Přejít na obsah


Fotka

Dotazník geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 MAki

MAki

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 16:19

Dobrý den, prosím o vyplnění krátkého dotazníku k mojí bakalářské práci o geocachingu. Moc by mi to pomohlo děkuji.;) Zde je odkaz: https://docs.google....#start=openform
  • 0

#2 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 16:25

Tady mas alespon klikaci odkaz...
https://docs.google....#start=openform
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#3 malinka.petr

malinka.petr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 16:47

nespamujte pořád takovymi nesmyslnymi dotazniky
  • 0

#4 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 16:55

Zase jeden blbej dotazník - je spousta lidí, co lověj s kamarádama, s rodinou, sami... prostě jak kdy. Podobně se dopravujou všelijak, podle okolností. A takhle bych mohla komentovat asi polovinu dotazů. Ergo nevyplněno. Navíc takovejch dotazníků tu už proběhla celá řada.
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#5 Zememeric_K

Zememeric_K

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 16:57

Jé, a kdopak je vedoucím tvé bakalářské práce a na které katedře to píšeš? Promiň mi moji zvědavost, ale pokud ti mají ostatní pomoci, stejně jako já, tak bych potřeboval rozptýlit trochu pochyb, že to není marketingový dotazník.
  • 0

#6 MAki

MAki

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 16:58

Lukabike děkuji za klikací odkaz :-) malinka.petr: Nespamuju je to dotazník k bakalářce...;) díky za pochopení mimochodem je to uvedeno v předmětu tudíž sem ani nebylo nutné chodit a reagovat na můj příspěvek;)
  • 0

#7 MAki

MAki

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 17:03

Zememeric_K: Ing. Miloslava Kubíčková Ph.D UTB fame Zlín
  • 0

#8 pavouci

pavouci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 17:30

No nechci bejt za rejpala,ale naprostý souhlas s malinka.petr a malaveverka.Mám už plný zuby všech těch dotazníků:@
  • 0

#9 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 17:34

Je mi líto, ale na otázky 5, 7 a 10 nemůžu jednoznačně ani většinově odpovědět. U mě/nás je to půl na půl. Hraju s kým chci (i sám), kdy můžu a kde chci. A dopravuju se pěšky, na kole, vlakemi i autobusem.
  • 0

#10 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 17:38

Vyplněno. to pavouci, malinka.petr a malaveverka: Abyste se nepotento. Když vám to vadí, tak do jasně nazvaných vláken nelezte, dotazníky nevyplňujte a hlavně - nepruďte.
  • 0

#11 MAki

MAki

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 17:43

Nemo02: rozumím :-) když to nejde většinově tak mám smůlu :), bohužel kdybych povolil více odpovědí u těchto otázek tak by mi nevznikl žádný přesnější profil...
  • 0

#12 MAki

MAki

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 17:45

stanny_Tigo díky ;)
  • 0

#13 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 17:47

Proboha si nedovedu představit, že by mi na Bakalářku nějaké takové téma prošlo. Dneska už to asi není takové jako bylo za mých studií.
  • 0

#14 MAki

MAki

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 17:50

martinracek26: Našel jsem na netu i diplomku na geocaching :D
  • 0

#15 pavouci

pavouci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 17:52

Já se nepotento.Jen přemýšlým že udělám dotazník na téma kolik procent lidí obtěžují takový dotazníky:D
  • 0

#16 MAki

MAki

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 17:58

pavouci: a potom bych ještě udělal jeden jen mezi těmi procenty, které to obtěžuje :D na téma kolik lidí i přesto, že vidí v předmětu slovo dotazník stejně kliknou jen proto, aby mohli napsat, že je to obtěžuje :D:D
  • 0

#17 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 18:30

MAki napsal/a:
pavouci: a potom bych ještě udělal jeden jen mezi těmi procenty, které to obtěžuje :D na téma kolik lidí i přesto, že vidí v předmětu slovo dotazník stejně kliknou jen proto, aby mohli napsat, že je to obtěžuje :D:D

No já jsem reagovala hlavně proto, že je ten dotazník blbě postavenej, velká většina lidí ti na něj nedokáže odpovědět. A pokud si vyberou jednu z možností, i když by jinak vybrali několik, budeš mít výsledky naprosto mimózní.
Kdyby ten tvůj dotazník byl co k čemu, vyplnila bych ti ho.
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#18 MAki

MAki

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 19:04

malaveverka: Ten dotazník není věc, kterou sem vymyslel dneska :-) a je jasný, že lidi, kteří hledájí nějakej pátek by zaškrtli u spousty otázek více možností né-li všechny, ale potom by mi nevznikl žádný profil :-) a výsledky lidí, kteří ho vyplní by měly utvořit ,,typického geocachera" :-) Každopádně názor beru. Musím počítat s tím, že někdo dotazník nevyplní..... Přeji poklidný zbytek víkendu :-)
  • 0

#19 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 19:13

"Typicky kacer" by zaskrtl vic moznosti, ale to nemuze, protoze by pak nevznikl pozadovany "profil"...takze ve vysledku to zase tak "typicky kacer" uplne nebude :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#20 MAki

MAki

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 19:32

lukabike.com: jde jako by o většinovou záležitost...S kým se geocachingu věnujete, zařízení atd. tak stejně ze 100 hledaní třeba 60x bylo s přáteli a 70x někdo použil buzolu :D:D(pouze příklad) a je to myšleno za celou dobu hledání.. stejně tak dopravní prostředek :-) něco typický geocacher upřednostnuje nejvíce :-) a z 300-400 lidí to nějakou hodnotu pro mojí práci snad mít bude :-) Nebo jde o jinou otázku? Jinak je ten dotazník relativní jde o lidi co ho vyplnuji, takže mi vyjde profil minimalní, ale můžu pracovat s daty, které nemám šanci jinak získat......pravdou je, že by to chtelo tak 5tisic lidi :D ale z toho bych se zbláznil :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama