Přejít na obsah


Fotka

Nejde mi nainstalovat OpenWIG do telefonu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 subrts

subrts

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2013 - 18:01

Já mám Nokii, která má Javu a Symbian, takže na ni určitě musí jít OpenWIG nainstalovat. Ale nevíte někdo jak? Mě to nějak nejde. Počítač si myslí, že je to fotoaparát, nikoli telefon.
  • 0

#2 Norbert_G

Norbert_G

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 430 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2013 - 18:17

Nokia by normálně měla podporovat Mass Storage, takže třeba zkus jiný prohlížeč souborů (v počítači). Další možnost je poslat ten soubor do telefonu přes Bluetooth. Nebo ho někam uploadnout a přes internetový prohlížeč v mobilu stáhnout. Nebo, pokud máš vyměnitelnou kartu, tak ji vyndat a nahrát ten soubor přímo na ni. V telefonu to pak nainstaluješ přes nějaký ten prohlížeč souborů co tam máš.
  • 0

#3 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2013 - 18:20

Abys nakonec nemusel instalovat Nokia PC Suite. Mě to bez něho taky nějak zrovna dobře nefunguje. Co máš za mobil?
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#4 subrts

subrts

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2013 - 18:22

Pořád mi to nejde, nevím, jaký jiný prohlížeš souborů.
  • 0

#5 Norbert_G

Norbert_G

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 430 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2013 - 18:42

Jiným prohlížečem souborů byl myšlen třeba Total Commander nebo něco v tom smyslu. Ale nenapsal jsi jaký používáš, tak těžko hodnotit. Jinak spíš zkus některý z těch dalších postupů.
  • 0

#6 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2013 - 18:43

já to měl na noki E 51 kdysi nainstalovaný přes vestavěný nokiacký internetový prohlížeč v mobilu. Zkus v něm napsat adresu
http://corve.kx.cz/OpenWIG.jad
a pozor, u OpenWIG.jad zachovej velká a malá písmena..
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama