Přejít na obsah


Fotka

Zajímavé osudy krabek (bookmark)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
413 odpovědí na toto téma

#361 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2016 - 12:08

GC68EEV jepičí život této kešule pobavil  :)


  • 2

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#362 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2016 - 12:15

GC68EEV jepičí život této kešule pobavil  :)

 

Zvláště úsměvná je ta sebejistota (nechtěl jsem napsat drzost a hloupost) kačera s 9 nálezy, který přesně ví "v čem je logika", že "se RW fláká" a "schvalování trvá strašně dlouho"... Holt velký zkušenosti...  :P


  • 2

#363 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2016 - 13:27

Zvláště úsměvná je ta sebejistota (nechtěl jsem napsat drzost a hloupost) kačera s 9 nálezy, který přesně ví "v čem je logika", že "se RW fláká" a "schvalování trvá strašně dlouho"... Holt velký zkušenosti...  :P

To je nadhera :) Myslim ten archivacni log. Skoda ze tam nejsou palce jako tady. Dal bych Voyagerovi za ten log zelenou. Kdyz se chudak tak blbe vyspal. Pro urazku starostensky nohy nadosmrti zavreno :P


  • 8

#364 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2016 - 13:47

Ona to nakonec může být především škoda pro kačery (i když to takhle skončit nemusí, ale asi skončí). Koukal jsem na profil toho dotyčného a on má založenou i jednu multinu, ta má sice jenom 8% FP, ale v lozích se píše většinou o tom, že jsou pěkné a propracované stage, ale na nevhodném místě (ve městě), být to prý v lese, byla by to jiná. Takže to vypadá, že co se týká nápadů a zpracování, tak na tom není vůbec špatně. A listing této archivované keše se mi docela líbil, sliboval dobrodružství, což mě baví (a navíc neobsahoval hrubky, což se cení).

 

Jinou otázkou je emoční, sociální a já nevím jaká ještě inteligence ownera. Nejdřív jsem si říkal, že to, že keš poslal ke schválení dřív, než ji umístil, byla sice hrubice, ale vedená neznalostí, rozhodně ne zlým úmyslem. Blbý je, že stejnou věc udělal i u své první kešky. Tady už to na něco ukazuje. Každý normální člověk by se poučil a podruhé stejnou chybu neudělal. Ještě by se dala skousnout poznámka „poslal jsem to ke schválení dřív, protože schvalování trvá dlouho“. Dalo by se to napasovat na „mladickou nerozvážnost“. To v závorce o tom vyspání se reviewera je však už na přesdržku a taky ji oprávněně schytal.

 

Škoda, že ego některých lidí převyšuje jejich inteligenci.


  • 7

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#365 Five D

Five D

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2016 - 15:04

A to teď nemůže onen autor tu samou keš publikovat znovu? Jenom vzít komunikaci s revírníkem z jiné strany a začít omluvou nebo tak něčím na ten způsob...?  :)


  • 0

#366 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2016 - 15:18

Hned, jak mi přišla notifikace, říkal jsem si, že jsem zvědav, že to určitě bude zajímavá keš. No a byla. Jen holt trochu jinak.


  • 0

#367 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2016 - 15:26

A to teď nemůže onen autor tu samou keš publikovat znovu? Jenom vzít komunikaci s revírníkem z jiné strany a začít omluvou nebo tak něčím na ten způsob...?  :)

 

Podle mě by klidně mohl revírníka poprosit i o odarchivaci té původní. Vše je pouze o domluvě. Otázkou je, jestli owner bude chtít a jestli reviewer na tu dohodu přistoupí.


  • 1

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#368 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2016 - 18:34

Podle listingu to vypadá zajímavě, i když já bych na to nešel, nemám potřebné vybavení, mobilní připojení v terénu. Ale mnoho lidí by to ocenilo. Kdyby jen disabloval a napsal že je zádrhel s umístěním finálky, vynadalo by mu pár FTFkařů, ale keš by byla. Ne nadarmo některí schvalovači chtěli od nováčků fotku umístění.


  • 0

#369 Jirka O.

Jirka O.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 19:57

Já myslím, že tato GC69AW1 se sem také hodí. Jo, máme tu veselo :)


Tento příspěvek byl upraven od Jirka O.: 03 březen 2016 - 19:59

  • 0

#370 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 21:10

Já myslím, že tato GC69AW1 se sem také hodí. Jo, máme tu veselo :)

Zřejmě došlo k promazání logů nebo trpím logoslepotou :D. Můžeš nám, prosím, přiblížit, co se tam vlastně stalo, že keš šla do archivu?


  • 0

#371 3*2=7

3*2=7

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 21:23

Zřejmě došlo k promazání logů nebo trpím logoslepotou :D. Můžeš nám, prosím, přiblížit, co se tam vlastně stalo, že keš šla do archivu?

 

Normalne nikam moc nepisu. Ale sem se vyjadrim.

 

Kes jsem poslal na publikaci ve stejne podobe jako je. Dole bezi veta ktera zacina mezerama. To asi Sopted pri publikaci nevidel a uniklo mu to. Nasledne ji archivoval a uzamknul. Nikdo tam nic nemazal. Proc sla do archivu take zazim nevim. Presne by me zajimalo co je proti pravidlum.


  • 0

#372 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 336 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 21:25

Zřejmě došlo k promazání logů nebo trpím logoslepotou :D. Můžeš nám, prosím, přiblížit, co se tam vlastně stalo, že keš šla do archivu?

 

To bude tou již zde propíranou story s http://coord.info/GC636AJ

Viz poslední log s obrázky.

 

Ale tam se těm vztahům pro nezasvěcené ani nedá porozumět. Já nedokážu rozeznat co je recese a co už ne a je to spíše pruda.


Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 03 březen 2016 - 21:27

  • 0

#373 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 22:19

A to jsem si myslel, že mě v této kause nemůže překvapit už vůbec nic  :o

A ono jo  :blink:

Každopádně osud zajímavý...


  • 0

Etrex 30 + GPI generator + Geoget + a:Drake Plus nebo Locus Pro na CAT S50, Wine, Debian testing


#374 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 336 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 22:37

Na FB ve skupině Czech Geocaching je pár lehce vysvětlujících komentářů.

Dovolim si sem jeden vložit.

Tomáš Holub:
Já jsem do sporu celkem zasvěcený, protože znám osobně lidi z obou stran. 3*2=7 má určitý druh vystupování, který vadí jedné skupině lidí. Tím si postupně vytvořili názor, že je to arogantní blbeček a začali po něm doslova jít. Takže mu začali dělat naschvály, on si to nechce nechat líbit a vznikla z toho tahle žabomyší válka. Chyby vidím na obou stranách. Nikdo nechce ustoupit. Mluvil jsem jak s ním, tak s kačerem 007 (což je ale víceméně jen symbol celé skupiny) a je to marný. Jedou si svůj spor dál a celkem mi přijde, že si to užívají. Mně osobně to přijde úplně zbytečné a spíš otravné, tak jsem to začal ignorovat, ale nejde to přehlídnout, protože jedna strana otevřeně provokuje druhou.
  • 0

#375 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 22:55

Furt mi ňák není jasné, proč to revírník poslal do archivu


  • 0

#376 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 7:01

Asi se mu nelíbil ten posunující se text, který není na první pohled vidět, a který "objasňuje" proč tu byla založena nová keš na místě bývalé finálky, kterého si díky animaci při publikaci keše nevšiml. 

 

Ten text je "na hraně", já osobně bych ho nechal, být RW. Ale tohle je na dotyčném RW.

Je to přesně podle toho názoru z té FB skupiny - obě skupiny si dělají naschvály a tohle pošťuchování nesvědčí nikomu... Předpokládám, že si po publikaci stěžoval někdo v textu dotčených kačerů...


  • 0

#377 3*2=7

3*2=7

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 8:34

Mame tu vic nez veselo. Tak nejak Tomas ma pravdu. Rozhodne si nenecham libit kdyz nekdo siri lzi, pomluvi a nenavist vuci me osobne a schovava se pod anonymitou internetu. Aspon se umim pod svuj nazor a kese podepsat. ;)


Dva eventy ve stejny cas. To asi revirnikovi nevadilo. Nemluvim o tom ze event u sousedu je provokace.

Publikace: 18.12.2015
http://coord.info/GC6892M


Publikace: 05.02.2016
http://coord.info/GC68ATQ

Z me strany byl Kacer 007 posledni vytvor a zacinam skupinu (Kacer 007) ignorovat. At si siri lzi, pomluvy, atd. kde chti.


Tento příspěvek byl upraven od 3*2=7: 04 březen 2016 - 21:05

  • -1

#378 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 9:22

Když tak vidím tu historii, tak mi připadá, že si nemáte moc co závidět... Jeden dělá naschvály druhému.

Nikdy jsem nepochopil, jak může týmový nick logovat nález dvou keší zároveň na dvou různých místech ve stejném čase (tento případ). Osobně mi připadá tento postup dost nemorální. Pak se ani nedivím, když některé týmové nicky mají tisíce nálezů denně.

 

Chceš rozsudek kdo je lepší? Nebo politování, jak hodně ti ostatní ubližují? Myslím, že ten ti tu nikdo nedá. Z toho co vidím v lozích, tak si myslím, že za to mohou obě strany a že vy oba dva hlavní aktéři byste si měli někde sednout, pořádně se navzájem omluvit a přestat si dělat podobné blbosti.


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 04 březen 2016 - 10:11

  • 2

#379 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 9:31

Neznám ani jednu ze stran „sporu“, podle všeho se obě chovají jako fracci a do svých malicherných tahanic zatahují všechny kačery, asi podle hesla: „Moudřejší ustoupí, ale proč bych měl ustoupit zrovna já.“

 

Co je však rozhodně na pováženou — publikace druhého totožného eventu na stejný čas, stejné místo a se stejnou náplní. Pokud se nepletu, tohle GS zakazuje a dokonce ani nemusí jít o přesně stejné místo. Takže může se Sopdet sice nakrásně rozčilovat v logu, ať ho ze svých hádek vynechají, faktem je, že se na vzniku této situace podílel právě publikací duplicitního eventu. Nakolik se jednalo pouze o přehlédnutí, ví jen on sám. Možností k nápravě omylu má k dispozici dostatek. Jinou věcí je, že by to stejně nepomohlo. Ale aspoň by to bylo v souladu s pravidly.

 

Vypadá to, že na západě Čech vznikl nový turistahorsky alias honzak alias hanska, či jak různě si ten dotyčný říkal. Člověk, kterého místní komunita, nebo aspoň její výrazná část nebere a dělá mu naschvály. Jen je škoda, že do toho zatahují ostatní nezúčastněné kačery.

 

 

Nikdy jsem nepochopil, jak může týmový logovat nález dvou keší zároveň (tento případ).

 

Romane, jestli jsem to správně pochopil, tak se jedná o logování těch dvou eventů, které se konaly ve stejný čas na stejném místě. Pokud takové eventy byly reviewerem publikovány, pak je automatické, že jeden člověk navštívil oba dva. A nemusí mít ani žádného druhého člena týmu. Všechno tohle plkání, jak od jedné, tak od druhé strany, je pouze součástí jejich války. Neskákejme jim na špek.

 

EDIT: Vloudila se chyba. Ty eventy nejsou na stejném místě! Reviewer je v tom nevinně. Omlouvám se mu.


Tento příspěvek byl upraven od mh.mail: 04 březen 2016 - 11:18

  • 1

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#380 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 9:54

Co je však rozhodně na pováženou — publikace druhého totožného eventu na stejný čas, stejné místo a se stejnou náplní. Pokud se nepletu, tohle GS zakazuje a dokonce ani nemusí jít o přesně stejné místo. Takže může se Sopdet sice nakrásně rozčilovat v logu, ať ho ze svých hádek vynechají, faktem je, že se na vzniku této situace podílel právě publikací duplicitního eventu. Nakolik se jednalo pouze o přehlédnutí, ví jen on sám. Možností k nápravě omylu má k dispozici dostatek. Jinou věcí je, že by to stejně nepomohlo. Ale aspoň by to bylo v souladu s pravidly.

Když se podíváš pořádně, zjistíž, že to neni na stejným místě, ale o kousek dál - na jiný lezecký stěně ve stejným městě. Takže předpokládám, že revírník je v tom nevinně - k publikaci došlo o pár tejdnů později a on fakt nemůže nosit v hlavě čas a náplň všech eventů, co za posledních čtvrt roku publikoval. Tohle se mu zřejmě v žádnejch kolizích nezobrazuje.

Že je to vzdorakce, určená pro stejnou cílovou skupinu za účelem odtažení účastníků z dřív publikovanýho eventu, což je ještě podtrženo parafrázováním prvního listingu, to je samozřejmě svinstvo, my ovšem nevíme (a osobně ani moc nechci vědět), co tomu předcházelo. Každopádně to nápadně připomíná tahanici dvou tříletejch fracků o kyblíček.


  • 6




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama