Přejít na obsah


Fotka

POI Garmin Status Icon Generator


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
87 odpovědí na toto téma

#21 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2013 - 16:53

...ale tady přeci nejde o žádné míchání hrušek s jablky :) Plugin ve výstupním adresáři (nazvěmesi si ho POI) vytvoří podadresář Status Icons. Přišlo by mě logické, kdyby mazal jen obsah podadresáře Status Icons, jelikož adresář POI může obsahovat i jiné podadresáře s daty pro POILoader. Tím že maže obsah POI, smaže i to co sám nevytvořil. Ale jak už jsem psal výše, pro mě to není překážka, již jsem si tenhle nešvar vyřešil. Spíš šlo o to, že jsem se radši zeptal, jestli to mazání jde jednoduše vypnout, než si udělám nějaké komplikovanější řešení.
  • 0

#22 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2013 - 16:55

Chvilku mi trvalo než jsem pochopil co a jak, ale už mám nastaveno podle sebe a vypadá to moc dobře. Díky, užitečná věc. Ještě to musím nějak zkusit skloubit s generováním keší do POI, aby to vzal Poiloader na jeden zátah.
  • 0

#23 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2013 - 20:10

Sally&eL napsal/a:
...ale tady přeci nejde o žádné míchání hrušek s jablky :)

Plugin ve výstupním adresáři (nazvěmesi si ho POI) vytvoří podadresář Status Icons. Přišlo by mě logické, kdyby mazal jen obsah podadresáře Status Icons, jelikož adresář POI může obsahovat i jiné podadresáře s daty pro POILoader. Tím že maže obsah POI, smaže i to co sám nevytvořil.

Ale jak už jsem psal výše, pro mě to není překážka, již jsem si tenhle nešvar vyřešil. Spíš šlo o to, že jsem se radši zeptal, jestli to mazání jde jednoduše vypnout, než si udělám nějaké komplikovanější řešení.


Ja bych to docela rad vyresil - zejmena si to ujasnil. Podle me plugin maze jen ten adresar, ktery ma zadany v konfiguraci. Rozhodne nemaze nadrizeny adresar (takto jsem to pochopil z tveho textu). Cemu rozumim spatne?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#24 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2013 - 23:02

Pokud by se data (gpx a bmp) exportovala přímo do výstupního adresáře, pak bych v tom neviděl problém. Ale plugin si vytvoří další podadresář "Status Icons".

Jistě víš, jak vypadá struktura adresářů pro POILoader. Pokud chci mít Status Icons na stejné úrovni jako třeba spoilery, tak jej nemůžu ještě vkládat do dalšího adresáře.

Vložený obrázek

Jde o to, že logicky bych čekal pouze vymazání obsahu adresáře Status Icons a ne kompletně smazání všeho co je v nadřazeném adresáři.

Už nevím, jak bych to líp vysvětlil

Nic řešit nemusíš, já si to už pořešil tak jak potřebuji. Každopádně díky za tvou iniciativu s GeoGetem
  • 0

#25 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2013 - 19:55

Aha, tak uz rozumim. To je jednoznacne moje chyba. Je to zpusobeno tim, ze 'driv' byl predpokladany export do jedineho souboru, coz se diky omezenim POILoaderu ukazalo nepouzitelnym. Protoze tech souboru muze byt i nekolik desitek, doplnil jsem adresar a nevsiml jsem si toho mazani. Prohod v souboru PoiGarminSIG.ggp.pas radky 192 a 193. Tim bude vymazan skutecne jen adresar 'Status Icon' tak, jak to opravdu ma byt. Dekuji za upozorneni na chybu, opravuji to i u sebe pro dalsi verzi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#26 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2013 - 0:23

...tak když to nikomu ani nevadilo, tak bych tomu chyba neříkal - spíš vlastnost :) ...rád jsem pomohl aspoň troškou do mlýna ;)
  • 0

#27 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 2:27

Ahoj. Mám problém. Po první instalaci pluginu se mi ikonka zobrazovala správně mimo, jak bylo přednastaveno. Pak jsem si posun vypnul, ať to mám přímo u ikonky a teď ať to zapínám a nastavuji, jak chci je to pořád u ikonky keše. Čím to? Děkuji.
  • 0

#28 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 9:24

Tezko soudit. Mne to funguje spravne. Mas tu zmenu ulozenou? Pouzivas spravny INI soubor s ulozenim posunu? Nahravas do GPS POI s posunem? Prozatim, bez dalsich informaci, to neumim vysvetlit jinak. Nedovedu si predstavit, ze najednou zacne plugin ignorovat nejake nastaveni, ackoli je to jedina hodnota, ktera se zmeni (navic na jiz drive nastavnou hodnotu, s kterou to driz chodilo).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#29 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 9:33

Změna je uložena. Upravuji "poigarminsig.ini" soubor. Do GPS stahuji určitě správný soubor.
  • 0

#30 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 10:52

Odinstaloval a znovu nainstaloval jsem plugin, odeslal a s tím nastavením co tam bylo to funguje. I když změním vzdálenost. Pokud je posun směrem nahoru, tak se to drží u ikonky s keškou a nenadělám nic. Ostatní směry jsem nezkoušel.
  • 0

#31 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 11:11

Nerozumim. Tvrdis, ze pokud zmenis vzdalenost smerem dal od kese, tak ve vysledku se vzdalenost nemeni? A pokud ji menis smerem dolu tak ano? To nedava smysl. Podle toho by to znamenalo, ze plugin vezme hodnotu z INI jen pokud ji zmenis smerem dolu. A podle ceho by si pamatoval jaka hodnota tam byla pred zmenou? Prosim, posli mi ten INI soubor.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#32 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 11:44

Aha, ted jsem pochopil, ye jsem spatne pochopil. :) Nahoru neznamena zvetseni vzdalenosti ale smer. To uz smysl dava, nekde se obsluhuje spatne smer. Podivam se na to.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#33 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 11:51

Zavada nalezena. Jak jednoduche. Pokud jsi schopen upravit si zdrojak pluginu, pak v souboru PoiGarminSIG.ggp.pas je na radku 219

if(iOffsetDir<=0) then iOffset:=0;
Uprav ten radek do tvaru:

if(iOffsetDir<0) then iOffsetDir:=0;

Jinak budes muset pockat na vydani nove verze. To se mi jen kvuli teto drobnosti nechce delat.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#34 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 11:52

Ano směr. Ještě popíšu momentálně co mi to dělá. Pravý směr jsem měl OK. Pak jsem se chtěl posunout nahoru, tam mi zůstala ikona nad ikonou keše a v případě, že jsem si to chtěl nastavit doleva nebo dolů, tak se mi ikonky zobrazily správně, ale i nad keší. Uf. Další směry už nezkouším :D A ještě bych měl dotaz, když mám posun "0", tak je ikona keše překrytá (v případě výběru z menu "Status Ikons". Nešlo by nějak ošetřit aby šlo kliknout i na ikonu keše, abych si mohl přečíst třeba listing? Tak mi tam zůstává jen popis k té překryvné ikoně.
  • 0

#35 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 12:02

Pokud je ikona kese prekryta a ty na ni tuknes "spendlikem", pak se ti na hornim radku objevi vpravo "trojcarka". Ta znamena, ze na danem miste je vice nez jeden objekt a kdyz na ni kliknes, dostanes seznam vsech objektu pod spendlikem. V tvem prilade tam budes mit nekolik stavovych ikon a kes. Kdyz na ni kliknes, dostanes listing. Alespon u me to na O300 takto funguje.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#36 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 12:15

Upraveno. Předběžně to vypadá OK. Ano s tou trojčárkou mně po pravdě vůbec netrklo na to kliknout. Jdu ještě testovat. Po pravdě jsem už z toho byl na prášky. Do dvou do rána jsem to různě testoval a nic. :D
  • 0

#37 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 14:02

Mohu potvrdit funkčnost. Teď to šlape, jak má. Jen mi trošku vadí ta ne moc dobrá čitelnost malých ikonek v mapách. Někdy to ani nerozlousknu co tam je napsáno. Nemáš nějaký tip, jak toto zlepšit?
  • 1

#38 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 14:11

Je mozne si vytvorit vlastni ikonky a pouzit je misto tech mych. Celkova velikost ikony je vsak omezena, POILoader a Garmini GPS nepracuji s ikonou vetsi nez 24x24 bodu. Zalezi na tom, jake ikonky budes skladat do celkove ikony a kolik tam budes mit informaci. Muzes si nakreslit ikonky svoje, ve velikosti a barve, ktera ti bude vyhovovat a budou ti pripadat prehledne. Cim mene informaci, tim vetsi muzes mit ikonky. Nejsem grafik a me vytvarne nadani skoncilo u pravitka s kruzitkem ;) Nejsem schopen nakreslit nejake pekne ikonky. Vytvoril jsem nastroj, ktery umi pouzit i jine ikony, nez jsem spachal ja. Zbytek necham na fundovanejsich.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#39 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 14:42

OK. V pohodě. Já a výtvarka na škole taky nebyla žádná sláva :) Tudíž to budeme muset nechat tak a nebo se někdo toho chytí. I tak díky za zprovoznění výše řešeného problému.
  • 0

#40 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 18:20

Pracuju (uz par tejdnu, nejak neni cas) na mensim rozsireni s pouzitim ikon primo z GC.com (treba ty pro WN a tak..), zaroven i DrakMrak prej slibil, ze se na to podiva, ale ocividne je na tom s casme jako ja :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama