Přejít na obsah


Fotka

Chyba na geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
49 odpovědí na toto téma

#21 tr.ma

tr.ma

    Martina

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)
  • LocationPříbramsko

Publikováno 08 březen 2013 - 8:32

Chyba je asi jak u koho,mě se po půl dni stav nálezů aktualizoval a u syna koukám že jim tam nález z 6.3. chybí stále, takže chyba je stále někde ....
  • 0

#22 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2013 - 9:54

U mě se to srovnalo zalogováním dalšího nálezu... do té doby to někde "zamrzlo"....
  • 1

#23 nvc

nvc

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2013 - 17:32

U takovych problemu vetsinou zafungovalo nahlaseni na GS. Odpoved byla zpravidla do 2 hodin a problem byl odstranen. Rozhodne je te efektivnejsi reseni nez remcani na lokalnim foru.
  • 0

#24 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2013 - 17:33

Mluvime tu vsichni o stejnym GS? Moje zkusenosti a hlasenim chyb GS jsou totiz takovy, ze jim to kolikrat trva az nekolik mesicu (ne-li hure)
  • 0

#25 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2013 - 17:59

petulinka1 napsal/a:
<ot>PS: moc dekuju tomu anonymovi, co si mysli, ze je anonymni, a dava mi ke vsem prispevkum, ze jsou odpad. tesim se, az mi to hodis i sem</ot>

Ty toho naděláš. Co mám říkat já? A také po tom nepátrám. ;)
  • 1

#26 standarevnice

standarevnice

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 7:33

Při kontrole plnění tabulky D/T jsem zjistil, že řada kombinací , které jsem měl odlovené již před několika měsíci,se mě v tabulce nezobrazila. Kontroloval jsem aktuální nastavení těchto kešek, nezměnilo se. Kde se mohla vloudit chybička?

Díky za radu.


  • 0

#27 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 8:07

U mě se to srovnalo zalogováním dalšího nálezu... do té doby to někde "zamrzlo"....

 

Přesně tak, tohle dělal Zeměmluv vždycky a někdy to trvá fakt docela dlouho. Osobně bych si s tím nelámal hlavu a začal nad tím dumat až po zalogování dalších kousků a s odstupem několika dní.


  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#28 standarevnice

standarevnice

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 11:33

Jak jsem již psal, kešky jsem odlovil před několika měsíci a od té doby zalogoval spoustu dalších nálezů. Tabulka se nehne.


  • 0

#29 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 12:00

Jak jsem již psal, kešky jsem odlovil před několika měsíci a od té doby zalogoval spoustu dalších nálezů. Tabulka se nehne.

1) máš tady špatně vyplněný odkaz na "Profil na geocaching.com", oprav si to

 

2) podle project-gc to vypadá http://project-gc.co...ile=Get profile

 

reklamuj to u GS, jestli to nesedí


  • 0

#30 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 12:05

Jen se zeptám, existují statistiky dělané od GS a dělané externími programy, které si spouštíš sám. Ty pak jsou aktualizované pouze v době, kdy je spustíš.

 

Na stránce http://www.geocachin...vat automaticky

(tyto statistiky by měly odpovídat tomu, co udává project-gc - pozor, project-gc vytváří statistiky cca 1 za 7 dnů, takže nemusí souhlasit, pokud jsi od doby vytvoření této statistiky zalogoval nějaké nálezy)

 

V záložce "Profil" můžeš mít také statistiku, pokud si ji vytvoříš v nějakém prográmku a nahraješ na svůj profil (dříve jediná možnost). Tato statistika se změní pouze, když ji aktualizuješ. Nemyslíš tuhle statistiku?


  • 0

#31 standarevnice

standarevnice

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 13:40

Statistiky na project-gc a statistiky na geocaching.com jsou stejné a aktualizují se korektně. Jen mě jde o tu tabulku D/T, kde jsem určité kombinace před několika měsíci splnil a stále se mě u obou statistik nezobrazují. Statistiku jinou jsem nevytvořil.


  • 0

#32 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 13:46

Statistiky na project-gc a statistiky na geocaching.com jsou stejné a aktualizují se korektně. Jen mě jde o tu tabulku D/T, kde jsem určité kombinace před několika měsíci splnil a stále se mě u obou statistik nezobrazují. Statistiku jinou jsem nevytvořil.

já tam vidím na projektu vyplněnou celou tabulku DT

 

 

81 Diff/Terr combinations found, out of 81

421 (24.7%) finds were rated with Diff or Terr of 3 or greater


  • 0

#33 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 14:11

Statistiky na project-gc a statistiky na geocaching.com jsou stejné a aktualizují se korektně. Jen mě jde o tu tabulku D/T, kde jsem určité kombinace před několika měsíci splnil a stále se mě u obou statistik nezobrazují. Statistiku jinou jsem nevytvořil.

 

Koukám se na Tvůj profil na GC.com a máš DT tabulku komplet vyplněnou. Tak nevím, kde vidíš problém.


  • 1

#34 standarevnice

standarevnice

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 14:42

Souhlasím s Vámi, ale pro GC4X00P-M99-Triple Matrix potřebuji mít tuto tabulku vyplněnou s počtem min.3 nálezů v každém poli. A v tom je ten problém. Splnil jsem  všechny z Matrixe a všechny z Újezdeckých opičáren a v tabulce kombinace D5 mám nález jen jeden.


  • 0

#35 standarevnice

standarevnice

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 14:54

Beru vše zpět. Chyba u mne.Omlouvám se GC.com i project-gc.


  • 0

#36 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 15:18

Souhlasím s Vámi, ale pro GC4X00P-M99-Triple Matrix potřebuji mít tuto tabulku vyplněnou s počtem min.3 nálezů v každém poli....

no to jsi ale  v dotazu tak nějak zamlčel...a ten odkaz na profil máš pořád špatně, nefunguje


  • 1

#37 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 20:19

Já mám teď poslední dobou trochu jiný problém, a to s rychlostí serveru gc.com.....také se Vám načítají jejich stránky tak pomalu? Třeba mapa mě úplně ubíjí, ale dřív to celkem šlo..je to až poslední dobou.


  • 0

#38 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 22:50

I Amíci si teď na chcíplost serveru stěžují...

 

EDIT: vlastně se spíš zdá, že jsou to Evropani.


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 16 leden 2015 - 15:23

  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#39 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2015 - 22:09

Dnes jsem jak puk koukal na mapu, když najednou část keší na mapě se zobrazila správně (nalezené x nenalezené) a část najednou špatně jako nenalezené... Po přiblížení - se zobrazily správně... Po oddálení - opět špatně... Dokonce se mi můj event, který jsem dnes archivoval zobrazil jako nenalezený, i když moje keš se mi zobrazila jako založená! To mi řekněte, jak je tohle možné!

Viz. přílohy...

Po F5-ce je to už v pořádku...

 

Chyba 1 - v horní části obrázku - nalezené kešky se zobrazují správně, v dolní části špatně.

Chyba 2 - po přiblížení se keše zobrazily správně

Chyba 3 - Po oddálení se už nezobrazily ani nalezené z obrázku na Chyba 1 jako nalezené

Chyba 4 - Zobrazen archivovaný event (můj) jako nenalezený, jedna má keška ale zobrazena správně jako založená...

Chyba 5 - důkaz, že dotyčný event je archivovaný :-)

Chyba 6 - po F5 už vše je správně...

Přiložené miniatury

  • Groundspeak - chyba 1.jpg
  • Groundspeak - chyba 2.jpg
  • Groundspeak - chyba 3.jpg
  • Groundspeak - chyba 4.jpg
  • Groundspeak - chyba 5.jpg
  • Groundspeak - chyba 6.jpg

  • 0

#40 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2015 - 22:27

Křečci nějak pletou nožičkama


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama