Přejít na obsah


Fotka

poznejmisto.cz II.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8105 odpovědí na toto téma

#41 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 06 únor 2013 - 9:11

weselka napsal/a:
Hele mlogu, proč si dal na tu poslední fotku No. 363 pět hvězdiček? :o Vždyť i já z druhého konce republiky, který jsem tam nikdy nebyl, to měl během dvou minut odkliklé.


Třeba protože já, z půlky republiky, jsem ten kus kamene, kovové zábradlí, cestu, ani šutráky do oblouku nepoznala a zatím ani nenašla :D
  • 0

#42 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 9:15

weselka napsal/a:
Hele mlogu, proč si dal na tu poslední fotku No. 363 pět hvězdiček? :o Vždyť i já z druhého konce republiky, který jsem tam nikdy nebyl, to měl během dvou minut odkliklé.

Předpokládám, že nejsem jediný, kdo se k těm fotkám chová jako kačer a nejdřív jukne na atributy (hvězdičky) a podle toho zvolí hledací strategii. Tady jsem to hned ze začátku neudělal (co kdyby to bylo to, na co to vypadá ;) ) a měl jsem ji hned.

Ale co já s tím mám společnýho?:)
Já ji jenom uhodl. Měl jsem totiž obrázek z tohohle místa dlouho jako tapetu na PC.
Autor je ten co je napsaný v prvním řádku.;)
  • 0

#43 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 615 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 9:21

Sorry jsem se přehlidl... opravuji jna Fisatu :D
  • 0
www.povetrnik.cz

#44 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 9:30

weselka napsal/a:
Hele mlogu, proč si dal na tu poslední fotku No. 363 pět hvězdiček? :o Vždyť i já z druhého konce republiky, který jsem tam nikdy nebyl, to měl během dvou minut odkliklé.

Předpokládám, že nejsem jediný, kdo se k těm fotkám chová jako kačer a nejdřív jukne na atributy (hvězdičky) a podle toho zvolí hledací strategii. Tady jsem to hned ze začátku neudělal (co kdyby to bylo to, na co to vypadá ;) ) a měl jsem ji hned.


Protože to tak nastavili chlapi někde na Moravě. Já dával návrh, myslím, že 5 * jsem nedával. A Tobě budiž ke cti, že jsi nezaváhal a poznal nebo vyguglil v rekordním čase 2 minuty. O to déle se můžeš věnovat rodině, práci nebo jiným koníčkům :-)
A stejně jako u krabiček jsou krabky, které mají T/D 5 a nakonec se dají ulovit levou zadní.
  • 0

#45 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 9:35

weselka napsal/a:
Hele Fisato, proč si dal na tu poslední fotku No. 363 pět hvězdiček? :o Vždyť i já z druhého konce republiky, který jsem tam nikdy nebyl, to měl během dvou minut odkliklé.

Předpokládám, že nejsem jediný, kdo se k těm fotkám chová jako kačer a nejdřív jukne na atributy (hvězdičky) a podle toho zvolí hledací strategii. Tady jsem to hned ze začátku neudělal (co kdyby to bylo to, na co to vypadá ;) ) a měl jsem ji hned.


Jsi prostě dobrej, smiř se s tím ;-)
  • 0

#46 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 10:04

Trvalo to víc než 2 minuty, ale najít se to dalo bez problémů. I druhá dnešní, která vypadala původně na dlouhé klikání.
  • 0

#47 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 10:18

Všechno se dá najít bez problému, když víš, jak to pro účely gúglu nazvat. Mně například nedaly spát "oči ve skále". Stačilo jedno slovo do vyhledávače a jsem zase chytřejší :-) U drátů jsem šel víceméně najisto, protože jsem věděl, jak nazvat a co hledat. Zpropadený serpentýny někde na Zlínsku, který našel už i Ruda Hamák (kruci, jak to ten Ruda dělá... :-) mi nedají spát dál - není se čeho chytit... :-)
  • 0

#48 micska

micska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 10:20

mpik napsal/a:
Trvalo to víc než 2 minuty, ale najít se to dalo bez problémů. I druhá dnešní, která vypadala původně na dlouhé klikání.


Ona ta 363 moc možností nemá, ten šutr to hodně omezuje. Jo být to takhle bez kraje, to už by bylá jiná frajeřina B)
  • 0

#49 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 11:01

FISATA napsal/a:
... Zpropadený serpentýny někde na Zlínsku, který našel už i Ruda Hamák (kruci, jak to ten Ruda dělá... :-) mi nedají spát dál - není se čeho chytit... :-)

Radku, ty neznáš fotomapy? Tak takto jsem našel serpentýny :-) Třeba Beskydy už mám docela prolítaný a zavzpomínal jsem si nostalgicky, jak jsme sem každý rok jezdili z pod našich komínů do školy v přírodě.
Teď by mne jen zajímalo, k čemu to slouží. Jestli někdo ví a pošle mi třeba SZ, tak budu rád.
  • 0

#50 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 11:06

Bez jakýho kraje? Bez skalky? Pořád je vlastně okruh hledání celkem malej. I pokud by člověk určitý objekty v kraji naklikával, dřív nebo pozdějc by se k výsledku dohrabal.
  • 0

#51 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 11:07

Hamaci napsal/a:

FISATA napsal/a:
... Zpropadený serpentýny někde na Zlínsku, který našel už i Ruda Hamák (kruci, jak to ten Ruda dělá... :-) mi nedají spát dál - není se čeho chytit... :-)

Radku, ty neznáš fotomapy? Tak takto jsem našel serpentýny :-) Třeba Beskydy už mám docela prolítaný a zavzpomínal jsem si nostalgicky, jak jsme sem každý rok jezdili z pod našich komínů do školy v přírodě.
Teď by mne jen zajímalo, k čemu to slouží. Jestli někdo ví a pošle mi třeba SZ, tak budu rád.

Nějaký info jsem ti poslal.
  • 0

#52 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 11:08

Hamaci napsal/a:

FISATA napsal/a:
... Zpropadený serpentýny někde na Zlínsku, který našel už i Ruda Hamák (kruci, jak to ten Ruda dělá... :-) mi nedají spát dál - není se čeho chytit... :-)

Radku, ty neznáš fotomapy? Tak takto jsem našel serpentýny :-) Třeba Beskydy už mám docela prolítaný a zavzpomínal jsem si nostalgicky, jak jsme sem každý rok jezdili z pod našich komínů do školy v přírodě.
Teď by mne jen zajímalo, k čemu to slouží. Jestli někdo ví a pošle mi třeba SZ, tak budu rád.


Takhle jsem žádnou fotku dosud nehledal, pokaždý jsem měl nějakej nápad podle čeho hledat. Tady ho nemám... :-/ Ale je jich takových víc...
  • 0

#53 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 11:17

¨to Fisata: povídej - uleví se ti a třeba i nějaká myšlénka zažehne jiskřičku poznání ;)
  • 0

*


#54 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 11:18

sakryš, jsme u zpovědi? :-) já už jsem zase mlčoch....
  • 0

#55 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 11:18

FISATA napsal/a:

Hamaci napsal/a:

FISATA napsal/a:
... Zpropadený serpentýny někde na Zlínsku, který našel už i Ruda Hamák (kruci, jak to ten Ruda dělá... :-) mi nedají spát dál - není se čeho chytit... :-)

Radku, ty neznáš fotomapy? Tak takto jsem našel serpentýny :-) Třeba Beskydy už mám docela prolítaný a zavzpomínal jsem si nostalgicky, jak jsme sem každý rok jezdili z pod našich komínů do školy v přírodě.
Teď by mne jen zajímalo, k čemu to slouží. Jestli někdo ví a pošle mi třeba SZ, tak budu rád.


Takhle jsem žádnou fotku dosud nehledal, pokaždý jsem měl nějakej nápad podle čeho hledat. Tady ho nemám... :-/ Ale je jich takových víc...


Tahle byla jediná. Už jsem neviděl jinou možnost, možná jsem při googlování něco přehlédl nebo jsem nezadal správný šém.
  • 0

#56 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 11:24

FISATA napsal/a:
sakryš, jsme u zpovědi? :-) já už jsem zase mlčoch....

Pokud si to budeš přát, tak ano :D
  • 0

*


#57 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 11:26

Tak dnešní novinky opět pohodička, nalezeno při kávičce.:) Hvězdičky neřeším - pro někoho je pět hvězdiček na jednu hvězdičku, pro někoho i jedna hvězdička může být na pět. :D Osobně bych hvězdičky klidně zrušila.B) Prostě buď to najdu, nebo nenajdu.:D
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#58 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 11:29

Gresaci napsal/a:
jen opravdu už nevím, co jsem jim poslala a co jsem chtěla poslat

Já to vyřešila naštěstí od začátku tak, že fotky, které jsem posílala, jsem si uložila do extra složky.;)
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#59 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 11:57

Mám složku fotek nazvanou Poznejmisto, v ní fotky, co jsem poslal mám označený v názvu pomlčkou a fotky, co byly publikovány pluskem. Já vím, je to rafinovaný....B)
  • 0

#60 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 12:42

FISATA napsal/a:

Hamaci napsal/a:

FISATA napsal/a:
... Zpropadený serpentýny někde na Zlínsku, který našel už i Ruda Hamák (kruci, jak to ten Ruda dělá... :-) mi nedají spát dál - není se čeho chytit... :-)

Radku, ty neznáš fotomapy? Tak takto jsem našel serpentýny :-) Třeba Beskydy už mám docela prolítaný a zavzpomínal jsem si nostalgicky, jak jsme sem každý rok jezdili z pod našich komínů do školy v přírodě.
Teď by mne jen zajímalo, k čemu to slouží. Jestli někdo ví a pošle mi třeba SZ, tak budu rád.


Takhle jsem žádnou fotku dosud nehledal, pokaždý jsem měl nějakej nápad podle čeho hledat. Tady ho nemám... :-/ Ale je jich takových víc...

Myšlenku k čemu jsou serpentýny, mám. Příslušná místa jsem vyhledal, na všech byly takovéto serpentýny. A ani jedna nebyla správná. Tak nevím.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama