Přejít na obsah


Fotka

poznejmisto.cz II.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8105 odpovědí na toto téma

#121 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 13:57

JolaLuba napsal/a:
ahoj :) spáchal jsem takovou menší online přehledku: http://luvan.xf.cz/pm/


člověk tu chvíli není a takové novoty :)
moc pěkné ;)
  • 0

#122 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 13:59

Alf Gang napsal/a:
Bojuju stále jen s #367, je to dost tvrdý boj. :|

Uff, tak nalezeno. Jinak než po kačersku to opravdu asi nejde.;)


jsem byla teď tři dny na školení a bylo tam děsné připojení
tak jsem jen tak hledala lehce
gratulace k "věži" a tichá závist B)
  • 0

#123 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 14:08

weselka napsal/a:
Vylepšil jsem vám to dle požadavků :P
viz. původní příspěvek


:D:D:D

Akorát tam máš chybu - měl by tam být Darth Vader
  • 0

*


#124 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 14:42

Tak to je drsný - 367 má čtyři hvězdičky a to se dá říct, že nejde vygooglit a 375 má pět hvězdiček a vygogleno do minuty.:o
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#125 Milancer

Milancer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 15:07

Alf Gang napsal/a:
Tak to je drsný - 367 má čtyři hvězdičky...

Mám pocit, že jsem tam dával pět ale nejsem si tím jistej. Zkousel jsem to googlit a neuspěl jsem. Ale jak je videt, najit se to daB)
  • 0

#126 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 15:08

Alf Gang napsal/a:
Tak to je drsný - 367 má čtyři hvězdičky a to se dá říct, že nejde vygooglit a 375 má pět hvězdiček a vygogleno do minuty.:o


367 a 5 hvězdiček ??? To fakt nechápu, tak výrazný a dobře zapamatovatelný objekt ???

Ale pokud se ty hvězdičky nikde nevyhodnocují, tak je to šumák, kolik jich to má.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#127 Milancer

Milancer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 15:12

Dneska jsem si dlouho lámal hlavu s 368. Googl mlčel několik hodin:@ Pak jsem to po další dlouhé době vykoukal z mapy, což byla fakt sila. Už vím kudy vedou všechny linky 110kV u UL kraji:D:D
  • 0

#128 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 15:24

Milancer napsal/a:
Dneska jsem si dlouho lámal hlavu s 368. Googl mlčel několik hodin:@
Pak jsem to po další dlouhé době vykoukal z mapy, což byla fakt sila.
Už vím kudy vedou všechny linky 110kV u UL kraji:D:D


U 368 stačilo googlu zadat podstatné slůvko a měla jsem to nalezené za chvilku.
367 se najít dá, ale nebýt kačerka, tak bych to nevygooglila. Snažila jsem se o to dva dny a nic. Zkoušela jsem to hledat pak i zpětně, když už jsem věděla, co to je, ale stejně jsem o tom místě skoro nic nenašla. Takže 5 hvězdiček by si to místo určitě zasloužilo.;)
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#129 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 15:28

kolombo napsal/a:

Alf Gang napsal/a:
Tak to je drsný - 367 má čtyři hvězdičky a to se dá říct, že nejde vygooglit a 375 má pět hvězdiček a vygogleno do minuty.:o


367 a 5 hvězdiček ??? To fakt nechápu, tak výrazný a dobře zapamatovatelný objekt ???

Ale pokud se ty hvězdičky nikde nevyhodnocují, tak je to šumák, kolik jich to má.

Tak šumák to určitě je, já se těmi hvězdičkami moc neřídím, už jsem tu psala, že pro někoho může být fotka s pár hvězdičkami složitá a s pěti snadná.
Spíš jsem se nad tím musela pousmát, protože ta 367 podle mně opravdu snad vůbec nejde vygooglit, kdežto ta 375 je vygooglitelná ve chvilce a velice snadno.
Asi je lepší na ty hvězdičky fakt nekoukat. Já osobně bych je klidně i zrušila, protože co je snadné pro jednoho, může být oříšek pro druhého. Takže to celkem i ztrácí smysl a orientovat se podle toho moc nedá.;)
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#130 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 15:50

noe1 napsal/a:

Alf Gang napsal/a:
U 368 stačilo googlu zadat podstatné slůvko a měla jsem to nalezené za chvilku.


Obtížnost je opravdu velmi relativní. Já to správné slovo zadal hned na začátku hledání a nic (a opravdu to bylo to správné), pak zkoušel desítky jiných slov cca 7 hodin, znovu se vrátil k prvnímu nápadu a v té chvíli se G teprve ustrnul. A nevygooglitelné #367 jsem oproti tomu měl za 5 minut.

Ano, je to tak. Hodně taky záleží na tom, jakou variantu obrázků a informací komu google vyplivne. Jak se říká - když dva hledají totéž...:D Já u té 368 měla obrázek hned na první stránce, sice malý, snadno přehlédnutelný, ale byl tam. A můj muž, když to hledal na svém počítači, tak taky nic.
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#131 JolaLuba

JolaLuba

    JolaLuba

  • Members
  • PipPipPip
  • 914 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 16:02

Alf Gang napsal/a:

noe1 napsal/a:

Alf Gang napsal/a:
U 368 stačilo googlu zadat podstatné slůvko a měla jsem to nalezené za chvilku.


Obtížnost je opravdu velmi relativní. Já to správné slovo zadal hned na začátku hledání a nic (a opravdu to bylo to správné), pak zkoušel desítky jiných slov cca 7 hodin, znovu se vrátil k prvnímu nápadu a v té chvíli se G teprve ustrnul. A nevygooglitelné #367 jsem oproti tomu měl za 5 minut.

Ano, je to tak. Hodně taky záleží na tom, jakou variantu obrázků a informací komu google vyplivne. Jak se říká - když dva hledají totéž...:D Já u té 368 měla obrázek hned na první stránce, sice malý, snadno přehlédnutelný, ale byl tam. A můj muž, když to hledal na svém počítači, tak taky nic.

to snad není možné, po sto letech hledání zadám úplně obyčejné slovo a hned první obrázek velký jak kráva je ten stokrát prokletý kříž!:-))uff
  • 0

#132 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 16:11

JolaLuba napsal/a:
to snad není možné, po sto letech hledání zadám úplně obyčejné slovo a hned první obrázek velký jak kráva je ten stokrát prokletý kříž!:-))uff


:D:D:D:D Nééé, vůbec se nesměju...;):D
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#133 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 579 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 17:48

kolombo napsal/a:
367 a 5 hvězdiček ??? To fakt nechápu, tak výrazný a dobře zapamatovatelný objekt ???


Výrazný a zapamatovatelný možná ano, ale jedině v případě, žes už ho někdy viděl nebo tam dokonce byl, že?!! B)

367 je hnus a je nejmíň na 6 hvězdiček!!! :D Zajímavé, že já se zaseknu nejčastěji právě v Libereckém a pak ještě v Ústeckém kraji.
  • 0

#134 koyamas family

koyamas family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 17:49

noe1 napsal/a:

Alf Gang napsal/a:
U 368 stačilo googlu zadat podstatné slůvko a měla jsem to nalezené za chvilku.


Obtížnost je opravdu velmi relativní. Já to správné slovo zadal hned na začátku hledání a nic (a opravdu to bylo to správné), pak zkoušel desítky jiných slov cca 7 hodin, znovu se vrátil k prvnímu nápadu a v té chvíli se G teprve ustrnul. A nevygooglitelné #367 jsem oproti tomu měl za 5 minut.

Nevím, co s tou 368 všichni máte. Ta šla na první kliknutí. :P:D Zato teď mi tu straší ta zlínská šachovnice.
  • 0
Vložený obrázek

#135 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 579 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 17:55

Tož co ty řešíš se zlínskou šachovnicí? Tu jsem měla já do 5ti minut... :D;)
  • 0

#136 koyamas family

koyamas family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 18:03

Columbovsukni napsal/a:
Tož co ty řešíš se zlínskou šachovnicí? Tu jsem měla já do 5ti minut... :D;)

Tak jsem kouknul na tvůj příspěvek a konečně mi došlo, kde je ten tvůj strom. :D:D
  • 0
Vložený obrázek

#137 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 543 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 18:41

Já ten google nechápu. V práci se soužím se 376 a nic. Přijdu domů, zadám jedno slovo a hned první obrázek. ... Kdyby to bylo tak jednoduchý i se zbytkem toho, co mi chybí.
  • 0

#138 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 579 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 18:47

Já mám taky pocit, že na mě pan Google poslední dobou nějak prdí a háže mi úplně něco jiného, než po něm chci. Už jsem se k těm věcem teda dobrala, ale trvalo mi to u některých víc času, než jsem si původně myslela (365, 368, 369). No a s 367 asi nehnu, pokud neproklikám celý Liberecký kraj. :@
  • 0

#139 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 20:13

Columbovsukni napsal/a:
No a s 367 asi nehnu, pokud neproklikám celý Liberecký kraj. :@


#367 jedině metodou "na Tiskaře". Jinak to IMHO nejde. B)
  • 0

#140 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 20:26

No já 367 dal z dálky a skoro poslepu, ale je fakt, že jsem nahoře byl. Jinak musím uznat, že když jsem zkusil hledat ( jako že to neznám) a vyhýbal se asi 2 klíčovým slovům, tak jsem s googlem neměl šanci.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama