Přejít na obsah


Fotka

LEVNÉ KNIHY


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
83 odpovědí na toto téma

#21 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2013 - 19:53

Solim napsal/a:
Dik za tip, koupil jsem dnes vse :) v OC sestka u Prazskeho letiste, ac nemeli mit Prahu a jeste jeden dil.
Jen jste nemohli nekdo napsat, ze to cele vazi 20kg :@ :@ :@. Do tasky jsem to narval, ale sel jsem s tim jako kdybych nesl odjistenou bombu, neb svy na uchach byly lehce za dorazem :D .
Pro ostatni pisu rozmery: 40 x 29 x 24 cm.

mas jezdit autem, jako do hornbachu ;).
  • 0

#22 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2013 - 20:07

Dain & Olik napsal/a:

Solim napsal/a:
Dik za tip, koupil jsem dnes vse :) v OC sestka u Prazskeho letiste, ac nemeli mit Prahu a jeste jeden dil.
Jen jste nemohli nekdo napsat, ze to cele vazi 20kg :@ :@ :@. Do tasky jsem to narval, ale sel jsem s tim jako kdybych nesl odjistenou bombu, neb svy na uchach byly lehce za dorazem :D .
Pro ostatni pisu rozmery: 40 x 29 x 24 cm.

mas jezdit autem, jako do hornbachu ;).

No ja jel autem, ale k tomu autu to bylo 200m, kdybych tusil tu vahu, tak si na to vezmu vozik z potravin.
Tak precijen jsi to byl ty u toho Hornbachu! Pacholku, mas zatroubit, ja jsem myslel, ze to je tvuj dvojnik,neb jsi predtim zkrz mne koukal a tim jsi mne dokonale zmatl.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#23 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2013 - 21:05

no ja si nebyl jisty, jsem nechtel vypadat jak blazen - az kdyz jsem projidel kolem auta s tvym avatarem ale ty jsi uz v tu chvili mizel ve vchodu :). na te sestce jsem byl v poledne pro 3 kousky taky :)
  • 0

#24 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2013 - 21:25

koupeno (14 dilu vc. bonusoveho Slovenska) na Muzeu, meli tam celkem zasobu...tahnul jsem to domu ve dvou igelitkach a v batohu, ruce mam az ke kolenum....bohuzel jsem prehlednul absenci Libereckeho kraje, takze se tam jeste rano stavim jestli ho nemaji, pripadne jeste zkusim Jindriskou... pokud nebudou mit, tak objednam pres net a necham si to na to Muzeum poslat....a to jsem se vcera smal tomu videu, kde v Kauflandu rozebrali paletu mlika ve sleve za minutu a pul....ted se v LK vyskytuji podivini co odnaseji tezke naklady ctiva....
  • 0

tarmara.png


#25 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2013 - 23:55

Tedaaa chlapi, vy mě děsíte - zatím mám někde u kolegy 4 díly a v sobotu se chci vypravit do ČB pro zbytek ( po tom, co jsem napsala info na geojih, už taky jeden nadšenec koupil všech 15 dílů) - to asi se svými 50 kg k autu dvě patra nedotransportuji, co?:o No dobrá, pochopila jsem, že to chce minirudl nebo nosiče.:) Jen jsem plánovala vézt jiné nákupy a jak to tak vidím, tak převáží knížky.:o:D
  • 0

#26 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2013 - 0:07

Zaparkovat u multikina co nejblíž ke vchodu do Alberta. Levné knihy jsou hned za dveřmi. Nebo si na to vzít vozík z Alberta.
  • 0

#27 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2013 - 0:09

Mpíku díky - jen netuším, které díly ve Čtyráku doopravdy mají. Judy1 nakupoval v Mercury.
  • 0

#28 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2013 - 8:50

aktualni hlaseni: dokoupil jsem Liberecko, takze mam komplet...na Muzeu je jeste tak 5-10 kompletu, nektere dily nemaji vystavene ale pokud pani prodavacku pozadate, tak je vytahne ze skladu....logisticke detaily: do jedne velke LK tasky/igelitky se vejde 6 knih a taska je pri trose opatrnosti unese (ja je dotahnul z Muzea na Hlavak a pak v Lyse od vlaku bez viditelne ujme na tasce), takze to chce vetsi batoh na tri knizky a da se to odnest v jednom cloveku...jen ta vaha....
  • 0

tarmara.png


#29 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2013 - 9:26

Asi si budu muset dojít ty knížky aspoň prohlédnout, když je o ně takový zájem.:) Ale mám jednu zásadní otázku: Kam to doma dáváte?:) Moje knihovna praská ve švech, takže já jsem úplně bez šance co se týká nových knížek a to už delší dobu...
  • 0

#30 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2013 - 10:20

Právě že je problém, kam knížky dávat - proto jsem si nejdřív zajistila čtyři díly, které jsou pro mě díky bydlišti a cestám nejzajímavější. Momentálně také řeším dilema, jestli se zítra ve třech prodejnách podívat jen po dalších vyselektovaných dílech nebo si udělat radost a dopřát si celý komplet. Jojo, jen právě ono Nerudovské "kam s nimi":|
  • 0

#31 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2013 - 10:20

Raraku napsal/a:
Asi si budu muset dojít ty knížky aspoň prohlédnout, když je o ně takový zájem.:)
Ale mám jednu zásadní otázku: Kam to doma dáváte?:) Moje knihovna praská ve švech, takže já jsem úplně bez šance co se týká nových knížek a to už delší dobu...


ideálním místem se jeví kamna, krb, nebo kotel :D
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#32 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2013 - 10:37

Burgu, teď tě někdo vezme vážně a pustí se do tebe;)
  • 0

#33 ptacopysk

ptacopysk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)
  • LocationPraha 6

Publikováno 15 únor 2013 - 10:41

Do Levných knih na Národní třídě včera naváželi plnou dodávku těchto publikací, tak jsem nakoukla dovnitř, mají vystavené všechny kraje.
  • 0

#34 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2013 - 10:50

zvedavkanocni napsal/a:
Jojo, jen právě ono Nerudovské "kam s nimi":|

Když se naskládají na sebe, dá se na nich i sedět :D.
Taky je máme všechny. Ale bohužel jsme do nich investovali o 110 kč na jednu více a do prvních tří i o pár set kč víc :(.
  • 0

#35 javla

javla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2013 - 15:57

Na Andělu jsem se ráno cestou do práce stavil podívat co že je to za zázrak a koupil hned prvních 6 kousků. V rámci oběda jsem tam vyrazil i pro zbytek. Mám to tedy komplet - všech 15.
  • 0
Jana a Vlasta (JaVla) (PDA FS Loox N560)

#36 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2013 - 18:05

Super. Tak uz mam doma stredocesky kraj :-)
  • 0

Premium Member + Sony Ericsson ST17i Xperia Active + Garmin GLO + Locus Pro + addon geocaching

Škoda Felicia 1.3 MPi LPG / Jawa 50-23 Mustang / Simson SR 50 / Kostka HILL CROSS


#37 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2013 - 19:24

Neudržela jsem se koupila celou řadu... :D:D:D
  • 0

#38 Bubaczech Gang

Bubaczech Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2013 - 20:00

Tak zatím mi všichni přijdete jako agenti levných knih, protože nikdo nepíše o tom, jestli ty knížky za něco stojej, už jste to aspoň někdo prolistoval ? B)
  • 0

#39 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2013 - 20:07

Hodnocení: http://fc03.devianta...ast-d5jkt79.png
:)
Je to taková wiki offline, kde je snad každá ves, mez atd... Myslím, že za 89 Kč je to dobrý kup.
  • 0

#40 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2013 - 21:27

Bubaczech Gang napsal/a:
Tak zatím mi všichni přijdete jako agenti levných knih, protože nikdo nepíše o tom, jestli ty knížky za něco stojej, už jste to aspoň někdo prolistoval ? B)

Pro základní orientaci v českých pamětihodnostech všeho druhu vynikající věc. Komplexní, seřazeno podle abecedy, občas fotka, informací tak akorát, aby to člověka nezahltilo. Využíváme, hlavně když se někam chystáme na dovolenou.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama