčerpávajícím způsobem popsáno: http://geoget.ararat...ody:zmena_nicku


  • 1

#39 Jarda Hlávka

Jarda Hlávka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2016 - 17:24

Zde je vše vyčerpávajícím způsobem popsáno: http://geoget.ararat...ody:zmena_nicku

Díky moc, měl jsem starý nick s diakritikou, tak jsem použil ten druhý příkaz a zdá se, že to zafungovalo. Jediné v čem jsem trochu váhal je že první příkaz pro nicky bez diakritiky je:

UPDATE geolog SET finder='--nový nick--' WHERE finder='--váš starý nick--' COLLATE NOCASE;

druhý který jsem použil je:

UPDATE geolog SET finder='--nový nick--' WHERE finder LIKE '--váš starý nick s podtržítky--';

 

Trochu mě mátlo, že v prvním příkazu je na konci COLLATE NOCASE, to tam správně mělo být i v tom druhém příkazu na konci?

Já se omlouvám, ale jsem obyčejný uživatel přednastavených věcí, který neprošel ani příkazy DOS a tak je tohle pro mě trošku děsivé...

Zálohu databáze mám, tak to když tak mohu zkusit znovu, jen potřebuji potvrdit, že tak jak jsem sem ten druhý příkaz vložil, tak je to o.k.

Díky předem.


  • 0

Huawei Ascend G630 - a:Drake plus - GeoGet


#40 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2016 - 20:33

COLLATE NOCASE zajistuje porovnani bez ohledu na velikost pismen. Pokud to tam nedas a napises velikosti pismen spravne, nebudes mit problem.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama