Přejít na obsah


Fotka

Doplneni statistik - uprava template


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2013 - 7:17

predne diky moc obema za rady a urceni smeru jak se vydat :-) kiReGPS: no priznavam, ze asi vymejslim speky, hlavne na sebe :-) ale zkratka by mne tahle tabulka asi zajimala... Gord: priznavam, ze Tvuj napad s tim, ze by bylo mozny si vybrat krok milniku, typ by bylo to pravy orechovy (holt statistiky se mi fakt libi), ale bohuzel jsem programatorsky nepoliben (ale to uz jste urcite po dotazech pochopili), takze mi nezbude asi nic jineho nez kazdou krabici otagovat... Tvuj pristup chapu - ze budes radsi 3 hodiny programovat, vytvoris neco univerzalniho, ale me v podstate nezbyva nic jineho nez busit do klavesnice - nebo se zacit ucit programovat :-) ale je pravda, ze mam cca 1600 nalezu, tak i kdybych sel u tradicek po padesatkach, tak to snad nebude takovy boj
  • 0

#22 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2013 - 7:28

Mne spis slo o to, ze az budes mit 7000 nalezu a budes chcti ty kroky zmenit, tak vsechny tagy smazes a zacnes busit znovu, ovsem uz te bude cekat delsi buseni. Ale rozumim tomu, ze kazdy si script napsat nedokaze. Ja take neumim kreslit, sochat, spanelsky, chemii, ... (no, ani s tim programovanim to zadna slava neni ;))
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#23 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2013 - 7:48

gord napsal/a:
Mne spis slo o to, ze az budes mit 7000 nalezu a budes chcti ty kroky zmenit, tak vsechny tagy smazes a zacnes busit znovu, ovsem uz te bude cekat delsi buseni. Ale rozumim tomu, ze kazdy si script napsat nedokaze. Ja take neumim kreslit, sochat, spanelsky, chemii, ... (no, ani s tim programovanim to zadna slava neni ;))


jak jsem psal, plne Tvou filozofii chapu a i s ni plne souhlasim...je jasny, ze je lepsi vytvorit neco univerzalniho i za cenu prace delsi dobu, nez udelat neco na jedno pouziti...
a co se tyce programovani - myslim, ze to tak zly nebude :-))
  • 0

#24 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2013 - 10:53

Tyhle tabulky - podle data založení - rok/měsíc a měsíc/den i milníky podle typu keše dělá GCStatistic. Potřebuješ gpx s nálezy, můžeš si je vygenerovat zvlášť jako html a pak je jen vložit do template. http://www.macdefend...ucts/index.html Je to jednoúčelový nástroj jen na generování statistik, zkoušel jsem ho než jsem objevil Geoget - autoři budiž velebeni.
  • 0

#25 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2013 - 12:15

zdeziz napsal/a:
Tyhle tabulky - podle data založení - rok/měsíc a měsíc/den i milníky podle typu keše dělá GCStatistic. Potřebuješ gpx s nálezy, můžeš si je vygenerovat zvlášť jako html a pak je jen vložit do template. http://www.macdefend...ucts/index.html Je to jednoúčelový nástroj jen na generování statistik, zkoušel jsem ho než jsem objevil Geoget - autoři budiž velebeni.

taky reseni - diky za tip...zvazim kterou cestou se vydat :-))
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama