Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
224 odpovědí na toto téma

#41 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2013 - 15:30

Smrk napsal/a:
Ještě hodinu a čtvrt musím být v práci, ale už nemám co dělat. Tak otevřu fórum pro ukrácení chvíle a tady nic!! Ticho po pěšině!! Kde je věčný rozjížděč debat Shaman3, odpovídači Kolombo, Trhac, Tiskař nebo uklidňovači davů Alke04 a Kapsa?


Na lovu
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#42 oslavik

oslavik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2013 - 15:31

Smrk napsal/a:
Kde je věčný rozjížděč debat Shaman3, odpovídači Kolombo, Trhac, Tiskař nebo uklidňovači davů Alke04 a Kapsa?


... jo, tak ti už jsou asi mimo dosah civilizačních vymožeností, jako je internet a mobil.
;)B)
No a na nás dvou je, abychom to tady v půl pátý zhasli a šli taky ....

Ondřej
  • 0
kačer

#43 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2013 - 15:44

perchCZ napsal/a:

Smrk napsal/a:
Ještě hodinu a čtvrt musím být v práci, ale už nemám co dělat. Tak otevřu fórum pro ukrácení chvíle a tady nic!! Ticho po pěšině!! Kde je věčný rozjížděč debat Shaman3, odpovídači Kolombo, Trhac, Tiskař nebo uklidňovači davů Alke04 a Kapsa?


Na lovu


Tak to jsem o víkendu zkoušel. Několik keší jsem kvůli sněhu nenašel a ty, co jsem našel, jsem málem neodlepil :-)
  • 0

#44 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2013 - 21:11

Smrk napsal/a:
Ještě hodinu a čtvrt musím být v práci, ale už nemám co dělat. Tak otevřu fórum pro ukrácení chvíle a tady nic!! Ticho po pěšině!! Kde je věčný rozjížděč debat Shaman3, odpovídači Kolombo, Trhac, Tiskař nebo uklidňovači davů Alke04 a Kapsa?


To se ti tak stýská???

Dělám teď hodně aktivně na jednom rozsáhlejším projektu... naše drahé, vždy smířlivé, pozitivní diskuzní forum Geocaching.cz sleduji jen po očku.
  • 0

#45 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2013 - 9:09

Alke04 napsal/a:

Smrk napsal/a:
Ještě hodinu a čtvrt musím být v práci, ale už nemám co dělat. Tak otevřu fórum pro ukrácení chvíle a tady nic!! Ticho po pěšině!! Kde je věčný rozjížděč debat Shaman3, odpovídači Kolombo, Trhac, Tiskař nebo uklidňovači davů Alke04 a Kapsa?


To se ti tak stýská???

Dělám teď hodně aktivně na jednom rozsáhlejším projektu... naše drahé, vždy smířlivé, pozitivní diskuzní forum Geocaching.cz sleduji jen po očku.


Doufám, že ten rozsáhlejší projekt bude po lesích... :-)
  • 0

#46 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2013 - 11:38

Smrk napsal/a:
Ještě hodinu a čtvrt musím být v práci, ale už nemám co dělat. Tak otevřu fórum pro ukrácení chvíle a tady nic!! Ticho po pěšině!! Kde je věčný rozjížděč debat Shaman3, odpovídači Kolombo, Trhac, Tiskař nebo uklidňovači davů Alke04 a Kapsa?

Díky za kompliment. Ale já tu jsem, jen tak nějak za bukem. Spíš jsem se ochomýtal v diskusích nad presidentskou volbou. Ty však sem, kupodivu a chvála Pánu, nepronikly… :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#47 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2013 - 14:11

Trhac napsal/a:

Smrk napsal/a:
Ještě hodinu a čtvrt musím být v práci, ale už nemám co dělat. Tak otevřu fórum pro ukrácení chvíle a tady nic!! Ticho po pěšině!! Kde je věčný rozjížděč debat Shaman3, odpovídači Kolombo, Trhac, Tiskař nebo uklidňovači davů Alke04 a Kapsa?

Díky za kompliment. Ale já tu jsem, jen tak nějak za bukem. Spíš jsem se ochomýtal v diskusích nad presidentskou volbou. Ty však sem, kupodivu a chvála Pánu, nepronikly… :D


Naštěstí ne. Leda že by kandidoval někdo z kačerů :-) Ale třeba to kačeři jsou... Zeman při cestách po Vysočině určitě kolem nějaké šel a ve Schwarzenbergových lesích jich bude taky fůra :-)
  • 0

#48 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2013 - 14:45

Smrk napsal/a:
Zeman při cestách po Vysočině určitě kolem nějaké šel…

Bezpochyby - rovnou tam má kopec GC2P97Q. Pak i ve vsi GC2GKWZ.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#49 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 19:58

Mám dneska hroznou geodepresi. Jelikož se zde na fóru objevila diskuze o Magicu, tak jsem si koupil v obchodě obaly na nějaké neobalené karty, co jsem měl doma. Doma mne ale čekal šok-ty obaly byly jaksi menší, než ty starší! Měl jsem se sice kouknout na číslo, už to nebyly 81586, ale 82673, které jsou asi o milimetr užší! Ne že by se do toho ty karty nevešly, ale poznal jsem to tak, že se mi tam výrazně obtížněji zasouvaly. A nejhorší ze všeho bylo, že se mi nepovedlo vygůglit jediný český obchod, kde by měli ještě ty širší, 81586 :(. Tak jsem z toho měl hroznou geodepresi a ještě horší bylo, že se na mě vy** Explorer, takže jsem nemohl hned napsat na forum, protože mi to na geocaching.cz prostě zgeblo :((, ale naštěstí mi brácha po dlouhým řešení nainstaloval Firefox, tak to snad vydrží. Ale to, že mi nešlo forum bylo ještě geodepresivnější, než to, že obaly na karty jsou asi o milimetr nebo dva užší :((((.
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#50 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2013 - 23:45

Dnešní výprava po Praze byla pořádná geodeprese :(. Ze čtyř plánovaných kešek jsem našla jen jednu (miluji hinty "není třeba" ), a ještě mi přestala svítit GPS. Nechápu, jinak normálně funguje, baterky byly plný, ale zmizelo podsvícení displeje. Chodit noční Prahou a svítit si na GPS mobilem, to je chuťovka.
  • 0

#51 CreAtive_34

CreAtive_34

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 11:39

Tak nějak zjišťuji, že v blízkém okolí mám všechny jednoduché kešky (takové ty na odpoledne) vylovené, sakra... To teď budu muset jezdit dál :(
  • 0
Garmin eTrex 30 (trackovatelný :D ) + Topo 2013 PRO
HTC Radar + Maaloo geocaching + Geopoint
Pokud by někdo měl zájem, mohu poskytnout lepší češtinu pro eTrex 30, kterou se snažím vytvořit (lepší překlad některých věcí).

#52 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 22:14

DNES MI NĚKDO ZNIČIL DALŠÍ KEŠ... ACH JO...
  • 0

#53 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 22:36

Alke04 napsal/a:
DNES MI NĚKDO ZNIČIL DALŠÍ KEŠ... ACH JO...


Keše děláš ostatním pro radost, tak snad tu radost z toho měl. :-(
  • 0

#54 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2013 - 9:25

Tak jsem dneska musel obeslat 7 "kačerů" co mají náš coin, že ho mají příliš dlouho.. :( a jeden coin označit jako ztracený.
  • 0

#55 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2013 - 10:04

CreAtive_34 napsal/a:
Tak nějak zjišťuji, že v blízkém okolí mám všechny jednoduché kešky (takové ty na odpoledne) vylovené, sakra... To teď budu muset jezdit dál :(

To jsem zjistil po roce hledání. A už dva roky lovím to, co se tu poblíž vylíhne, nebo nárazově na výletech. A teď když bylo sněhu po kolena a potom vody po kolena, nemám nalezeno nic.
  • 0

#56 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2013 - 17:30

sobikovi napsal/a:
Tak jsem dneska musel obeslat 7 "kačerů" co mají náš coin, že ho mají příliš dlouho.. :( a jeden coin označit jako ztracený.



To je taky taková věčná depka, dneska jsem taky jeden TB odpískala, už mi zbyly jen dva a oba vypadají taky víc než marně. Vysloveně mě mrzel jeden, který zmizel hned z první krabice s nulou na kontě. Mám pocit že úmrtnost je pořád větší :-(
  • 0
Když už něco hledám, tak z toho chci mít radost - aneb hezkých krabic je žalostně málo

#57 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 203 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2013 - 17:53

Tak mam taky deprese...Zacalo to minuly tyden kdyz jsem dal Garmina do servisu..Na dnesek jsem si naplanoval odlov serie Lomy Amerika + tradicky na Karlstejne..Vybaven CacheMe+ Nokia C5-03 jsem vyrazil v 06:30 vlakem z Praha - Smichov smer Karlstejn...Kdyz v Chuchli zapinam telefon tak zjistuji ze jsem v kapse omylem namackal 3x spatny PIN a telefon chce PUK...No nic.Vystup v Radotine a 1,5 hodiny zpet na Zahradni mesto.Doma (08:15 ) marne hledani PUKu , nasledne komunikace s operatorem a v 9.30 ze Strasnic na Karlstejn..Zacatek dobry , 2x tradicka + 2x EC , ale cim blize jsem byl Americe tak klesal signal na telefonu az na bez signalu..Po pul hodine ruznych pokusu jsem to vzdal.Takze nakonec odjezd z Karlstejna v 13:30.. Bez serie . . .
  • 0

#58 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2013 - 18:59

Siko32 napsal/a:
Tak mam taky deprese...Zacalo to minuly tyden kdyz jsem dal Garmina do servisu..Na dnesek jsem si naplanoval odlov serie Lomy Amerika + tradicky na Karlstejne..Vybaven CacheMe+ Nokia C5-03 jsem vyrazil v 06:30 vlakem z Praha - Smichov smer Karlstejn...Kdyz v Chuchli zapinam telefon tak zjistuji ze jsem v kapse omylem namackal 3x spatny PIN a telefon chce PUK...No nic.Vystup v Radotine a 1,5 hodiny zpet na Zahradni mesto.Doma (08:15 ) marne hledani PUKu , nasledne komunikace s operatorem a v 9.30 ze Strasnic na Karlstejn..Zacatek dobry , 2x tradicka + 2x EC , ale cim blize jsem byl Americe tak klesal signal na telefonu az na bez signalu..Po pul hodine ruznych pokusu jsem to vzdal.Takze nakonec odjezd z Karlstejna v 13:30.. Bez serie . . .


Ale série je na zimu disable, ne?
  • 0

#59 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 203 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2013 - 19:23

Sedmitecka napsal/a:

Siko32 napsal/a:
Tak mam taky deprese...Zacalo to minuly tyden kdyz jsem dal Garmina do servisu..Na dnesek jsem si naplanoval odlov serie Lomy Amerika + tradicky na Karlstejne..Vybaven CacheMe+ Nokia C5-03 jsem vyrazil v 06:30 vlakem z Praha - Smichov smer Karlstejn...Kdyz v Chuchli zapinam telefon tak zjistuji ze jsem v kapse omylem namackal 3x spatny PIN a telefon chce PUK...No nic.Vystup v Radotine a 1,5 hodiny zpet na Zahradni mesto.Doma (08:15 ) marne hledani PUKu , nasledne komunikace s operatorem a v 9.30 ze Strasnic na Karlstejn..Zacatek dobry , 2x tradicka + 2x EC , ale cim blize jsem byl Americe tak klesal signal na telefonu az na bez signalu..Po pul hodine ruznych pokusu jsem to vzdal.Takze nakonec odjezd z Karlstejna v 13:30.. Bez serie . . .


Ale série je na zimu disable, ne?


Ne ne , to se pletes : )
  • 0

#60 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 4:06

Smrk napsal/a:

Alke04 napsal/a:
DNES MI NĚKDO ZNIČIL DALŠÍ KEŠ... ACH JO...


Keše děláš ostatním pro radost, tak snad tu radost z toho měl. :-(


Už mě to přestává bavit to opravovat - naházím to všechno do archivu a bude svatej pokoj. Nejhezčí pocit minulého roku byl: Archivace Arabely... totální dovolená - klid, pohoda-jazz.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama