Přejít na obsah


Fotka

Wherigo pro android


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
45 odpovědí na toto téma

#21 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 1:42

Hamaci napsal/a:
http://uloz.to/x5X6z...go-20120218-zip
OSM mapa CR vytvorena pomoci mapsforge ver. 2.4.
Funguje ve WhereYouGo.
.....


Díky moc. Funguje tak jak má.
  • 0

HUAWEI G510, ZTE Blade ;  c:geo, Locus, Mapy.cz, GeoGet (+Stator)

http://www.panoramio.com/user/3711522
 

Profil na Poznej místo

 


#22 kodlw

kodlw

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2013 - 21:33

S antroidem 2.3.4 na Xperii Ray mi WhereYouGo šlapalo..;);) Nyní jsem aktualizoval android na 4.0.4. Program WhwreYouGo se spustí ale nelze přejít na mapy ani navigaci - napíše vždy, že byl program ukončen..:(:(
Locus (na kterém celý program stojí) mám normálně funkční..
Tušíte někdo, kde je zakopaný pes ??
  • 0

#23 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2013 - 22:04

kodlw napsal/a:
S antroidem 2.3.4 na Xperii Ray mi WhereYouGo šlapalo..;);) Nyní jsem aktualizoval android na 4.0.4. Program WhwreYouGo se spustí ale nelze přejít na mapy ani navigaci - napíše vždy, že byl program ukončen..:(:(
Locus (na kterém celý program stojí) mám normálně funkční..
Tušíte někdo, kde je zakopaný pes ??

Nebude to tento problem?:
"Nové vektorové ani offline mapy nejdou načíst:) pád programu.."
( http://code.google.c...ues/detail?id=4 )
  • 0

#24 kodlw

kodlw

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2013 - 7:43

Díky za info, ale mě se hra ukončí kdykoliv si potřebuje "sáhnout" na LOCUS.. Bez radaru se to fakt hrát nedá :(:(

JE NĚKDO, KOMU TO BĚHÁ POD ANDROIDEM 4.x.x ?????

Díky moc ;) ;)
  • 0

#25 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2013 - 7:50

Ja mam 4.0.3 a funguje mi to. jen te treba pouzivat mapsForge mapy stare verze 2.4.0, a v androidu musim mit vypnutou podporu graficke akcelerace pro aplikace, jinak se mapa nevykresli. Jo, nejakou aktualizaci programu by to chtelo, ale Menion na wherigo uz kasle. :(
  • 0

#26 kodlw

kodlw

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2013 - 7:58

B) B) B) S U P E R B) B) B)

Při zapnuté grafické akceleraci (což jsem měl) to odmítá pracovat s LOCUSEM. Po vypnutí už mě to naviguje.. :P :P

D í k y m o c
  • 0

#27 jako.uragan

jako.uragan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2013 - 11:31

ahoj na starém samsungu mi Whereyougo (WYG) běhalo i s offline mapami od locusu, ale na smasungu SIII mi to spadne když kliknu na vektor. Nevíte kde je problém? (mám dlouhej název i starší typ mapy z ulozto pro WYG)

 

asi bude problém v HW akceleraci, ale tu nemůžu najít ani v aplikaci WYG ani v nastavení telefonu ani v Locusu. i kdy jsem klikl na všechno možné.

 

Díky


Tento příspěvek byl upraven od jako.uragan: 17 říjen 2013 - 11:34

  • 0

#28 Nogglli

Nogglli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 18:23

Nevim jestli je tvuj problem jeste aktualni, ale pro jistotu. Me WYG taky padal, kdykoli jsem klikl na b mapach na vektor, ale pritom ta mapa mi v Locusu fungovala. Bylo to tim, ze jsem mel Locus nainstalovany v telefonu a WYG na SD karte. Po presunuti Locusu na SD kartu bylo po problemu.


  • 0

#29 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 19:22

Hrála jsem wigo bez problémů na O450 ( dodržovala jsem časté ukládání, nepadalo ), teď jsem si stáhla WYG do mobilu s Androidem 4.1. Zároveň jsem si stáhla jednu cartridge, abych viděla, že půjde spustit. Podotýkám, že Locus zatím ve free verzi mám na kartě ( 32 GB ) a v něm složky s různými mapami, na doporučení mám i vektorovou cr-wherigo - 2012. Při spouštění wiga jako takového mě překvapuje hláška "Používám sdílenou keš pro online mapy s Locus". Nastavila jsem mapu vektorovou. Když spustím konkrétní cartridge, kupodivu to vypadá, že vše bude fungovat - zobrazí se mi jak první místo hry s fotkou, tak po přepnutí na mapu cesta, ale ta nevede z mé současné polohy, ale z místa, kde jsem naposledy o víkendu nastavovala TomToma v mobilu - keš jsem tam myslím hledala pomocí O450. Tak nevím, jestli dělám něco s mapami špatně + co znamená hláška o online mapách? Online být nehodlám, bude hra fungovat? Mám ji kolem 30 km daleko, další cca 45km, tak bych byla ráda, aby vše fungovalo. Pro jistotu si říkám, že si stáhnu ještě verzi pro O45O a budu mít zálohu, ale některé hry jsou na mobilu mnohem lepší. Jinak cartridge jsem si pro mobil i GPS zvykla stahovat do složky v počítači a odtud sprostým překopírováním přes kabel do GPS a mobilu. Mám něco dělat jinak nebo něco ještě přenastavit?


  • 0

#30 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 19:59

Vektorové mapy nefungují a hned tak nebudou. Je tam nějaká chyba s načítáním. Takže buď pujdeš nad slepou mapou, nebo nakešuj mapy před výletem - na WiFině. OnLine jsem vyřešil tím, že mám SIM od mobil.cz. Jednou za půl roku dobít 200,- pak měsíc (max. 150MB) plná rychlost a zbytek slimáčím tempem 16kb/s. Lepší, než nic.

 

To druhé je nejspíš způsobeno tím, že WherYouGo má vlastní vypínač GPS a ten se občas sám vypíná. Myslím, že např. při restartu hry. Pak jdi na stránku GPS a zapni navigaci.


  • 0

#31 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 20:36

Díky za rady a vysvětlení - i když obsah mě moc nepotěšil. Nerozumím tomu "nakešuj mapy před výletem" - jaké mapy? Chytrý mobil mám chvíli a teprve si na něj zvykám, takže je se mnou třeba víc po lopatě - prostě lama. .-) 

Minule měl nějaký problém s mapou kolega ( také je jen offline ), kombinovali jsme proto O450 a mobil, na wigo kolem 40 km to byla docela legrace - nejlíp jsme se sehráli těsně před koncem. Vektorová mapa nám byla doporučena právě jako vhodné řešení - hm, to se zeptám přes mail. Myslela jsem si, že mapa bude fungovat jako když hledám keše s O450.

S GPS jsem si právě pohrála a sledovala, jak se kdy sama vypíná a zapíná jak u wiga, tak u TomToma. Dívala jsem se i do nastavení k wigu, jak tam mám GPS.

Když tak o všem přemýšlím, tak asi zkusím příště hru O450 + mobil a budu pozorovat. O450 by mě mohl dovést do zón, mobil doplnit zvuky a obrázky - nebo je to blbost? Tam, kde není časový limit by to fungovat mohlo....Vlastně je to něco podobného jako s kolegou minule.

Mobil mám od Vodafonu - nejsem si jistá, co by dělal si simkou od mobil.cz.

 

Aha, tak změna - proklikala jsem se přes předchozí odkazy na další vlákno a podle toho by právě uvedená mapa, co mám staženou, měla chodit - jen ještě najít hardwarovou akceleraci jak radil HaLuMa. :-) Prý nechodí NOVÉ vektorové mapy.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 21 listopad 2013 - 20:51

  • 0

#32 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 21:20

Jo, to máš pravdu. Stará mapa chodí. Před delším časem jsem experimentoval s našítáním nových. Protože WherYouGo m.j. zobrazuje názvy map chybně (zkráceně), chtěl jsem zkoušet, jestli vhodnou kombinací názvů souborů mu novou mapu přeci jen nelze vnutit. Nelze. Jenže od té doby mám v tabletu spoustu chybných map a teď, po dlouhé době, kdy jsem na experimenty skoro zapomněl, mne to zmátlo.

 

V Nastaveníé / Mapa je "Kešovat online mapy". To zapni a na WiFi si prohlédni mapu oblasti, kam chceš jít. V měřítku, které chceš používat v terénu. Online mapa se uloží do mobilu a pak bude k dispozici i offline.


  • 0

#33 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 21:37

Do zón líp dovede telefon. On ty zóny i zobrazuje na mapě. Proto je lepší mobil i se slepou mapou, než Oregon. Samozřejmě i méně padá. A nejlepší je jít s obojím najednou. Jo a na běhací WherIGo je nejlepší si pořídit ...

 

 

 

psa.


  • 0

#34 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 21:37

Díky - nastavení jsem ještě moc neprocházela, příležitostně vyzkouším, i když by to už nemělo být zapotřebí.

Budu mít za dlouhých zimních večerů co dělat, aplikace v mobilu přibývají a bude třeba se naučit je využívat....

 

"Běhací" wiga asi vynechám, přece jen už nejsem zrovna juniorka. Sice jsem měla v plánu jedno v ČB zkusit na inlajnech, ale to prý díky kombinovanému terénu nejde. Další varianta by mohla být koloběžka - pokukuji po skládacím Mastru na jaro. No, ale zase, wiga přibývají, takže nemusím odlovit každé. 


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 21 listopad 2013 - 21:43

  • 0

#35 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2013 - 1:34

Vyzkousel jsem WYG na android 4.0.4 a cartridge jsem si stahnul "pro Oregon" a alespon ta jedna co mam rozehranou jede bez jakehokoliv problemu. Spis mi obcas zlobi tak app. Hlavne kompas, kterej mi neustale ukazuje ze mam jit na druhou stranu, tedy o 180 stupnu jinak :/


  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#36 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2013 - 10:16

úhel kompasu - to máš v nastavení WYG


  • 0

#37 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2013 - 11:43

Ja prave nevim co konkretne. Ten modifikator rotace? Ten jsem zkusil, respektive oba, a nic to nedela, stale mi to ukazuje na druhou stranu. Uvidime co to bude delat kdyz vypnu pouzivani hw kompasu a pojede to jen podle dat z gps.


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 22 listopad 2013 - 11:45

  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#38 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2013 - 20:07

Mám radost a ne malou, protože díky všem poradcům se podařilo, že WYG na mobilu šlape jak hodinky! ( že by platilo "malá, ale šikovná" ? :D ) 

Velké díky patří Cracken79 - na toho jsem se obrátila, protože jedno jeho suprové wigo mám odehraně minulý měsíc a na další se chystám. Ptala jsem se na radu k mobilu a dostala jsem soubor s třemi zónami v našem městě na vyzkoušení mobilu a aplikace. Klobouk dolů, to jsem nečekala ani ve snu - samozřejmě jsem vyzkoušela hned odpoledne a jásala. Proti O450 je to prostě o kus dál - už jen vidět zónu na mapě....Už s Oregonem mě wigo bavilo, ale s mobilem.....budete se mi smát, ale na další wigo se těším víc než na Vánoce!


  • 1

#39 Varouch

Varouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2014 - 8:35

Dnes jsem si náhodou pustil jedno svoje starší wigo ve WhereYouGo a nestačil jsem se divit: texty na dialozích i na vstupech jsou rozhozené. Je to asi nějakým tím posr***m updatem, ale vůbec nefunguje odřádkování. Víte někdo, co s tím? Ještě dodávám, že texty generuju dynamicky v LUA...

 

Přikládám screen ze hry "Mars útočí!" jako příklad. Normálně byl za každou větou prázdný řádek, tj. 2x "enter".

Přiložené miniatury

  • Screenshot_2014-09-19-09-33-05.png

Tento příspěvek byl upraven od Varouch: 20 září 2014 - 17:21

  • -3

#40 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2014 - 9:27

Dnes jsem si náhodou pustil jedno svoje starší wigo ve WhereYouGo a nestačil jsem se divit: texty na dialozích i na vstupech jsou rozhozené. Je to asi nějakým tím posr***m updatem, ale vůbec nefunguje odřádkování. Víte někdo, co s tím?

 

Ano, potvrzuji, je to tak. Nový update 0.8.12 opravdu ignoruje odřádkování a všechno píše za sebou, verze 0.8.10 tohle zobrazuje správně (verzi 0.8.11 jsem asi ani neaktualizoval, nemám ji k dispozici).

Obávám se, že to souvisí s tímto:

- fixed: unicode znaky v loginu

 

Patrně došlo k úpravám nejen v loginu a důsledkem je to, že to ignoruje znaky konce řádků.

Jen tak mimochodem - pokud si vzpomínám, tak stejně se to chovalo v původním OpenWIGu, tam se oddělovače řádků taky nekonaly.

 

 

 

Víte někdo, co s tím? ... to mám teď jako všechny cartridge zkontrolovat a opravit???

 

Jako hráč - nainstalovat si předchozí verzi.

Jako autor - asi to fakt předělat anebo nechat být.

 

Ale spíš bych zkusil kontaktovat biyldu jako autora nových verzí WhereYouGo. Patrně se pouze vloudila chybička, kterou snad půjde snadno opravit.


  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama