Přejít na obsah


Fotka

Dotazník geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 19:34

Zkus napsat tem ostatnim co tu resili to same, treba ti data poskytnou :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#22 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 19:38

Tak to je škoda, že jsi sem ten dotazník nehodil včera. Hned bych ti řekl, ať se dnes ve 13:00 zajdeš podívat na event, který proběhl tak 500m od FaME. Potkal bys okolo třiceti typických kačerů na jednom místě což by ti vydalo za sto takovýchto dotazníků.
  • 0

#23 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 19:44

Nechtel jsem puvodne prispivat, ale neda mi to. Ja bych tu videl 2 poblemy: 1. dotaznik je nejen podle me spatne sestaveny, protoze otazky neumoznuji ziskat relevantni vzorek odpovedi - mnoho kaceru nemuze odpovedet pravdive 2. pokud jesem si vsiml, tak dotaznik neobsahuje ani jedinou otazku, ktera by jiz nebyla v mnoha predchozich dotaznicich zodpovidana. Z pohledu kaceru tedy nemuze prinaset nic noveho. Ve spojeni s bodem 1 to pak vyvolava jeste nechut na neco takoveho odpovidat. Nedovedu si predstavit, k cemu rozumnemu muze slouzit dotaznik takoveto urovne a temito orazkami. Umel bych sijej predstavit jako podklad maximalne pro semestralni praci, ale pro bakalarku ani nahodou.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#24 tinyshark

tinyshark

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 19:56

Nějak to nemůžu pochopit... Takže z dotazníku má vyplynout profil typického geokačera, přitom bude vyplňovat malé procento kačerů, a to ti, co chodí sem. Dále z těchto kačerů vyplní jen ti, kteří chtějí a současně jsou schopni zaškrtnout pouze jednu variantu, protože vícevariantová možnost se ti nehodí. Což bude asi mizivé promile, neboť typický geokačer asi použije všecko, co má po ruce. No možná je cílem této práce právě rozbor problematického získávání a zpracování informací. Jinak nevím. Občas tu něco vyplním, ale toto vážně nejde.
  • 0

#25 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 19:59

Jinak asi nejlepší průzkum tady dělali borci z GeoKladna

http://geokladno.cz/...ho-geocachingu/

spousta otázek na vlas stejných jako ve tvém dotazníku a hlavně to bylo vytvořeno přesně pro tento účel. Účast cca 400 respondentů, nic lepšího tu prostě nebylo a asi už ani nebude.
Tak se jim ozvi a domluvte se, jestli ti svolí výsledky použít.
  • 0

#26 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 21:51

Vyplněno. Holt někteří musí obkecat úplně všechno, z toho si nic nedělej.
  • 0
Jsme svéprávní a svobodní lidé a nepotrebujeme aby za nás jednala jakákoliv asociace, aliance ani jiný bordel podnik.

#27 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 21:56

MAki napsal/a:
lukabike.com: jde jako by o většinovou záležitost...S kým se geocachingu věnujete, zařízení atd. tak stejně ze 100 hledaní třeba 60x bylo s přáteli a 70x někdo použil buzolu :D:D(pouze příklad) a je to myšleno za celou dobu hledání.. stejně tak dopravní prostředek :-) něco typický geocacher upřednostnuje nejvíce :-) a z 300-400 lidí to nějakou hodnotu pro mojí práci snad mít bude :-) Nebo jde o jinou otázku? Jinak je ten dotazník relativní jde o lidi co ho vyplnuji, takže mi vyjde profil minimalní, ale můžu pracovat s daty, které nemám šanci jinak získat......pravdou je, že by to chtelo tak 5tisic lidi :D ale z toho bych se zbláznil :D

Ve výsledku to bude opravdu ukázka toho, jak s daty NEPRACOVAT a jak je NEZÍSKÁVAT.
Sorry, ale vzhledem k mýmu původnímu oboru mě to dost irituje.
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#28 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2013 - 1:55

mám-li něco vyplnit, musí tam být vhodné odpovědi. 5,6,7 - příliš konkrétní, těžko vybrat jednu možnost. spíše bych vybral jednu možnost která neplatí. 9 - není pro mne důležité, více možností 10 = chybí možnost "Zařízení výše neuvedené" jakou vypovídající hodnotu má, když si v těch bodech prostě jednu možnost vybeu náhodně ?
  • 0

#29 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2013 - 7:19

U 9. chybí moje opravdu oblíbena kes - wherigo! Jinak souhlas s Arne1
  • 0

#30 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2013 - 8:00

Zagloba napsal/a:
U 9. chybí moje opravdu oblíbena kes - wherigo! Jinak souhlas s Arne1


Wigo je považována snad za virtualní druh, ne? Já myslím, že to GC tak bere i když najdeš na konci reálnou krabičku, tak oni to maj jako virtuálku. Mě se to teda tak při určitém přiblížení zobrazí na mapě a po detailnějším pohledu, už vidím, zda je to to Wigo, event nebo virtuálka s typickým logem ducha. No to ale neomlouvá autora dotazníku, že to tam není.

Dále ještě v poslední otázce chybí možnost nezaměstnaný. Ne že bych byla, díky bohu, že práci mám, ale z hlediska výběru by to tam být mělo.
  • 0

#31 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2013 - 8:04

Nikolivek wigo je v tomto pojetí spis mysterka. Při onom určitém přiblížení má ikonu otazniku, ne ducha.
  • 0

#32 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2013 - 8:42

Zagloba napsal/a:
Nikolivek wigo je v tomto pojetí spis mysterka. Při onom určitém přiblížení má ikonu otazniku, ne ducha.

a o tom to je. Dost lidí má rádo wigo, ale nesnáší "modrý mor".
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama