Přejít na obsah


Fotka

poznejmisto.cz II.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8105 odpovědí na toto téma

#8061 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 9:32

Jo ty fotky jsou focené ze stejného místa, ale po publikaci to bylo na jižní straně rybníka... Autor to při nahrávání špatně označil do mapy. Teď už je to umístěné správně.

A sakra, "šlápla jsem vedle", kaju se a stydím se  :ph34r: a hlavně - se omlouvám 


  • 0

#8062 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 543 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 14:21

Tak zase po nějaké době jsem se dostala k hádání. Mám dotaz k 3256. Našla jsem takřka totožnou fotku, ale PM mi nechce dát zelenou ani že jsem blízko. Mohl by mi prosím někdo potvrdit, že jsem u správného vysílače a jen to musím někde naklikat? Klidně do SZ.


  • 0

#8063 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 15:15

Tak zase po nějaké době jsem se dostala k hádání. Mám dotaz k 3256. Našla jsem takřka totožnou fotku, ale PM mi nechce dát zelenou ani že jsem blízko. Mohl by mi prosím někdo potvrdit, že jsem u správného vysílače a jen to musím někde naklikat? Klidně do SZ.

Urputně klikej, byla jsem na tom stejně, je to ono, co jsi našla, ale musíš se dobře trefit nakliknout. Já byla už skoro zoufalá, že to přece není a pak najednou to tam bylo. 


  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#8064 JolaLuba

JolaLuba

    JolaLuba

  • Members
  • PipPipPip
  • 914 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 15:28

Tak zase po nějaké době jsem se dostala k hádání. Mám dotaz k 3256. Našla jsem takřka totožnou fotku, ale PM mi nechce dát zelenou ani že jsem blízko. Mohl by mi prosím někdo potvrdit, že jsem u správného vysílače a jen to musím někde naklikat? Klidně do SZ.

Ahoj Evčo, jsi správně :-))


  • 0

#8065 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 543 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 15:59

Urputně klikej, byla jsem na tom stejně, je to ono, co jsi našla, ale musíš se dobře trefit nakliknout. Já byla už skoro zoufalá, že to přece není a pak najednou to tam bylo. 

Díky všem. Naklikáno. Restíků a hlavně špeků spousta. To bude zase zábava na večery. :)


  • 0

#8066 JolaLuba

JolaLuba

    JolaLuba

  • Members
  • PipPipPip
  • 914 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 16:04

Díky všem. Naklikáno. Restíků a hlavně špeků spousta. To bude zase zábava na večery. :)

nojo ale jaro na krku.. času bude málo.. :-) zdravím Jo.


  • 0

#8067 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 16:33

Díky všem. Naklikáno. Restíků a hlavně špeků spousta. To bude zase zábava na večery. :)

Já se k tomu vrátíla cca po více než půl roce, měla jsem okolo 400 restů, nepočítala jsem to přesně, postupně jsem to projížděla, co šlo rychle, bylo hned, co šlo hůř, k tomu jsem se postupně vracela, nakonec mi zůstaly dvě stránky neuhodnutých a to teď intenzivněji dohledávám, ale něco jde hodně ztuha. Momentálně ale už jsem zase v tabulce... ale věnuju tomu fakt hodně času, až si říkám, jestli bych neměla dělat spíš něco jiného... :D


  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#8068 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 543 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 20:34

Já se k tomu vrátíla cca po více než půl roce, měla jsem okolo 400 restů, nepočítala jsem to přesně, postupně jsem to projížděla, co šlo rychle, bylo hned, co šlo hůř, k tomu jsem se postupně vracela, nakonec mi zůstaly dvě stránky neuhodnutých a to teď intenzivněji dohledávám, ale něco jde hodně ztuha. Momentálně ale už jsem zase v tabulce... ale věnuju tomu fakt hodně času, až si říkám, jestli bych neměla dělat spíš něco jiného... :D

No já taky tak nějak, akorát mi těch stran zbylo teď 7. :D Ale já to spíš hledám po večerech, když není nic v telce... Můj původní hlavní cíl, abych měla zelený svůj kraj, ale bohužel už vzal za své. :(


  • 0

#8069 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2016 - 14:27

Tak zase po nějaké době jsem se dostala k hádání. Mám dotaz k 3256. Našla jsem takřka totožnou fotku, ale PM mi nechce dát zelenou ani že jsem blízko. Mohl by mi prosím někdo potvrdit, že jsem u správného vysílače a jen to musím někde naklikat? Klidně do SZ.

 

Autor má blbě označené místo, stačí se podívat z toho, kde se zazelená, přes streetview - odtamtud to nemohlo být focené...


  • 0

#8070 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2016 - 21:26

Taky jsem tam klikal všude možně. Ale poznal jsem z ortofota, že těch antén je tam víc než dvě, co jsou vidět. Tak mi to ani moc divné nepřišlo.


  • 0

#8071 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 20:44

Tak vítám Alfici zpátky na přední příčce! :D  Je dobře, že si se k PM vrátila... ;)


  • 2

#8072 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 21:14

42 lidí na prvním místě, další místa obsazená 3, 2 nebo jedním. Už asi dlouho nebyl pořádný špek.


  • 0

#8073 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 579 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 21:37

42 lidí na prvním místě, další místa obsazená 3, 2 nebo jedním. Už asi dlouho nebyl pořádný špek.

Neboj, další Jihočeský s 3* se blíží...  :D


  • 1

#8074 JolaLuba

JolaLuba

    JolaLuba

  • Members
  • PipPipPip
  • 914 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2016 - 21:17

Neboj, další Jihočeský s 3* se blíží...  :D

:-))))))


  • 0

#8075 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2016 - 7:17

Tak jihočeských špeků bych i já měl několik ve frontě.


  • 0

#8076 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2016 - 21:07

Tak vítám Alfici zpátky na přední příčce! :D  Je dobře, že si se k PM vrátila... ;)


Ó, díky. Taky jsem ráda, že mě to zase chytlo... A těch špeků, co tam bylo! S některými jsem se fakt docela potrápila...

Nemáš nový nick? Nějak si tu ikonku slípky spojuju s jiným nickem, Matylda nebo tak něco? Nebo jsem úplně mimo?
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#8077 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 19:57

Ó, díky. Taky jsem ráda, že mě to zase chytlo... A těch špeků, co tam bylo! S některými jsem se fakt docela potrápila...

Nemáš nový nick? Nějak si tu ikonku slípky spojuju s jiným nickem, Matylda nebo tak něco? Nebo jsem úplně mimo?

Jsem to já, ale mám nový nick. Když jsme celá rodina začínali s GC, nemohli jsme přijít na nick, tak jsme se nakonec rozhodli, že slepice Matylda (viz. http://coord.info/GC4A057) bude náš maskot. Kromě mě však GC nikoho nechytl a já zůstal s touto přezdívkou. Pro změnu jsem se nakonec rozhodl, protože často docházelo k mystifikaci, jestli jsem muž nebo žena což se mi moc nelíbilo :D , tak jsem to nakonec změnil na zkratku a svoje iniciály... ale to už jsem OT. :rolleyes:

Jinak obdivuju, jak jsi to všechno dokázala najít, já mám často problémy i s jedním špekem... Klobouk dolů B)

 

3274 - dobrá fotka, líbí se mi jak objekt úplně ,,svítí", vyniká a okolí je takové tmavé ;)


  • 0

#8078 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2016 - 15:59

Čirou náhodou mi přistál v poště příspěvek o těch rozhlednách, nad kterými se tu mnozí rozplývali:

 

http://zlin.idnes.cz...zlin-zpravy_ras

 

A to je publikovali všechny, oproti ... kterých mám v zásobníku taky dost a stejných ^_^


  • 0

Vloženo do PM         Statistiky - PM

S III mini (N5800XM)


#8079 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2016 - 18:02

Pěkné rozhledny. Nejvíc se mi líbí formulace, že v CHKO B.Karpaty se nesmí ani rozhledny stavět tak, aby čněly nad terénem.To je asi tak smysluplné, jako větrný mlýn v lese nebo hospoda na mýtince. Jo, význam to má, ale proč tam potom stavět za dotace ausgerechnet rozhlednu?


  • 0

#8080 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2016 - 9:29

3303 - tak tu u nás máme další kamenný kruh. A když jsem se snažil zjistit, proč a jak vznikl, vidím, že na duchřině se dá docela pěkně založit výnosný podnikatelský záměr.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama