Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3604 odpovědí na toto téma

#3601 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2016 - 22:57

Dala jsem si tu praci, odvezla cestovatele do Irska (do nejstarsi kese) a nez jsem dozalogovala nedockavec grabnul. Uz jsem ani nemela chut to resit... Ja nevim, ale tyden proste cekam nebo tomu cloveku napisu... kor kdyz je dotycnej cizinec a nemusi byt furt online a pripadne courat po te cizi zemi vic dni... achjo.


  • 0

#3602 Tomas Tubyl

Tomas Tubyl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2016 - 14:46

Keše od Vincenz07 jsou známé daleko za hranicí Českého ráje (Sherwoodu). Bohužel se našel nějaký omezený jedinec.

GC5H3K4

5.png Archive
05.04.2016

jak to tak vypadá, řádí tu škodná. 

Je mi z toho smutno, když vidím seznam jeho přeškrtaných keší. Těšili jsme se, že vždycky když budeme mít cestu na Jičín, že tam na nás bude nějaká lahůdka od Vincenza zase čekat a kvůli nějakýmu zamindrákovanýmu kret..ovi je po všem. :angry:    


  • 0

#3603 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2016 - 15:34

Dala jsem si tu praci, odvezla cestovatele do Irska (do nejstarsi kese) a nez jsem dozalogovala nedockavec grabnul. Uz jsem ani nemela chut to resit... Ja nevim, ale tyden proste cekam nebo tomu cloveku napisu... kor kdyz je dotycnej cizinec a nemusi byt furt online a pripadne courat po te cizi zemi vic dni... achjo.

Přesně tohle se mií stalo v severním Polsku. Dejme tomu v poledne jsem dal cestovatele do kešky a po návratu z celodenního cyklovýletu koukám, že ho někdo grabnul. Taktéž jsem to neřešil, jen mě to utvrdilo v tom, že vinou masovosti se vytrácí zdravý rozum  :angry:


  • 5
Vložený obrázek

#3604 vlastin

vlastin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2016 - 18:49

Nějak nám zkomplikovali popisování foteček při nahrávání logu na GC. No nic je to aspoň trochu složitější a dýl to trvá. :(  


Tento příspěvek byl upraven od vlastin: 15 duben 2016 - 18:49

  • 0

#3605 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2016 - 10:44

Ježíši nestraš. Mému PC to už tak trvalo dlouho a zrovna se chystám nahrát fotky skoro za půl roku. To abych si na to vzala dovolenou :-(.
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama